Пощенски картички от Италия - Част 72

  • 23 827
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
ние сме болни,мъжо е хремав,Габриеле също Sad сополи, кашлица съдра се това дете,по цяла нощ не спи.Никога не съм 4увала толкова малко дете с такава дърта кашлица.Педито ни даде едни хомеопати4ни лекарства,но аз не виждам никакво подобрение Rolling Eyes
Бимбе аз ве4е взех да се повтарям,но пак да кажа и на теб влез в този сайт www.botegaverde.it  ,там има всякакви продукти за всеки тип коса на натурална основа.Аз от там си купувам напоследък и съм много доволна.И цените са добри,а ако евентуално не си доволна от продуктите им имаш 30 дневен срок да им ги върнеш обратно и ти връщат парите обратно Peace

# 241
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Вярвайте ми чета,чета и се оказва,че вече съм ви чела,а сякаш всичко ми е ново  Confused Даже новото мамче съм пропуснала Confused,а аз знам нещичко за облекченията  Confused

Добре дошла на Нели   bouquet
Доколкото знам асени фамилиари има,но отделно от тях се подава молба в ИНПС,че детето ти е на твоя КАРИКА и се получават някакви облекчения....ако се женени и не работиш и теб те записва,че те издържа и получава някакви облекчения....не знам колко са...не съм се интересувала,но най-вероятно зависи от заплата!

Ник77,бързо оздравяване на цялата банда  Peace

Наоколо съм  Crazy

# 242
  • Мнения: 708
побут,побут,
 
айде бе хора на втора страница сме изпаднали,амахаааааааа  Naughty

Мерсаж на вси4ки за съветите за косата,6те се втурна в търсене на разни продукти пък белкм има ефект.

Раи4ка,Марко и Габри как са?Айде бързо оздравяване и стига ве4е с тез сополи.

Съсед4ето над нас от понеделник тръгна на яслии вторник ве4е бе6е болна.Дано само Алессия да не е лепнала  тя,4е както постоянно са заедно  ooooh!
Абе по_лесно се опазва новородено,отколкото дете на година. Crossing Arms

айде цун ,на близо съм  Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 545
Побут!
Ако някой е закъсал за локум, днес в Лидл имаха един щанд с гръцки стоки, като локум, сърмички, печени семки и прочие! Та бягайте!

# 244
  • Мнения: 5 476
Хелоу!!  Sunglasses Hug
Откакто нямам много време да пиша и вие сте така добрички не ми създавате затруднения да ви изчета. Mr. Green

Възползвам се и аз от съветите за Деалема и ще разгледам по разни сайтове и аптеки. Hug

Доколкото помня Нели писа по едно време при нас . Rolling Eyes
За асени фамилиари и надбавки за деца  най-добре се обърнете към Синдикатите за съвет. Peace
 Принципно , ако живееш от тази година при мъжа ти , законно пребиваващи сте с детето , догодина като се прави декларацията за реддитите ще те включат на карико на мъжа ти (той трябва да каже, че има фамилиаре ин карико там където работи).
   Колко ще дават, зависи от много неща- заплата, материално състояние.  Peace
 
 Аз днес точно до Чизл за втората рата на университета на дъщеря ми и така ми вдигнаха нервите... #2gunfire
Ходих още август с куп документи и бяха попълнили всичко на компютъра само трябваше да им кажа факултетния номер.
Отиваме днес  Wink
Първо чакаме 30 мин, никой не ти обръща внимание, после обясних точно на 2 момичета, че данните са ми вече при тях , трябва само да се добави факултетния номер и да ми принтнат декларацията.  Peace
  Първата ми каза, че трябвало пак аппунтаменто да имаме. Confused
   Втората взе да търси и изобщо не ни намери фамилното име.  Confused
   Че и като почна да ми дрънка , че можело да съм дошла и без да съм носила документите при тях, т.е. аз ей така на майтап  Shocked съм решила да искам калколо на ИСЕУЕ без да съм им носила документи . Crazy
  Като зейнах   #Cussing out  и след около 5 мин, идва една друга и ми казва , имало ги данните, но ми били написали фамилното име с "О"накрая, затова не ме намирали... #Crazy
  Както и да е тази година голяма фрегатура за нас, понеже данните се изчисляват към 31 декември 2006, а ние тогава сме продали единия апартамент, но още не сме направили нот. акт за другия,т.е. не се намалява нищо за ипотеката, че и в сметката ни има доста пари - които февруари бяха платени на строителната фирма.  Tired

  Деска, нищо не казваш за новата работа? Как е , харесва ли ти?  newsm78

moia kukla , точно за тези гръцки стоки мъжа ми беше пратил линк. Wink
ето го
http://www.lidl.it/it/home.nsf/pages/c.o.20071116.index
 
има и слънчогледови семки .  Party
 

# 245
  • Мнения: 2 617
Ники, много съжалявам  Sad Ти как издържаш вече, май много ти се насъбра...
Гери, много ме зарадва с този линк  Peace До нас ще отварят ЛИДЛ, другият е по-далеко и не сме ходили до там, така че ме очакват приятни изненади  Peace
Много е студено вече тук  Tired

# 246
  • Мнения: 5 476
Тsugumi , има доста интересни неща там. Wink
 И ние утре ще отскочим, хареса ми как са кръстили локума - Cubetti dolci morbidi Laughing

Ники, оправяйте се бързо  Hug , според мен вземи някакви по-сериозни мерки, уважавам хомеопатията, но не винаги е достатъчна.  Confused

 

# 247
  • Мнения: 5 500
Момичета, посъветваха ме да ви питам за една рецепта тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240764.0

# 248
  • Мнения: 2 804
Афродита , на мен нищо не ми говори !
Дано някое от момичетата тук ти е от полза .

# 249
  • Мнения: 6 167
Афродита, аз не съм я правила и не я знам, но ще потърся рецепта из нет-а.

# 250
  • Мнения: 359
И аз се пооблизах като прочетох за съставките на тортата.Поразрових се из нета и ми излязоха един куп различни рецепти,една дори с бадеми,но не мярнах нищо от описаното от теб.

# 251
  • Мнения: 6 167
И аз се пооблизах като прочетох за съставките на тортата.Поразрових се из нета и ми излязоха един куп различни рецепти,една дори с бадеми,но не мярнах нищо от описаното от теб.

аз също открих рецепти, но нито една не отговаря на описанието  Rolling Eyes
някои са с крем, други не,  май ги обединяват бадемите и/или торроне ( това е като бяла халва, нещо такова, с бадеми...)...

# 252
  • Мнения: 5 500
Не, ядки няма, момичета, утре като си поръчам отново ще я снимам!

# 253
  • Мнения: 5 462
Не, ядки няма, момичета, утре като си поръчам отново ще я снимам!
Афродита , щом си я поръчвала в ресторант" Феличе" гр.Варна значи е много далеч от нещо типично италианско.По скоро е някаква авторска  рецепта ??? newsm78 Wink
Там готвят всичко друго , но не и истинска италианска кухня ...  Naughty Crossing Arms

# 254
  • Мнения: 5 500
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173454&photo=2
eто я!
Markrit, може и да си права Joyаз за това търся вече връзки в кухнята на Феличе!

Общи условия

Активация на акаунт