Стара Загора 39 - Вещи в занаята

  • 14 196
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 280
Дидо,откакто собствениците го дадоха под наем Адоня,вече и вътре се пуши.И пак не е удобно за деца.

Много се надявах за Пиколо Мондо.

# 211
  • Мнения: 619
Видяхте ли мишората по бтв?

# 212
  • Мнения: 280
Аха!Ама как да не я изберат точно нея за репортаж-толкова е истинска и фотогенична.

Августе,трябваше да се обадиш по-рано да ни предупредиш за този протест ,бе.Аз толкова я харесвам тази ясла.Сега съжалявам,че не бяхме там с Ива да подкрепим "лелите".

# 213
  • Мнения: 753
Браво Августа! Hug

# 214
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Дони,ти днес не скиташ ли?

От няколко дни скитам само из кварталните градинки  , че ме домързява за центъра......... Blush

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Августе,трябваше да се обадиш по-рано да ни предупредиш за този протест ,бе.Аз толкова я харесвам тази ясла.Сега съжалявам,че не бяхме там с Ива да подкрепим "лелите".

Злати, те 9 от 10-те ясли в Стара Загора стачкуват... Не е само бившата ваша...

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Мишората съм я изтървала. Кажете в колко часа по коя тв да я гледам в Нетерата.
Болна съм..бронхит Twisted Evil
Не ми се пише...
Не ми се излиза..
Само ми се спи..
Мразя да съм болна  Twisted Evil

# 217
  • Мнения: 753
Мишората съм я изтървала. Кажете в колко часа по коя тв да я гледам в Нетерата
БТВ Новините 19.30 часа от 14/11/2007 вечерните новини

# 218
  • Мнения: 29
а къде ще е Пиколо Мондо? и какво ще е?? малко тъп ми е въпроса, но изобщо не съм в час Embarassed

# 219
  • Мнения: 280
Дидо,знам,че стачкуват всички без една ясли,но тъй като Августа и Никола са пряко съпричастни с моята любима ясла,та за това се изразих така.
Благодаря ти!

Пиколо Мондо ще е заведение с кухня и голям детски кът.Ще го държат същите хора,които миналата и по-миналата година стопанисваха кафето в Сити.Ще се намира на улица Гладстон,между Хр.Ботев и Гурко.Всички го чакаме с нетърпение,но не е ясно кога точно ще отворят.

Херка,бързо да се оправяш.Бронхитът е гадна работа.Кой гледа Славун?

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Аз  Tired

# 221
  • Мнения: 1 165
Може и да сте обсъждали вече, но тъй като не влизам често в темичката да ви попитам -Ще има ли коледен базар тази година? Защото, ако отговора е да, аз лично трябва отсега да започна да майсторя каквото и да било, защото малката трудно ме оставя на спокойствие.
P.S.Зайко съм.

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Може и да сте обсъждали вече, но тъй като не влизам често в темичката да ви попитам -Ще има ли коледен базар тази година? Защото, ако отговора е да, аз лично трябва отсега да започна да майсторя каквото и да било, защото малката трудно ме оставя на спокойствие.
P.S.Зайко съм.
Няма да има.
2лв. за бюро справки.

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 252
Здравейте на всички.
Скоро не бях влизала да чета тук, ама сега и официално да се похваля. И аз ще влизам в мамината дружина. От снощния резултат май така изглежда.  EFP Пък и свиквам с мисълта.
Желая ви приятен ден. newsm53

# 224
  • Мнения: 1 165
Здравейте на всички.
Скоро не бях влизала да чета тук, ама сега и официално да се похваля. И аз ще влизам в мамината дружина. От снощния резултат май така изглежда.  EFP Пък и свиквам с мисълта.
Желая ви приятен ден. newsm53
Е, честито!Страхотна новина!
Хера имам само рубли... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт