Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 601
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
Diangeli моето беб4е съ6то е много кротко baby_neutral,дори като вади zъбки не се раzбира Simple Smile(да 4укам на дърво),но се 4удя дали и второто 6те е така кротко или 6те е обратното ,фурийка Embarassed

# 76
да наистина сме далеко.аz не zнаех zа тоzи форум една приятелка от Холандия ми го каzа и тя е от Варна.Ни6то следва6тото лято дай Боже да се видим.хайде лека ве4ер от мен

# 77
  • Варна
  • Мнения: 153
Няма значение,Важното е да са Здрави!!!

# 78
  • Германия
  • Мнения: 8 106
diangeli все едно описваш моите момци Laughing само да не стане после тихите води са най-дълбоки...

Сърфи, благодарско за идейката с бележчиците, не знам за Мишката, но аз ще се възползвам от нея  bouquet

# 79
Proba-pisha  vi ot novata mi igrachka Apple iPhone

Pozdrawi Laughing

# 80
  • Мнения: 638
Добра ве4ер!
Да по4ерпя и аз,син4ето ми днес е именник  Simple Smile
По традиция на масата се сервира ябълкова пита.

4естито на вси4ки именници,със здраве да носят името си!
diangeli ,къде се намира яслата ви?
Хелуин 6те празнуваме във фитнесклуб-а до нас,оба4е немския ми е зле и 6те става 6оу  Laughing
Мъ4но ми е за ангел4ето Криско!

# 81
  • Мнения: 911
Добро утро, мацки (бейбища).
Снощи иzкарахме прекрасно, много обичам вече именните дни и силно съжалявам, че нямам такъв (и хич не ми помага аргумента, че моят имен ден е всяка сутрин).
Не мога да не се иzфукам с ессено декорираната димитровденска маса.

# 82
  • Мнения: 508
Уауу, много красиво декорирана маса. Ще си открадна от идейките Wink, надявам се да може Grinning

# 83
  • Мнения: 911
Е как да не може Grinning Една раzходка в парка и декорацията е готова Wink макар и да си приzнавам честно, че шумата и другите материали баха събрани от Малик и детегледачката му

# 84
  • Варна
  • Мнения: 153
ПЕПЕ,И АЗ ПОНЯКОГА СЕ ЗАМИСЛЯМ НАД ТОВА.
МАЙКА МИ ПОНЯКОГА ВИКА-ДА НЕ КАЗВАМЕ ,КАКЪВ КРОТЪК БЕШЕ АНГЕЛ,А
СЕГА ТОВА МАЛКОТО....

СЕРДИ,ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ОТ МЕН ЗА МАСАТА!!!  bouquetИДЕЯТА Е СТРАХОТНА!!!

# 85
  • Мнения: 434
Добрутро с убийствено еспресо.

Момичета, благодаря ви за идейките. ОБАЧЕ! Аз питах за "изненадки" в случай, че половинката забрави.

Иначе идейките за бележките си ги бива, аз съм приготвила и ярките цветове, коприните и цигарето, допълнително смятам да си сложа една голяма панделка и да се поднеса като подарък.

# 86
  • Мнения: 1 584
Серди, браво, украсата е страхотна!

Ми6ка, можеш да му направиш бележчиците и да му ги разпръснеш някъде така, че да ги види сутринта, така ще се сети дори и да е забравил.

# 87
  • Мнения: 3 423
Сердика, поздравления за масата!!!!!

# 88
  • Мнения: 2 567
Поздравления и от мен за масата, Серди! Ще взаимствам и аз идеи, че съм малко скарана с декорации и Bastel неща. Снощи имахме Elternabend в детската градина, да творим Мартинслатерните и аз естествено тотално обърках кой лист къде се слага.  Crazy Поне на Диана стана уникална  Laughing
Перла, много хубава новина виждам в лентичката!  Hug Честито!

# 89
  • Мнения: 11 336
Перла, успех!!! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт