Отговори
# 105
  • Мнения: 1 554
Пролетта си избелих зъбите,бялата ми усмивка излезе 150лв Peace ,първия ден ми бяха адски чувствителни зъбите,но на другия ден всичко беше ок Grinning

# 106
  • Варна
  • Мнения: 451
А за това какво ще кажете http://cgi.ebay.co.uk/12-SHADES-35-LASER-TEETH-TOOTH-WHITENING-S … Zp1742.m153.l1262
ползвал ли го е някой? Излиза 20 лири. Ползва се по 10-30мин. в продължение на 14 дена. Дали си струва?


Със сигурност ще има ефект, но ме притеснява факта, че е 35% карбамиден прекис и използван в устата невнимателно може да доведе до висока чувствителност и изгаряне на венците. Внимавайте като го ползвате.

Обикновено концентрацията на карбамидния прекис за домашна употреба е 7-20%. А 35% се използват да кабинетно (офис) избелване.

# 107
  • Мнения: 146
морска- ако си от Варна кажи къде си избели зъбите и колко дулго продължи ефекта.
Мерси

# 108
  • Мнения: 497
Благодаря д-р Венелинов. Ще прегледам за по-нисък процент.

# 109
  • Мнения: 1 554
морска- ако си от Варна кажи къде си избели зъбите и колко дулго продължи ефекта.
Мерси

от Варна съм,при моята зъболекарка Д-р Демирева,кабинета и е в цветния квартал,още са си бели Peace

# 110
  • Мнения: 1 174
Не съм против избелването на зъби, но не смятам да го прилагам на моите.Достатъчно ми е, че след една бременност някои станаха чувствителни. Един ден, когато установя, че вече имам нужда и то сериозна, ще си направя и тази процедура, но засега не.

# 111
  • Мнения: 1 554
има си паста за чувствителни зъби Peace

# 112
  • Мнения: 497
Дали мога да се подложа на процедура за избелване на зъбите докато кърмя?  newsm78

# 113
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Досега не съм си ги избелвала, но имах голямо желание, само дето моя зъболекар ми го секна. Каза ми, че няма да ми ги избели, поради простата причина, че ще остана без зъби след известно време и тогава като започнели проблемите да не ходя да му се оплаквам. Каза ми, че при избелването се използвали някви си химикали, които трайно увреждали емайла на зъбите  Wink
Аз пак си искам де, ама това е друг въпрос  Grinning
......И моя зъболекар / и приятел /   категорично ми отказа със същите доводи  .

# 114
  • Мнения: 2 414
А някой пробвал ли е новата паста Hollywood smile-струва 13 лева и обещава ефект до 14 дни?

# 115
  • Мнения: 90
Пролетта си избелих зъбите,бялата ми усмивка излезе 150лв Peace ,първия ден ми бяха адски чувствителни зъбите,но на другия ден всичко беше ок Grinning
точно това ще направя и аз в понеделник и ще пиша за резултати!
п.с Зъбите са ми жълто оцветени вследствие на прекомерна употреба на тетрациклини в детска възраст.Отдавна съм го запланувала и май настъпи времето... дано не ми се увредят зъбите.Става въпрос за някакъв гел и лампа...и май само това знам засега  newsm78

# 116
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте,
имам въпрос към зъболекарите работили с избелващи системи,
както и към момичетата, които са сее подлагали на тази процедура.
След дълго обмисляне и ходене на зъболекар, дойде момента
с естетическата част Simple Smile
Реших да си избелвам зъбите с домашна система оплаесценс (така ли се пише?).
В понеделник отидох да си взема шините и гела, но зъболекарката ми беше объркала
и вместо оплаесценса ми връчи някакъв друг гел. NiteWhite на ACP 22%.
Обясни ми че с него  не се спи, слага се за 1 час вечер.
Въпросът ми е не е ли прекалено висок прецента за дом. избелване, и има ли нещо с което оплаесценса превъзхожда тази система?
Аз си  го ползвам, за сега нямам чувствителност или други оплавания,
но зъболекарката ми каза че ако не съм доволна ще ми го смени.
Та да се занимавам ли или да се беля на спокойствие ? Simple Smile

# 117
  • Мнения: 173
Стоматологът ми е казвал неведнъж,че не е препоръчително избелване,само ако не е крайно необходимо,разбира се.Аз също много искам да го направя,но той ме е спирал винаги. Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 46 572
И нашата зъболекрка (и приятелка) ми отказа Rolling Eyes явно наистина не е безобидно, иначе никой не би отказал пари ...

# 119
  • Мнения: 214
Аз също пробвах с избелване , ноне се получи ефекта който исках.  Имах 3 прени коронки за смяна и ги замених с циркониеви. Съчетах нещата с 5 фасети и хоп- зъбки като гъбки. Е цената е друга , но и  ефекта си го бива.

Общи условия

Активация на акаунт