Интернет измамници

  • 4 665
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
Ами да не казвам тогава че си е и платила за да я приемат в УНСС и че си е плащала за изпити защото преподавателя и е казал че няма да го вземе без помощ.
Отделен въпрос е че си работи от години по специалността,но прости иска да има и диплома.А няма време да седне и да я напише по лични причини.
Да не би да е по зле запозната с материала от тези който са си писали дипломната работа и бъкел не схващат от практиката на нещата.Напротив справя се чудесно с работата си.
Не знам за какво реагирахте толкова остро,но го очаквах.
Останете си със здраве

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 21:23 от Mila84

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
А няма време да седне и да я напише по лични причини.
ама не реагираме остро, даже помощ предложих  Crazy

бах тия лични причини!

матерЯла, казваш а?  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 376
Абе не знам за приятелката ти,ама тая твоя граматика.... Whistling

# 18
  • In the middle of nowhere
  • Мнения: 54
Платила си да влезе, плащала си изпитите...ама иначе от години си работела по спецИАлността. Господи, защо не си прибереш вересиите?
А иначе, Мила84, в правото има принцип, който гласи: "Никой не може да черпи права от собственото си неправомерно поведение". Това отговаря ли на въпроса ти или имаш нужда от превод?

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 00:39 от Бри

# 19
  • Мнения: 369
Мила84, диплома се дава за знания и постигнати успехи. Какво е това нещо- искала да си има диплома?!? Shocked Да си принтира една тогава, явно ще има същата стойност като признание на ценза й по спецЯлността.  Laughing
Нямало да вземе изпита без помощ? Никой професор гък няма да може да й каже, ако отиде и си знае материала като хората. Ама тя сигурно по "лични причини" не иска да седне да учи повече от два дни за изпит? Да се хванем ли на бас, че ако почете стабилно 1-2 месеца, ще си изкара 6-ицата без проблеми?
За плащането за прием пък съвсем няма да коментирам.  Sick

Много ми е тъжно от факта, но такива индивиди само затвърждават мнението, че висшето в БГ е мноооого зле. То и затова има толкова чистачки и продавачки с диплома. Просто всеки има и явно вече никой не знае кой на кого какво е платил, за да додрапа до заветната хартийка, защото така искал или мама казала.  Sick Sick Sick

ОТ: Може да не искаш да ми отговориш, но ми стана интересно- ти имаш ли висше образование, Мила84?

# 20
  • Мнения: 335
Тази тема има ли нещо общо с онази, в която една потребителка се възмущаваше срещу един авто-инструктор.
Авторката хем му платила, хем я скъсали на кормуване, понеже не спряла на STOP.

# 21
  • на село
  • Мнения: 1 028
Тази тема има ли нещо общо с онази, в която една потребителка се възмущаваше срещу един авто-инструктор.
Авторката хем му платила, хем я скъсали на кормуване, понеже не спряла на STOP.


 Joy Я дайте линк, моля!

# 22
  • Мнения: 4 841
Тази тема има ли нещо общо с онази, в която една потребителка се възмущаваше срещу един авто-инструктор.
Авторката хем му платила, хем я скъсали на кормуване, понеже не спряла на STOP.


Общото е, че измамника вика "Дръжте измамника"! Общото е, че утре тези хора ще излязат на улицата, на трудовия пазар, и ще имат претенции, и ще правят поразии от некомпетентност и простотия, а ако някой им направи забележка "Ти защо си купи книжката/дипломата", веднага ще скочат десетина наоколо да опонират "Айде бе, нито е първата, нито е последната, ти пък какво се правиш на светец..."  ooooh!

Докато имаме търпимост към дребните нередности, така ще е. Ама е по-лесно да се ругае правителството и "ония горе" дето "лапат милиони", отколкото да кажеш на съседката Пенка, че е тъпо парче, щом не може да се справи с едни листовки/дипломна работа...

# 23
  • Мнения: 24 467
Ами да не казвам тогава че си е и платила за да я приемат в УНСС и че си е плащала за изпити защото преподаватела и е казал че няма да го вземе без помощ.
Отделен въпрос е че си работи от години по спецялността,но прости иска да има и диплома.А няма време да седне и да я напише по лични причини.
Да не би да е по зле запозната с матеряла от тези който са си писали дипломната работа и букел не схващат от практиката на нещата.Напротив справя се чудесно с работата си.
Незнам за какво реагирахте толкова остро,но го очаквах.
Останете си със здраве
Фактът, че си е платила за влизането в УНСС, че си е плащала за изпити и за тази дипломна работа за мен е доказателство именно, че е зле запозната с материала, независимо какво и от колко време работи, а определено ако човек е подготвен теоретично в практиката ще е по- добре един ден също. Нормално е хората да реагират по този начин. Бих се очудила, ако вземат че съжалят такъв човек.

# 24
  • Мнения: 494
  Хак да и е!!!Не ми пука!Защо аз да пиша и да уча,а такива нагляри да си плащат и накрая да имат като моята диплома!Абсолютно против съм.Винаги съм била!Едно от нещата,които ме докарват до бяс е,че още им минават номерата...извинявайте,ама то може направо да събереш една по-голяма сумичка и директно да си купиш дипломка в УНСС(а и не само там),що да си губиш времето да ходиш по изпити и да се влачиш(ако изобщо такива тъпанари го правят) по лекции !...Че и да се оплакват,че ги измамили...Тях???Измамниците!!!Ми това е повече от пародия... #Cussing out
   (Побеснях направо...Извинете за избухването...)

# 25
  • Мнения: 2 492
Ооо , на грешно място си задаваш въпроса .
Тук всички са съвестни и перфектни и най - вече държат да ти го изтъкнат на всяка цена .
Аз като един отявлен мързел , който наскоро се възползва от такъв сайт  ( да ми простят ссф тази наглост , вместо да седна през ноща и да си развия темите за изпита , аз наготово  Blush Mr. Green ) .
Първо трябва да са й дали телефон за връзка , да се обади и да провери какво става с дипломната работа - да пише се дълго време , но те ползват в повечето случай вече готови такива и само ги преправят малко .
Ако няма телефон за връзка , да пише на мейла и да ги уведоми , че ако не получи отговор в скоро време ще потърси наказателна отговорност от въпросното лице на , което е изплатила сумата .
Това нещо е доказуемо , има изпратен мейл ... никой не е неоткриваем в нета .
Поне нашия системен администратор може да намери с точност от кой компютър на кой адрес е писано дадено нещо .

# 26
  • Мнения: 14 490
а що търси в сайтове, в които се плаща? има сайтове от които безплатно дърпаш курсови работи, пищови и т.н. мисля, че има и дипломни работи newsm78

# 27
  • Мнения: 47 986
ей какви се перфектни всички
аз не съм ползвала досега такива неща, обаче сега с две деца и ходеща на работа се замислям дали да не си улесня следването на магистратурата с някой лев под масата
благодаря за информацията, надявам се че ще пишеш ако си получи все пак дипломната работа

# 28
  • Мнения: 7 111
И какво казваш, Мила-осем-четири? Платила си жената и за да влезе, и за изпитите? Ми че тя е перфектна за точене. Ще си плати и за да излезе. Няколко пъти поне.
Може да се оплаче на ректора. Той е разбран човек и ще вземе мерки да не завърши или да я довърши финансово.  Thinking


Тази тема има ли нещо общо с онази, в която една потребителка се възмущаваше срещу един авто-инструктор.
Авторката хем му платила, хем я скъсали на кормуване, понеже не спряла на STOP.

И аз за това се сетих.

Добре, че приятелката не учи медицина.

# 29
  • Мнения: 4 406
нямаше ли дай е по- лесно да си плати направо за дипломата  newsm78 newsm78 тъй и време е губела да ходи по лекции и изпити ...

Общи условия

Активация на акаунт