Движение на българските майки -ВИДИН тема 14

  • 12 741
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 910
Гая, страхотна си  bouquet Така се радвам, че си част от нас Hug

# 241
  • Мнения: 2 502
Гая ,  bouquet  bouquet  bouquet стана ме срам ,като знам и ,че за транспорта трябва да плащаш , Hug Hug

така ,момичета
днес ,
благодаря ви ,че отново работихме заедно ,
в 18,00 Лъки,Ася и аз пренесохме готовата продукция при мен
материалите са събрани на едно място
дори Ася  напръска и оставихме на вратата на офиса ми , отново потготвени материали за дообработка

ще публикувам снимки на нещата ,малко по-късно

# 242
  • Мнения: 397
Гая,аз и преди съм ти казвала че си много готина мама, и имаш добро сърце, мерси ти много,твоята помощ и желание да помагаш ни е страшно приятна и  дава увереност в това че сме много,незавасимо че сме далеч....  bouquet

А при нас има и  новини, но незнайно защо момичета  не ги вспоменават??(може би страх да не урочасат)с нас днес бяха още две мами,дойдоха,  помогнаха, видяха какво точно и как става, добре дошли на тях от цялото звено, както каза Рени, беше много приятно и плодотворно да работиме заедно, а за настроение и хъс изобщо да не говориме...Много искаме да дойде някой път при нас и  нашата наймладата мама Ели, но тя живее подалеч и има  бебе,което малко повече я ангажира, но това не й пречи също да  ни помага творчески....

Така ми се успокои душата,като видях как се напълниха пак  шкафчета с кутии и кашончета с  нещата които сме правили днес...
 Mr. Green

# 243
  • Мнения: 2 502
нагледен отчет

за днешната работа ,дружна


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197591

# 244
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ей, ама страхотно изгреждат.Само дето не си снимала плочките-вече пробити и с лента за закачване.Торбичките-също и ботушите и кво ли още - не Laughing

# 245
  • Мнения: 2 502
Ей, ама страхотно изгреждат.Само дето не си снимала плочките-вече пробити и с лента за закачване.Торбичките-също и ботушите и кво ли още - не Laughing


ти сложи ли им закачалки на плочките ? newsm78

това са отсетите снимки ,беше малко тъмно и не всички снимки станаха ,
публикувах само някои

# 246
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Сложих им и при мен има 3-4 тобрички.Лъки-поръчката ти е готова Peace  Какво стана с базара в посолството?

# 247
  • Мнения: 720
Здравейте момичета  Hug
Вие сте като работилницата на Дядо Коледа  Laughing
Браво на вас.
Аз имам още готови снежинки и герданчета (в по-търговски вид), ще видя кога ще ви ги занеса или пратя по някого.
В момента правя календари на синът ми и ако мислите, че ще свършат някаква работа мога да направя няколко такива и с децата. Ако не стават за базара може на тях да занесете, предполагам ще се радват. newsm78 Ето  това правя, обещаха да ми го разпечатат във Формат А3. Ако ви харесва давайте снимки на децата да правя и за тях.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 12:21 от E l i

# 248
  • Мнения: 2 653
Ели, ти ли правиш тези торти, че имам върпоси малко за такива торти  домашно производство?
Ето пакетиранитре неща http://lesy.multiply.com/photos/photo/2/39 . Праща, ги като се събуди малката.За съжаление лака ми се беше втвърдил и не можах през почивните дни да лакирам бурканчетата и няколкото табелки , които са за лакиране.Но и без това имам още няколко идеи та ще има втори колет другата седмица.
Лаленце, пращам ти и няколко салфетки с Дядо Коледа
Днес ми пристигнаха и торбичките -картичките са в тях- целуфанени са .Понеже поръчката трябваше да е над 5 лвл поръчах 2 опаковки, а те са по 250 бр- очевидно сама няма да мога да ги запълня.Искате ли да пратя единия пакет за вас?
И пак питам имате ли етикети с надпис ДБМили да ви отпечатам?И ако да -колко ви трябват(приблизително?)

# 249
  • Мнения: 908
Вижте тук, бургаска мама предлага картички, ако са ви дефицит, дайте й адрес да ги прати, че в София май ще имаме достатъчно Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243905.0

# 250
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Фионче, вземи си отпуск от вкъщи и идвай при нас-работилницата работи с пълна пара! Joy Имаме си стикери и всичко останало.Мерси!

# 251
  • Мнения: 2 653
Диди, за съжаление не мога да дойда.Но ако идвате вие после в София в Неделята на базара ще съм тамсъс сигурност.Съботата ми в момента е под въпрос, че мъжа ми има рожден ден и ще ходим извън София и не знам дали ще се върнем в събота на обяд или късно вечерта
Лаленце, аз се изложих с тестото  Embarassed станаха ужасни фихурките, нещо май не съм направила както трябва .Като имам време ще опитам пак и ако стане във втория колет ще ти пратя.А да им измисля ли връвчици или ти ще си им слагаш?

# 252
  • Мнения: 2 653
Диди, не разбрах целуфанените пликчета да ви пращам ли?

# 253
  • Мнения: 2 502
Диди, не разбрах целуфанените пликчета да ви пращам ли?

прати ни ЦЕЛУФКИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
имаме пликчета ,Пете  Hug

# 254
  • Мнения: 252
Ето ви снимки на нещата, които изпратих.
неща
Като вземете колета нали ще ми кажете дали всичко е здраво. Praynig Hug
Спорна работа в работилничката.  Всичко е прекраааасно. bouquet

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 18:10 от Гая

Общи условия

Активация на акаунт