Възможно ли е да съм "хванала"?

  • 11 046
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ако вчера е трябвало да започнеш опаковката, а не си го направила, имам лесно решение за твоя проблем с "прихващането"

 newsm78Или съм се панирала много и  за това не мога да схвана или незнам...Искаш да кажеш,че мога да си почна таблетките "Фемоден" днес,нищо че е трябвало вчера?!Или? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 335
Случвало ми се е да пропускам хапче. В такъв случай съм пила пропуснатото( от вчера) и това за деня
Пий двете, ако нямаш бягай до аптеката и си купувай. И този месец си пий хапчетата по това време около 17 часа

# 17
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ако вчера е трябвало да започнеш опаковката, а не си го направила, имам лесно решение за твоя проблем с "прихващането"
Изпий едновременно две хапчета от Фемоден-а. Онова за вчера и това за днес. Пише го на листовката за пациента - ако си пропуснала един прием, пиеш веднага като се сетиш или пропуснатото+хапчето за деня


Проблема е,че нали започнах уж лечение на гъби с Клотримазол,а и вчера пих 4 капсули "Фунголон",а от противозачатъчните се ловят гъбички?Ще ми навреди ли ако пия и "Фемоден",слагам глобули,мажасе с крема,пия и антибиотици?!

# 18
  • Мнения: 1 335
Миличка, години съм пила хапчета; докато реших да забременявам После ги спрях. После пак се наложи да ги почна. Никога не съм имала гъби; не са от противозачатъчните гъбите; от пренаяне са - м/у теб и партньора (който на бас, че не се е лекувал смислено)
Хапчетата ще ти решат проблема със нежелана бременност.


П. П. Гъби се развиват от антибиотици - те променят влагалищната среда
П. П. 2 Можеш да се лекуваш и да пиеш противозачатъчни едновременно

# 19
  • Провинция
  • Мнения: 509
Не знам само споделих какво съм чувала за връзката между противозачатъчни и гъбички!

# 20
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ок,още сега ще ида до аптеката,докато не е затворила,а и нали ми е близко до нас!Мерси много,това вече ме успокой малко!  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 335
Ако ще си решаваш проблема с нежелана бременност - това ти е варианта
Гъбите са друг проблем, за който можеш да поговориш с гинеколога си. Той ще ти обясни подробно за какво става въпрос

# 22
  • Провинция
  • Мнения: 509
Миличка, години съм пила хапчета; докато реших да забременявам После ги спрях. После пак се наложи да ги почна. Никога не съм имала гъби; не са от противозачатъчните гъбите; от пренаяне са - м/у теб и партньора (който на бас, че не се е лекувал смислено)
Хапчетата ще ти решат проблема със нежелана бременност.


П. П. Гъби се развиват от антибиотици - те променят влагалищната среда
П. П. 2 Можеш да се лекуваш и да пиеш противозачатъчни едновременно



Току що идвам от аптеката,която ми е на две крачки точно...Взех си хапчетата и си изпих 2 таблетки Peace

# 23
  • Мнения: 4 435
Значи няма да се плашиш.Все пак след определено време си направи тест,чу ли?

И задължително младежа трябва да се лекува,защото ако ти се излекуваш и легнете,той отново ще те зарази.Гъбички не се хващат от противозачатачни,а от антибиотица,както вече са ти писали.

# 24
  • Мнения: 1 335
Есктра. Оттук нататък внимание и презервативи му е майката.
Прочети листовката на хапчетата - контрацепривната им функция е намалена в следващите 7 дни. Тест ако искаш си направи тес сле 2 седмици.
За гъбичките - направи нова микробиология с антибиограма. Лекувай се  ти и партньора. Секс без презерватив ви се полага само след следващо микробиологично изследване, което да показва, че си здрава. Принципно е препоръчително и партньора да направи изследване, но не разчитам много на това.
Успех и умната!

# 25
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мерси много на всички newsm20     bouquet !Не знаеете само как ме поуспокоихте и сега ми е много по-леко... smile3521Макар,че все още се притеснявам де и ще е така докато не ми дайде цикъла пак....А противозачатъчните дали ще повлияят на теста и кога да  го направя newsm78?Извинявайте,че така задавм много въпроси,но съм блокирала за момента и...А колкото до секса-никъв секс в следващите няколко месеца,докато не приклшча лечението Naughty!Поне така сме запланували де...И той ще си прави изследвания...Дай боже всичко да е ОК и след лечението да сме добре и двамата.... newsm17

# 26
  • Мнения: 4 435
Наистина задължително се лекувайте и двамата,за ваше добро е.Противозачатачните няма да повлияят на теста.Направи си след 2 седмици,както са ти писали вече.

# 27
  • Провинция
  • Мнения: 509
След две седмици ще направя теста...Оф,ама ми е за  урок това.... Embarassed

# 28
  • Мнения: 4 435
Като обица на ухото ще хо насиш сега.Хайде успокой се.Пази се и да пишеш като направиш теста

# 29
  • Провинция
  • Мнения: 509
Естесвено,че ще пиша...

Общи условия

Активация на акаунт