Стара Загора 39 - Вещи в занаята

  • 14 222
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Аз пък бях на работа до преди малко.
И Сербезова не ми се обади за излизане...абе напоследък всички ми бягате по фланга ама ще я видим тая работа Twisted Evil

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 17:22 от Хера

# 196
  • Мнения: 16
Андонио, къде се изгубихте всички?
Чакахме впечатления от Балкана, ама явно нямате Simple Smile  #Crazy

# 197
  • Мнения: 280
Впечатления много,снежни снимки-също.Ама няма да ги сложим и тази вечер-да ви държим в напрежение Mr. Green

Херке,каква е тази работа?Нали февруари щеше да започваш,или бъркам аз нещо?

Тигърче,не се чувствай виновна ,ама хич.Моите деца като си стоят вкъщи и не ходят по балканите,пак си се разболяват.Бързо да се оправя малкото тигърче.

# 198
  • Мнения: 426
 Tigercheto , за разстройството дай да близне малко ванилия. Много помага. Аз на Деляна само това давам.

# 199
  • Мнения: 426
Мърдате ли? newsm78

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мърдаме го...
Егати и пустошта... Какво ви става...? Вие ли сте или не сте...?

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Мърдаме...не си ли личи Crazy Ако стоях на едно място кой знае колко постинга щях да бълвам в минута  Whistling

# 202
Искам да попитам дали знаете дали Пикамондо дали е отворил вече.Трябва ми ресрорант който да не е задимен

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Искам да попитам дали знаете дали Пикамондо дали е отворил вече.Трябва ми ресрорант който да не е задимен

пИКОЛО Мондо е детския кът обаче не е отворен още.

# 204
Благодаря ти Хера,ами къде можем да отпразнуваме някакво събитие  с деца през зимата,като навсякъде се пуши  newsm78

# 205
  • Мнения: 280
То заведение за непушачи че няма,няма.Ама защо и да има-почти няма компания,в която никой да не пуши.Така че за мен в момента най-разумен вариант е Шоколада.Поне е широчко и цигареният дим се разсейва.А и има място за търчане на децата.

Но ако някой има друга идея-да сподели,че и на нас съвсем скоро ни предстои детски празник.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 15:35 от Zlati

# 206
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Честно да си кажа и Шоколада е много задимен и хич не разсейва цигарения дим  #Crazy -на  2 пъти бяхме там и после миришем на цигани -катунари ( нищо лично към братята роми) ... Mr. Green

# 207
  • Мнения: 426
И на мен въобще не ми харесва Шоколада. Няма нищо за децата, а и понякога е доста задимено. Дано да направят другото заведение, че съм обещала на детето  да празнуваме рождения ден на играчките.

# 208
  • Мнения: 280
И аз искам да направят друго заведение,ама засега-няма.Така че вариантите са или Шоколада,или Универсалния-който ми се вижда още по-неподходящ.

Дони,ти днес не скиташ ли?

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Друг вариант е бившата сладкарница "Адонай"... Там не се пуши, поне не и във вътрешния салон... Обаче мястото е малко и деца няма къде да играят...
Вариант също е този, никой от гостите да не пуши и да се запази едно цяло заведение... Друг е въпросът дали има такива компании...
Що се отнася до Пиколо Мондо и до неговото отваряне... Не хранете скорошни надежди... Честно казано, не го виждам до Нова година... Че и след това даже... За съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт