в 4ужбина държите ли се по разли4ен на4ин? пт.2

  • 4 720
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всички се държите кофти в тази тема  Crazy ... неясно защо

# 16
Не ви ли омръзна на част от българските бегачи на дълги разстояния да пишете колко мили са с вас в чужбина и какви простаци са всички на родна територия?Като си напълняла драстично,естествено е близките и приятелите да ти го кажат,нали те познават?В чужбина никой няма да го спомене не от тактичност,а защото не му пука за теб.Представям си на каква примадона си се правила в магазина,как си въртяла очи и си се превземала.Госпожо,ако напълнея,бих искала да ми кажат с българска откровеност.Аз обичам хубавата нашенска поговорка:Право куме,в очи.
Аз на наша територия,до театъра на Варна направих забележка на дъщеря си за хвърлена от нея хартийка.Детето се върна,взе я и я носи в ръка докато намери подходящ момент,за да я изхвърли.На три годинки беше и не е русначе,чисто българче си е.Защо на летището не ви правят някакви тестове,преди да ви пуснат в България?Защо?



първо не виждам защо трябва да си въртя очите и да се превземам? да но те ме помнят от 15годишна след което не са ме виждали няколко години съответно е че тялото  ще се промени и в България ако не си анорексично слаб, значи че прекалено много ядеш.
Да на летището знаеш ли какви проблеми са ми правили само и само да им дам пари, познат ми беше дал да използвам видео камерата докато съм си в България, спират ме на летището и ми проверяват багажа, защо камерата не е декларирана? ако е над 100 Евро трябва да се декларира ( не съм знаела само на 16 бях) еми то в такъв случаи и телефоните трябва да си декларираме?
Влизам в магазин за дънки, дънки под 100лева няма пробвах доста но не стояха добре продавачката се обръща към мен " не е важно да ли се харесваш, важното е  че ти стават" моите извинения.

# 17
  • Мнения: 516
венито, очевидно България не е загубила от твоята липса на територията и. Чувствата ви са взаимни, както забелязвам.

# 18
  • Мнения: 2 492
Нормално в Ирландия никой да не ти направи коментар за вида .
Половината от жените се носят , като клошарки , другата половина са с  наднормено тегло .
Не се мъчи да ме оборваш , в последните  години имах преки наблюдения - живеех в Дъблин .
Единственото неприятно нещо в случая е  прекаленото значение , което отдават повечето тук на външния вид . 
И аз напълнях  там и на мен ми казаха , че е хормонално , но да ти кажа май трябваше просто да спра мъфините .  Laughing
И един съвет , вместо да се ядосваш на реакциите , се стегни и си върни предишното тегло .
Имах възможността да видя на какво са заприличали част от момичетата живеещи там от 8 - 10 години и ми се уплаши окото .
След два - три месеца си заминавам обратно , може да направим един шопинг и да ти опресня българския език .  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 161
Оооо,тя непукистка те е подредила.Този път няма да се хабя.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Жената може да се чувства добре в кожата си ... защо да трябва да отслабва, за да се отърве от простаците

# 21
  • Мнения: 912
Леле, как те нападнаха само- или си избрала грешния тон или грешния форум. Но ще ти кажа, че те разбирам какво имаш предвид. Тук хората умеят да те комплексират по този 'фин' начин.

# 22
  • Мнения: 2 161
Леле, как те нападнаха само- или си избрала грешния тон или грешния форум. Но ще ти кажа, че те разбирам какво имаш предвид. Тук хората умеят да те комплексират по този 'фин' начин.
Къде е това тук?София?Русе?Или Торонто?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Най-обичам темите, в които Шанел пише вместо мен!  Wink

# 24
  • Мнения: 100
'Що така добрият тон все отива по дяволите? То в спора се ражда истината, ама като гракнат всички срещу един вече не е спор. Иначе простаци има на всякъде, в никакъв случай не съм на мнение, че българинът е най-големият простак на света, тук много близко до Ирландия простаци с лопата да ги ринеш, че даже простотията е в чудовищни размери, нищо че съжителства с лицемерието. И тук са ми казвали че съм дебела. Ама и тук и в България и на Марс чуждото мнение е просто препоръка, не се вживявай много.    Peace

# 25
  • Мнения: 3 423
Венито, това твоето е криза на новака.
Ще мине някоя и друга година и няма да
ти пука от нищо, бе, успокой топката.
На всички ни е ясно как е в България и как
в чужбина. И кво, като са ти казали, че си
дебела. Ами дебела си. Все пак не става
дума за разлика от 2 килограма, а от яко
изглаждане на бръчките и достолепност.
Ако ти е кофти, отслабни, ако не ти е, недей.
Важното е да не си го слагаш на сърце, ако
продавачки разни или обикновени пасанти
те заговарят на тази тема. Разбери ги и тях.
Колко е твоята заплата в Ирландия, за колко
се бъхтат те в България. Влез им в положението.

# 26
  • Мнения: 912
Леле, как те нападнаха само- или си избрала грешния тон или грешния форум. Но ще ти кажа, че те разбирам какво имаш предвид. Тук хората умеят да те комплексират по този 'фин' начин.
Къде е това тук?София?Русе?Или Торонто?
Ти как мислиш, Chanel? Мисля, че сама можеш да си отговориш на този въпрос.

# 27
Нормално в Ирландия никой да не ти направи коментар за вида .
Половината от жените се носят , като клошарки , другата половина са с  наднормено тегло .
Не се мъчи да ме оборваш , в последните  години имах преки наблюдения - живеех в Дъблин .
Единственото неприятно нещо в случая е  прекаленото значение , което отдават повечето тук на външния вид . 
И аз напълнях  там и на мен ми казаха , че е хормонално , но да ти кажа май трябваше просто да спра мъфините .  Laughing
И един съвет , вместо да се ядосваш на реакциите , се стегни и си върни предишното тегло .
Имах възможността да видя на какво са заприличали част от момичетата живеещи там от 8 - 10 години и ми се уплаши окото .
След два - три месеца си заминавам обратно , може да направим един шопинг и да ти опресня българския език .  Flutter
оправи ми настроението  Laughing мъфини не ям защото не ги обичам, не се сравнявам с ирландките , да върнах си килцата. но друга реакция не съм и о4аквала ето то4но затова говоря.

# 28
  • Мнения: 2 161
Щом питам,значи не проумявам.Защото във Варна мен никой не ме комплексира,нито фино,нито остро.В София пак са мили хората,дори повече,отколкото във Варна.В Русе никога не съм била.Значи остава да е или Русе или Торонто.Не е необходимо човек да избяга от родината си,за да се чувства удобно.Ако си комплексар-такъв си по принцип.Не ви ли е неудобно,бе?Все България ви пречи,все ви е тясна,все сте неразбрани и потиснати.Живейте в чужбина,работете в чужбина,моите уважения,но по-кротко с изказванията.Смотаняка си е смотаняк във всяка точка на вселената.

# 29
  • Мнения: 912
Не знам за кого обобщаваш така смело и преминаваш така бързо към незаслужени квалификации.
За твоя справка- живея в София. Повече не ти и трябва да знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт