Irka, всички АВГУСТинчета ви пожелават на добър час и късмет

  • 25 909
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 878
Ох аз се загубих малко ама лепнах някъв гаден вирус на компютУра  Mr. Green и едвам се оправих (и то не е сигурно че съм се оправила даже  Crazy)

Та Нинка, ще видя какво мога да направя за теб  Wink

Хайде до скоро и всички ви искам здрави и щастливи  Hug

# 61
  • Мнения: 1 817
Здравейте  Hug
Не съм се включвала отдавна, но си ви чета редовно.

Честито на всички които са имали повод за празнуване   bouquet

При нас нищо ново. Стефчо 1 седмица е на ясла, 1 седмица вкъщи. Имаха миналата седмица куклен театър и нашия много бил се радвал, пляскал и забавлявал. Та скоро ще го водя да гледа и нещо друго. Още не борави с цели изречения, всеки ден попълва речника си казвайки нови думи, но нищо по-дълго не излиза от устата му.

Аз си ходя на работа и идеята ми да си търся нова, май ще остане за по-нататък. С това отсъствие през седмица просто не се виждам. Дано да ме изтърпят по-дълго.
Иначе наехме жена която да го прибира от яслата вечер, защото както всички знаете движението по улиците е абсурдно и не можем да го прибираме по-рано от 18:40.

Ами това за сега от нас, за друго не се сещам. Дните ни минават като на забързан кадър, особено вечер след работа.
Целувки на всички ви  Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 124
Срамота, темата ни е на последно място!
Къде сте, хора?Да не пазарувате за коледа или украсявате елхите? Аз съм готова с моята, още на 25.11. Купих и онлайн подаръците за децата, а за баби и роднини, от коледния базар на ДБМ ще чакам.
Много целувки на сладурите и предколедно настроение на вас!

# 63
  • Мнения: 1 817
Наистина всички се изпокриха нещо.

Нинето, сподели какво и от къде си поръчала за малкия.

Аз съм се спряла на следните неща за момента, като ме питат какво да вземат за Стефчо:
http://www.vegatoys.com/media/img2687_big.jpg
http://shop.speednetbg.net/images/bears_fam_o.jpg
http://www.comsed.net/img/80057a.jpg
http://www.comsed.net/img/80245a.jpg

Това от нас, иначе за големите за сега още нищо не съм предвиждала, дано да успея да дойда на базара на ДБМ.


Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:47 от Vache

# 64
  • Мнения: 1 878
И аз след дълга и упорита борба с един гаден вирус на компа ми, вече съм на линия  Hug

Джиджи, заслужавало си е чакането, със здраве да си го ползвате и на гости да ни поканите  Mr. Green И ние сме на вълна подновяване на дивана, че сегашния след две деца поотгледани е... ooooh! та обикаляхме, обикаляхме, че и в новата Зона бяхме, ама нещо нищо не ми е хванало още окото, та сега на Дядо Коледа ще се надявам да ме изненада  Laughing

Нинка, ти си ме изпреварила тази година, ние украсихме нашата елха този път по-късно - чак на 1.12  Crazy и сега пооправям и останалата част от украсата, че работата покрай базара ме замота, че сега и частни поръчки изпълнявам  Crazy

Ние сме готови с подараците от ехееее отдавна вече - на батко Лего, ел. влак и рулетка, на дребен - Кухня, джип с дистанционно и влакче  Crazy е разбира се разпределено по между нас и бабите, че иначе ще им се догади на дребните от подаръци.

Обаче общо взето съм възмутена от предколедното настроение по магазини и улици, или по-точно отпълната липса на подобно  Confused. Хайде да водиме дребните на някое представление с Дядото и Снежанка, някой има ли идеи или инфо за подобно newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 124
Gigi, дивана изглежда страхотно, а Стефанаки е неустоим. Със здраве да си го "изтърбушите" .Ти също на РД-то си прекрасна и щастлива.

Пазарувах от Вега тойс http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=242

Криси е с ларингит от вчера.Дано бързо му мине, че е ужасно.

# 66
  • Мнения: 1 817
 Hug Благодаря ви  Hug

Нинето, дано малкия бързо се оправи, че този ларингит масово се изпотръшкаха. нас ни пращат на пулмолог, че вече 3-та седмица сутрин си кашля.

Съни, ще ви поканя  Laughing
Иначе и аз съм много възмутена и огорчена от украсата по улиците - гола вода!!!

Иначе нашия другата седмица ще има дядо коледа в яслата и на 19-ти, леля му му е запазила да ходи в кукления театър организирано от мин. на икономиката. но ако нещо се организирате да ги водите няма да откажа.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 734
Здравейте!
Аз хич не мога да седна спокойно да напиша нещичко, както останах сега без компютър. Sad
А в работата все има нещо за вършене.

Gigi, супер е диванчето и ти изглеждаш прекрасно!

Ние също вчера ходихме в обедната пауза до Зоната, но стигнахме само до 3ти етаж, днес ще продължим нагоре Laughing. Добре, че ни е точно до офиса.

nineto_boy, дано Криси се оправя много бързо!!

В нашата градина пък има една дълга програма, още не съм я прочела цялата, но мернах Коледна работилница, театър... На 20ти им е празненството и Ради ще бъде снежинка  Grinning, вече купих разни платове и ги дадох на майка ми да се оправя!  Laughing

Аз съвсем го закърших, сега пък почна да ме боли зъб. Crazy

# 68
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Само да се запиша, че вече сме на линия! Днес Дени е рожденничка и отиваме да празнуваме. Послучай нейния празник ни включиха и-нет! Поздрави на всички!

# 69
  • София
  • Мнения: 3 746
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИ- ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ
 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС
   bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2
Аз също черня виртуално- племенника и баща ми са именяци
 cheers Wine Glass cheers Wine Glass cheers Wine Glass

п.с.- Ирка чакаме подробности- вече имате нет и нямаш оправдание Mr. Green Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 124
Честит имен ден на малки и големи именяци!!! Бъдете здрави!

Ирка, добре дошли отново! Да е жива и здрава Дени и щастлива и умна кака да порастне!

Криси е още "Дарк Вейдър", но го почнах с по-тежката артилерия/калциев глюк., зиртек и проспан, знам че ги отричат всичките/, но от хомеопатията нищо не стана, а три дни милото се диша, като през маска.

Днес и аз ви черпя и аз съм именичка!
Целувки и до скоро!!!

# 71
  • Мнения: 1 878
 
Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАЛКА КРАСАВИЦЕ ДЕНИ !!!! Hug
newsm59  bigdance2 newsm59  ura  ura  ura newsm59  bigdance2 newsm59  ura  ura


 Hug Hug ЧЕСТИТО И НА ИМЕНЯЦИТЕ И СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ЗА ТЕБ НИНКА  Hug Hug



Иркааааа, добре си ни дошла пак, айде давай разказа, изгарям от нетърпение - казвай как сте на новата земя  Hug



Нинка, кофти че сте болни - да ви минава и повече никви такива  Naughty Иначе, не се терзай, по-добре щом се мъчи младежа да се прибегне и към тежката артилерия Mr. Green, пък успоредно си гълтайте и есберитокс например, той тушира донякъде негативите и засилва имунната. Айде скоро да ви чуя честе здрави  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 817
newsm18Честит Рожден Ден на прекрасната Дени  party041!
 baloniДа расте силно, здраво и красиво дете! baloni

Честито на всички именници!
Св. Никола да ви пази и закрия! А името да ви носи много късмет!
Нинка, поздрав най-сърдечен  Heart Eyes Hug  bouquet

И аз ви черпя за моя именник вкъщи - другото ми голямо дете  Grinning

Ирка, добре си дошла! И аз, и аз чакам да разказваш  Heart Eyes

Нинка, дано бързо да отмине и се оправи малчо.

Ние 3-та седмица влачим кашлица и днес отидохме в Окръжна б-ца при д-р Гизова, че да си каже тежката дума. Та резултата е, че има малки съмнения за бронхиална астма, но не може да бъде 100% сигурна. Това което ми каза и педиатъра, продължаваме с Ериус и инхалации с вентолин, ако до др. седмица не спре кашлицата ще се наложи снимка на белия дроб и тогава вече ще се изписват др. медикаменти. Освен това трябва да прибера всички плюшляци, да не си купувам повече цветя, да забравя за пчелния мед, да огранича киселото мляко, кивито, бананите и ядките. А да и цигарите - ама това последното е за нас с мъжът ми  Wink Никакви ароматизатори, белини и овлажнители, миришещи свещички и прочие. Та така. Само се моля да отмине кашлицата и да не е астма. Малко ми е свито, но ще мисля позитивно  Simple Smile

Сори, че стана дълго, но да си кажа.

Пожелавам на всички ви най-хубав и прекрасен ден!

# 73
  • Мнения: 2 556
Gigi, дано не става въпрос за астма!! И скоро да премине кашлицата!

Честито на всички именници!! Честит рожден ден и на Дени Heart Eyes

Кари е започнала офанзивата: "Мамо, няма да ходиш вече на работа, ще стоиш само при мен целия ден. Не ти ли е по-добре тук при мен, вместо вънка на дъжда?" и сутрин е чудо, докато изляза Crazy После бързо й минава, но докато ме пусне едвам се оправяме. Мога да кажа, че е силно нахитряла и спори за всяко нещо докрай, без да отстъпва. С баща й сме единодушни, че явно ще става адвокатка (не че ми се иска точно това, но явно има дарба детето). Mr. Green

Поздрави от нас Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 10 038
Честит рожден ден на сладката Деничка! Да е жива и здрава! Добре завърнала се в пространството, Ирка! Чакаме подробни разкази за живота отвъд океана.

Честито на именниците днес!

Стикам палци Криси да се оправи бързо, а за Стефчо много целувки и бързо да мине кашлицата и да се размине с тази стряскаща диагноза...

Ние бяхме малко на почивка по едни по-топли ширини и сега съм като изтървана на Северния полюс, днес бяхме навън и доста се намръзнах..предпочитам да завали сняг и да пекне слънце - ей така си я представям аз зимата. А не този кучи студ и мрачно време.
Но пък идват празници и се надявам на весело настроение. Разбрах че кмета е "подарил" 15-метрова елха, някой видя ли я? Готино ли е в центъра?

Общи условия

Активация на акаунт