моля помогнете

  • 2 309
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Със Здраве става по-зле,защото изсушаа още повече кошата.Аз мажа с Адвантан или разтвор на Пиоктанин Peace

# 16
  • Мнения: 3 376
И аз съм за смрадликата Peace
Само че разреждам отварата с топла вода и му кисна дупето около 10-тина минути след всяко сменяне на памперса.До втория ден нищо му няма.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При всяка смяна на памперс задължително измиваш с вода,кърпичките разраняват допълнително.Виж някъде около вас дали няма аптеки на Попова.Има едно кремче,което се прави и е много ефикасно.Казва се кремче на Попова.Другия вариянт е да се обадиш на педито и тя ще ти изпише крем за правене.Имах някъде рецепта,но не мога да я открия.

# 18
  • Мнения: 7 723
Крем БОЧКО, със смрадлика! Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисля, че във вашият случай е време за приготвен в аптеката крем с нистатин....

# 20
  • Мнения: 56
Универтан ни помогна много на нас

# 21
  • Мнения: 1 672
на мен ми изписаха Бактрубан - намазах я вечерта и сутринта всичко и беше минало , но тя не беше подсечена а се беше изринала с нялалви много ситни пъпчици и беше много червено

# 22
  • Мнения: 4 621
Приготвено в аптека кремче ни помагаше в такива случаи Peace

# 23
  • Мнения: 1 043
Бочко или Себа мед Peace

# 24
  • Мнения: 2 723
Аз само не разбирам каква информация ще ти донесе темата.
Всеки е препоръчал различен крем, как следва ти да избереш?

Аз лично имам няколко крема против подсичане и ги сменям.

# 25
  • Мнения: X
Още от раждането мажа малкия с един македонски крем с витамини и досега никога не се е случвало да се подсече. Препоръчвам го на всички и дори не е скъп. Hug Simple Smile

# 26
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
При нас помогна крем Бочко със смрадлика. Педиатърът ни каза, че е възможно зачервяването на дупето да е свързано с никнене на зъбки.

# 27
  • Мнения: 873
Крем БОЧКО, със смрадлика! Simple Smile
точно Peaceи няма нужда да чакаш да му се подпали дупето на детето-намазваш,още щом се усъмниш,че е започнало да се възпалява.забелязах,че минава бързо Praynig

# 28
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Смрадликата много помага .

# 29
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Днес дупето на бебчо се изчерви ужасно. Болеше го много.Мазах го с какви ли не кремове против подсичане и накрая с крем ''Здраве''. Бихте ли ми дали съвет за друг крем или нещо друго. А дали може да е от някаква храна, за първи път ми се случва такова чудо!
Мажете го със сусамово олио.За няколко часа, кожата ще се успокои напълно, а за ден и следа няма да има от зачервяване.

Общи условия

Активация на акаунт