Пощенски картички от Италия - Част 72

  • 23 853
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 32
Lennie и аз мислех така. Един ден пристигна инвито от об6тината по резиденца да поясним някои подробности във връзка с такса смет. Отбелязаха корекция на броя лица обитаващи, със задна дата.Иначе е възможно във всяка об6тина да е  различна ситуацията.



От скоро и аз шия гоблен- първия, доста е занимателно, мислех си че е мудно и досадно, но не е- приятно е

# 226
  • Мнения: 1 100
Привет на новат мама и нейната сладка, малка дъЩери4ка. По административните въпроси хи4 не няма, не мога да помогна. Малко търпение, Ще ти отговорят дртугите моми4ета  Hug

Деска Деалемка, за теб :
http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1308&idSezioneRif=1220

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=8269&idSezioneRif=1220

http://cgi.ebay.it/RENE-FURTERER-PARIS-Curbicia-Purifying-Shampo … dZ1QQcmdZViewItem
Последният да ти го донесе мама от бг, 4е инак Тц  Crazy


Антонинка Италинка:

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1706&idSezioneRif=707

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=9224&idSezioneRif=705


 Simple Smile

# 227
  • Мнения: 6 167
Ov4eva, грацие! Ако има нужда ще пиша.Много си миличка винаги.
Аз тук съм голям интроверт. Затова си направих и тераса тази година с пейка. Да си седна, да си опъна краката и да не ме занимават. Италианска музика аз .. не много. Васко, Лаура, Ерос. До там са ми познанията.

Веси-ли , ужас, това сигурно означава, че сега сама трябва да се набутам между шамарите и да питам.
Или да се правя на луда.

Гоблен! Страхотия, аз още не съм рамкирала Сиси за ужас на моята майчица, която 2 години бродира почти всяка вечер. Срам ме е от мен си, но големи драми, тук обстановката е модерна, как ще бодна гоблен.
Добре, че измислиха новия барок, сега вече имам по-реални идеи и Сиси ще блесне в пълен блясък.

Ани, Каза Фачиле видя ли? Аз днес я купих и вече разгледах.  Whistling

Nelly_Iv, добре дошла! Не съм сигурна, че мога да ти помогна.

# 228
  • Мнения: 359
Нели да не би да има някаква грешка в тези 150 евъра,аз доколкото знам мъжа ми за мен получава 50 евро.Тццъцъ ,пак са ме недооценили,ей ще получа комплекси вече.
Лени това което ти е казала Веси е така,освен, членовете в семейството се взема предвид и жив. площ на жилището.

# 229
  • Мнения: 3 425



Калка, миШлето оправи ли се...то в това гадно временце...На мен Раи4ка ми беШе със сополки, много е кофти като ти е болно детенцето Sad За първи път се разболява, откакто се е родила...няма как Confused



Ми май се оправи....няма температура сега,пък да видим дали е сеста малатия или не!
И мишлето за 1ви път боледувана годинка и се бях втрещила....послушай ме,колкото по-бързо приемеш факта,толкоз по-лесно ще ти е  Peace
Аз се същисвах в началото,но вече свикнах....а и върви верижно детето- ти - мъжът ти  Peace

# 230
  • Мнения: 170
Цитат
Апропозито за музиката,вие кой италиански певачки и певачи слушате.Аз напоследък съм се пристрастила към Стадио
И аз ги слушам  smile3521 и още Max Pezzali и 883, Biagio Antonacci, NEK, Tiziano Ferro, Giorgia, срам не срам още слушам Adriano Celentano  Embarassed, Eros, Vasco Rossi и някои от по-новите звезди

# 231
  • Мнения: 3 425
Уфф,уж щях да се опъвам за малко  Rolling Eyes

Аз слушам по-скоро песни,отколкото един определен изпълнител...Джиджи Д'алесио,Биаджо Антоначи,Адриано Челентано,Албано,Ерос,Раф- сеи ла пю белла дел мондо,Ренато Дзеро.....и сега не ми идва друго  newsm78
ех,ни една певица не съм изброила...дано се сетя  newsm78

Лягам за малко уж  Whistling


ПП Алиа, не виждам нищо срамно...все пак с тез певци сме отраснали...а сега опознаваме нови!Поне някои все още не са ги чували в Бг!

# 232
  • Мнения: 5 462
Allya , това мъжото ти ли е( мъжлето дето е яхнало мотора) ???Брейййй голям пичага бе ... Wink Grinning

# 233
  • Мнения: 170
Цитат
Allya , това мъжото ти ли е( мъжлето дето е яхнало мотора) ???Брейййй голям пичага бе ..
Markrit , не е... за съжаление  Laughing Това е Dr. House... не мога да си обясня защо ми харесва толкова много  newsm78 като е такъв циник...

# 234
  • Мнения: 5 462
Цитат
Allya , това мъжото ти ли е( мъжлето дето е яхнало мотора) ???Брейййй голям пичага бе ..
Markrit , не е... за съжаление  Laughing Това е Dr. House... не мога да си обясня защо ми харесва толкова много  newsm78 като е такъв циник...
Въхххххххх ама ти сериозно ли ??? newsm78Чак сега се светнаххх... ама аз хич не го харесвам .Ама тука е пич и половина .. hahaha hahaha Joy Joy

# 235
  • Мнения: 6 167
Щото е интровертен секси тип, за който мацките са далечна цел.
затова ги привлича, още повече, като яхна и мотора, дъртият му гений.

# 236
  • Мнения: 5 462
Щото е интровертен секси тип, за който мацките са далечна цел.
затова ги привлича, още повече, като яхна и мотора, дъртият му гений.

Прилича ми на изпаднал алкохолизиран тип .... Naughty

# 237
  • Мнения: 170
Цитат
Прилича ми на изпаднал алкохолизиран тип ....
Ааааа, не така!  Naughty Готин си е! Много интелигентен мъж и по душа си е добър, нищо че дистанцира всичко живо около него!

# 238
  • Мнения: 2 804
Нели , ние сме с едно дете в повече от вас и мъж ми взима осигуровки за нас които са 258,33 еуро на месец .
До колкото зная , бяха увеличени тази година с няколко еуро .
По спомен докато бяхме с едно дете взимаше 130 еуро .
Но колко са за дете и колко за мен не зная .
А за облекчения , зависи за какво става въпрос !

# 239
  • Мнения: 2 617
Бимба и аз съм тежък случай с косата ми. В България я миех всеки ден  ooooh! сега постигнах прогрес през ден да я мия  Tired Пробвала съм всичко възможно, дори я къносвам, което предполага, че трябва да я изсушава. Сега ползвам шампоаните на Biopoint, в София ползвам различни марки с къна.
За таксата смет и на мен ми се струва, че трябва да става автоматично.  newsm78
Що се отнася до добавките, не съм чувала мъжа ми да взема за мен, но не съм и питала. Знам, че за т.нар. "детски" му дават някакви смешни 47 евро.
Днес тук валя много силно, но не ни спря да не се приберем цял ден у дома. Дори минахме през свекървата  Wink нали не комуникирах с нея, реших да бъда добра. Трябва да призная, че се държа добре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт