Забременяване по време на цикъл

  • 3 272
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

може ли определени хормони да влияят на теста за бременност, т.е. да теста да покаже
две чертички без да има бременност.
Не взимам никакви медикаменти.
Имам нередовен цикъл, понякога е през два, три месеца, понякога през две седмици.
Със съмнения съм за ендометриоза. Хормоналният ми дисбаланс е на лице.

За последен път със съпругът ми имахме полов контакт точно по време на цикълът ми.
Сега 6 седмици по-късно си направи тест и ми се показаха две чертички. Повторих вчерчшния тест, днес още два пъти, сутринта и преди малко, и на двата следващи се появиха две чертички.
Не смея да се зарадвам, не смея да повярвам, страх ме е от разочарованието за сетен път, не ми се слиза пак в адът на празните надежди.

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Направи си кръвен тест, той ще покаже най-достоверно дали има бременност или не. Късмет и дано е това, което желаеш Peace

# 2
  • Мнения: 48
Според мен е невъзможно. Нали тогава се отделя неоплодената яйцеклетка, може да се получи само при къс цикъл от около 16 дена. Това ми го беше казала една моя приятелка гинеколожка.
Дори и след цикъл може да се забременее, въпреки че половият контакт да е осъществен по време на цикъл, защото сперматозиодите живеят до 5 дни, а в екстремни ситуации 7, но това е по-скоро изключение отколкото правило.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
При хормоналния дисбаланс няма правила, дано това са истински две чертички и да ти донесат много късмет.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Helenora , наистина е най-добре да направиш кръвен тест - струва максимум 20 лева и става за 1 час, най-много половин ден /на знам от кой град си, затова не давам точни цени и време/. Разбирам, че си объркана, но според мен най-важното, което искаш да знаеш в момента е дали наистина си бременна. Е, кръвният тест ще ти даде категоричен отговор на този въпрос...
Пожелавам ти положителен резултат!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Възможно е, разбира се.
Пусни кръвен тест. По принцип фалшив положителен тест може да има само, ако си правила аборт скоро или си взимала определени лекарства.

# 6
  • Мнения: 241
Овулацията настъпва по средата на цикъла,около 14-15 ден.При цикъл от 16 дена няма овулация

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Овулацията настъпва по средата на цикъла,около 14-15 ден.При цикъл от 16 дена няма овулация

Овулация може да настъпи по всяко време от цикъла.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Овулацията настъпва по средата на цикъла,около 14-15 ден.При цикъл от 16 дена няма овулация

Овулация може да настъпи по всяко време от цикъла.
Абсолютно вярно  Peace
Направи кръвен тест !Пожелавам ти да е това ,което най-много желаеш  Praynig И да не забравиш да пишеш  Hug

# 9
  • Мнения: 144
Овулацията настъпва по средата на цикъла,около 14-15 ден.При цикъл от 16 дена няма овулация
Не е вярно, аз забременях при цикъл на 18 дни, който ми идваше така от 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт