По кое време на денонощието "хукнахте" да раждате?

  • 6 646
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 606
Бях се запътила към 4 през ноща да ходя, но устисках до сутринта и в 11 влезнах да раждам.

# 16
  • Мнения: 11 004
Родих с планово секцио, но се случи така, че рано сутринта в планирания за операцията ден имах слаби контракции, падна ми тапата, изтекоха ми водите и бях с 3 см разкритие. Всичко това се случи между 5 и 8 ч.
Добре че бях в болницата от предния ден. ooooh!

# 17
  • Мнения: 256
Към 3 през нощта започнаха да ми изтичат водите и в 5:21 Дара и 5:22 Емма. Mr. Green
Пристигнах без нито една контракция,нечовешки болки и пълно разкритие  Shocked/предишния ден след обяд бях на преглед и такова нямах  Rolling Eyes/

Леко раждане  bouquet

# 18
  • Мнения: 350
Проспах си контракциите  Embarassed та като се събидих към 7:30 сутринта бяха на 20 мин., в 10 отидох ме в РО и в 12 родих. Беше понеделник сутрин и точно в 10 имах час за запис на тонове, преносхвах вече 4 ден  Whistling, аз съм майка "със запазен час" за вагинално раждане  Laughing

# 19
  • Мнения: 151
Нямах никакви признаци.23ч. си легнах и половин час след това ми изтекоха водите- тръгнахме на секундата.

# 20
  • Мнения: 296
Контракциите ми почнаха около 2 часа, а към болницата отидох сутринта. Леко раждане ти желая Hug

# 21
  • Мнения: 272
Нямах никакви признаци.23ч. си легнах и половин час след това ми изтекоха водите- тръгнахме на секундата.

И при мен беше точно така Peace

# 22
  • Мнения: 6 441
В 5 сутринта ми започнаха контракциите,в 11 отидох в болниата и в 13 бях родила!

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами операцията ми беше планирана за 8'30, така че към 8 се класирах на входа на болницата. В 8'30 вече ме бучеха на масата.

# 24
С дъщеря ми водата ми изтече в около 16.30ч, в 17 ч бяхме в болницата, и в 23.20 тя се роди. Силни контракции имах от 48 часа на 3 минути, но предишната вечер ме върнаха от болницата казвайки, че е рано и няма да се роди преди следващият ден. А на следващият ден ме караха да взимам дорещ душ за да мога да разредя контракциите и да поспя малко, докато водата изтече. Със синът ми силните болки започната в 3 часът през нощта. В 8 часът се обадих в болницата и ми казаха да отивам да ме прегледат, в 8.15 ми изтекоха водите, и в 12.17ч той се роди.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 227
В 8 и 30, бях в болницата, а сигнали получавах няколко седмици преди да родя. Grinning

# 26
  • Мнения: 4 546
в 11 часа сутринта се зачудих това дето ми е намокрило бикините дали не са води. отидох веднага на лекар, каза - води са и ме прати в болницата. там ме прегледаха и ме пратиха да си ходя в къщи по живо по здраво. водите обаче продължаваха да си изтичат и то все по силно. в 18,00 пак отидохме в болницата и този път ме приеха.  в 0,50 на другия ден станах мама  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 645
В 22.30ч бях в колата на път за Шейново.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 244
Малко на границата м/у сутринта и деня съм  Laughing
Към 7 почнаха контракциите, към 8 осъзнах, че все пак ще раждам и в 8.30 се метнахме на колата (час пик, не го пожелавам на никого). Час по-късно бях в болницата, а в 10.57 гадинката излезе най-накрая  Twisted Evil Heart Eyes

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз имах контракции през нощта, но не бяха силни. Когато интензивността им стана през 5 мин тръгнах кум болницата, т.е към 17.30ч.
Леко, безпроблемо раждане и здраво бебче!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт