Отговори
# 120
  • Мнения: 2
Избелих си зъбите в стоматологичния кабинет с лампа,ефекта беше 3 месеца и зъбите ми изобщо не бяха толкова бели колкото си ги представях Tired!Но пък има нещо,което трае до днес и това е чувствителността на зъбите ми Close!Общо взето вече не ям сладолед защото само докъто го вкуся и  newsm45 newsm47

# 121
Здравейте на всички Simple Smile, аз съм стюардеса и до скоро (преди да забременея) си купувах избелващи продукти от Аптеките в Лондон или Рим, където има разнообразие от такива продукти за домашна употреба, на много по-достъпни цени от професионалните избелващи процедури при зъболекар в БГ. Сега, обаче откакто не пътувам се порових тук и открих едни страхотни продукти на фирма Beautiful White (www.beautifulwhite.com), koито също са супер ефикасни, достъпни са в България и дори ги има в някои аптеки. Има комплект за избелване в домашни условия и писалка, с която може да се поддържа белотата, цените им са: на първото около 80лв, а на писалката мисля, че беше 35лв. Аз съм супер доволна, дано да съм успяла да ви помогна Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте на всички Simple Smile, аз съм стюардеса и до скоро (преди да забременея) си купувах избелващи продукти от Аптеките в Лондон или Рим, където има разнообразие от такива продукти за домашна употреба, на много по-достъпни цени от професионалните избелващи процедури при зъболекар в БГ. Сега, обаче откакто не пътувам се порових тук и открих едни страхотни продукти на фирма Beautiful White (www.beautifulwhite.com), koито също са супер ефикасни, достъпни са в България и дори ги има в някои аптеки. Има комплект за избелване в домашни условия и писалка, с която може да се поддържа белотата, цените им са: на първото около 80лв, а на писалката мисля, че беше 35лв. Аз съм супер доволна, дано да съм успяла да ви помогна Simple Smile

Понеже линка не се отваря се поразрових и намерих това:
http://www.prodesign.bg/beautifulwhite/whiteningsystem-bg.html
Вероятно това е системата, нали?  Thinking Ти ползвала ли си я и има ли ефект?

# 123
Да,същата е и да,използвах я лятото и съм мн.доволна, освен това не съм имала такива проблеми  като усилена 4увствителност на зъбите или болки, каквито описват при механи4ното избелване (но и такова не съм си правила никога-просто 500лв.ми се струват доста за тази манипулация). В момента не я използвам, заради бременността, но и нямам нужда. Май месец след като родя ще си взема молива, за да си освежавам само цвета Simple Smile.

# 124
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря ти за отговора   bouquet
Най-вероятно ще я потърся по аптеките, дано я намеря лесно.

# 125
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!
Силно ме заинтригувахте с това домашно избелване на зъбите.
И аз имам нужда от избелване обаче не ми се ходи отново на зъболекар.Смятам и аз да пробвам с този продукт но искам само да попитам дали може да се прилага на предните зъби които са  с пломби(че мойте и двата са такива) и ако може някой да каже ценичка.
Весели празници на всички!!! santa2

# 126
  • София
  • Мнения: 123
Преди година си ги избелих леко, защото и така цветът ми си беше между А1 и А2. Направиха ми шини и ми дадоха гел за в къщи. Първият беше с висока концентрация и на сутринта(беше за нощно ползване) зъбите много ме боляха и бяха страшно чувствителни. Иначе ефект имаше още първия път. После опитах няколко концентрации и стигнах до най-ниската - 10% мисля, че беше. Изтраях я с прекъсвания и не беше приятно, но го изтраях. Сега ефект още има и зъбите ми са още бели. Сигурна съм, защото тогава си сложих коронка на преден зъб със съответния светъл цвят и още не е станала по-бяла от останалите зъби. Пия доста кафе и от време на време червено вино. Пак бих го направила   newsm47


# 127
Да се спи със шини изобщо не е полезно,независимо от концентрацията,за това после ви болят зъбите и стават 4увствителни венците. Пове4е от 30мин. с концентрация от 10% изобщо не трябва да се седи. Аз си бях купила комплекта за избелване на beautifulwhite от аптека на Мегафарма, незнам каде още ги има,но може да проверите в сайта, оттам мисля, 4е може да се поръ4ва и он-лайн,или пък да полу4ите информация:)И се извинявам,4е миналия път съм объркала сайт-а но го намерих и истинският е http://www.beautifulwhite.bg/.А по въпроса,дали избелва пломби-аз също имам бели пломби в контактите между предните зъби и след избелване вси4ки са ми еднакви,т.е.би трябвало да влияе и на тях, макар  4е на кутията пише,4е не избелва коронки и цели изкуствени протези.Незнам,желая на вси4ки ви Весела Коледа и вси4ко наи-хубаво:)

# 128
  • Мнения: 565
Аз си избелих зъбите в къщи , не си спомням как се казва продукта, купих си го от аптеката. С шините не се спеше, седеше се само по половин час на ден в продължение на седмица.Ефект имаше, доволна съм ,не съм усетила никаква болка, нито промяна в чувствителността.Сега съм си взела писалката за подддържане, ама не се сещам много често да я ползвам. Моя приятелка по същото време си направи професионално избелване в кабинет, спеше със шините-ефекта не беше по-добър отколкото при мен-същата работа. Комплектът между другото беше 80-90 лева.

# 129
  • Мнения: 37
Аз си избелих зъбите в къщи , не си спомням как се казва продукта, купих си го от аптеката. С шините не се спеше, седеше се само по половин час на ден в продължение на седмица.Ефект имаше, доволна съм ,не съм усетила никаква болка, нито промяна в чувствителността.Сега съм си взела писалката за подддържане, ама не се сещам много често да я ползвам. Моя приятелка по същото време си направи професионално избелване в кабинет, спеше със шините-ефекта не беше по-добър отколкото при мен-същата работа. Комплектът между другото беше 80-90 лева.
                   








от къде си го закупи,ако може да кажеш? Grinning

# 130
За инфо на Паломакс, за да се продава един продукт в апте4ната мрежа и изобщо, за да бъде допуснат до пазара, тои трябва да бъде одобрен и серифициран от Здравното министерство. Също така има и други органи,контролиращи ка4еството и безопасността на продуктите, така 4е едва ли можеш да си купиш от аптеката нещо, което ще ти съсипе здравето. Все пак после можеш да осъдиш и производителя и дистрибутора:).Естествено,всеки си има предпо4итания, дали да е професионално или в домашни условия.

# 131
  • Мнения: 177
TheJewel,а ти от къде знаеш какво е основното вещество в гела за избелване,в какъв процент е ,за твоите зъби какво е подходящо да използваш?Консултирал ли си се с зъболекар в какво състояние са зъбите и венците ти и дали позволяват да започнеш избелване?Или според теб тези неща са без значение.Преди да престъпя към избелването на моите зъби,прочетох доста неща по темата,консултирах се с моята зъболекарка и взех решение за което не съжалявам.Геловете за избелване които се продават по аптеките имат различен процент на основното вещество в избелващия гел,в зависимост от здравината и дебелината на емайла се избира процента,но доколкото знам е добре да са по-ниски концентраци.

# 132
  • Мнения: 5 103
Днеска пак си избелих зъбите Mr. Green в кабинета на стоматолога Peace за 2 часа и имам прекрасна бяла усмивка.
За втори път ги избелвам и съм много доволна Peace
Много харесвам избелени и красиви равни зъби мммм.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 23:00 от Мирела

# 133
  • Мнения: 4 451
Мирела, аколко време трае ефекта?

# 134
  • Мнения: 5 103
Аз на всяка година го правя, но този път исках по-бели зъби за НГ.

Общи условия

Активация на акаунт