Стопляща майчиното сърце реплика

  • 4 186
  • 81
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Споделете реплики на децата,които са ви трогнали Heart EyesДнес синът ми каза:,,Мамо,много те обичам,благодаря ти,че си ме родила".Много мило ми стана.

# 1
  • Мнения: 14 654
Ти знаеш ли, че си майката с най- голям задник! Няма по- дебела от теб!- потупвайки ме по дупето.
Голям късмет, че съм се паднал на теб, красива майко!

# 2
  • София
  • Мнения: 13 211
Ти знаеш ли, че си майката с най- голям задник! Няма по- дебела от теб!- потупвайки ме по дупето.
Голям късмет, че съм се паднал на теб, красива майко!
Ще падна от смях!!! Joy Joy Joy

Аз не мога да цитирам реплики, много са... Винаги се умилявам, когато ей така се присети и ме прегръща и целува и казва "Мамо, много, ама много те обичам!" Понякога го крещи в градския транспорт. Мен ме досмешава, а хората се умиляват  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 344
Ти знаеш ли, че си майката с най- голям задник! Няма по- дебела от теб!- потупвайки ме по дупето.
Голям късмет, че съм се паднал на теб, красива майко!
Joy Joy
И на мен така ми се радват- мама има голямо пенцее (дупенце).
Иначе сериозно- мамо обичам те или ти добра майка си, мойта майка добра е ( това след четене на приказката "Хензел и Гретел").
Все още е малка, така че съм в очакване.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ти си по- добра от майката на Франклин  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 7 837
Ти знаеш ли, че си майката с най- голям задник! Няма по- дебела от теб!- потупвайки ме по дупето.
Голям късмет, че съм се паднал на теб, красива майко!

Сами напоследък ме пощипва по корема и казва "Сланинки"  Laughing Подозирам, че баща му го е научил. Разтапям се, като го чуя  Grinning
Все още не съм чула "Обичам те" на български. Предпочита английския вариант.

# 6
  • Мнения: 276
"Мамо, обичам те" , "Никога не искам да те загубя" - това от къде го е чула не ми е ясно и въобще защо мисли че може да ме загуби  newsm78 "Нали животът си е мой" - това много ме разсмя  Wink

# 7
  • у дома
  • Мнения: 7 154
"Мамо,обичам те колкото оттука до небето и обратно"-при положение че аз не съм го използала като израз...

# 8
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Когато ми пее "Мила, моя мамо....", с идеята да ми каже това, което се пее или когато ми каже "Мойта мама!" и ме прегърне.

# 9
  • Мнения: 4 915
Първото обяснение в любов на Мариела:

"Мамо, аз много те обичам!"
"Така ли, мамо, колко ме обичаш?"
"Много-много, чаааааааак до лампата!"

 Blush Heart Eyes

Сега го казва така:

"Мамо, ти мене ме обичаш до Слънцето, а аз тебе до оранжевите звезди!"  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 323
-Мамо, защо искаш да отслабваш?
-За да съм по хубава!
-Че, ти и сега си най хубава!?

# 11
  • Мнения: 157
"Много си те чувствам тебе в тоя живот" ?!? - синчето на 2г.7м.

# 12
  • Мнения: 5 391
Извинявам се, че се намесвам.
Далече е времето, когато и аз ще чуя подобни реплики.
Но го чакам с нетърпение.
Вашите дечица ме разчувстваха Blush
Много мили думички.

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
"Ти си само моя мама, нали? И се обичаме много двечките, най - много се обичаме!"

# 14
  • Мнения: 3 886
Ти си най добрата майка на света . Peace

# 15
  • Мнения: 753
моето е още много малко, но споделям с вас тази ситуация -
на ясла е, отивам да го вземам, той не ме вижда, играе си, спокоен е, в момента в който ме фиксира забравя всичко и хуква към мен с "мама, мамаа, мамаа' но с такава интонация, че как да ви опиша, сърцето ми се радва и къса едновременно(все още се обвинявам с ранното си тръгване на работа)...невероятно чувство!

# 16
  • Мнения: 3 034
Другите майки са най-повече хубави, а ти си най-повече смешна"....звучеше като комплимент.

и от вчера : "Ти си супер-майка" /рекламите действат, нищо че не използвам прах за пране за супер-майки/...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Всяка вечер чувах: "Обичам те до фоерверките, ама не тия дето светят, а тия дето гърмят."  Joy Понякога съкратена само на прегръдка и: "До фоерверките дето гърмят" /ако много й се спи.

А сега /научена от баба си/ ми казва: "Обичам те от тук до небето и още толкова."

Но най-много ме разтапя, когато ме прегърне и целуне сама без да я моля, изнудвам, подкупвам  Embarassed

# 18
  • Мнения: 623
ох, разчувствах се  Embarassed

на 1г8м за първи път ми каза: "мила моя мамо" /от песничката явно/

...на около 2г или там някъде ... като го питах колко ме обича ми отговаряше: "ацки ногу да" или "ацки ногу не"  Mr. Green според зависи

на 2г8м ми каза "Мамо ти си най-върховната!" /от Феноменалните - много любимо филмче/
направо се просълзих....разхождахме се двамата само.... и естествено веднага звъннах на баща му да се похваля  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 640
"Мамо,бичам те!Ти си добричка!Ти си мойта майка!Не карай се,моля те!"-лек шантаж и манипулация,ако е сгафила нещо,та с тази тирада гледа да предотврати последствията.Иначе всеки ден/без повод/ ми казва ,че ме обича и ме притиска силно към себе си.

# 20
  • Мнения: 2 161
Мамо,имаш най-хубавата и най-сладката ръчичка-и я целува.
Мамо,ти си най-добрата готвачка-притоплила съм й нещо готово.
Обичам те до Луната и обратно.
Ти си ми най-добрата приятелка.


# 21
  • Мнения: 3 456


Но най-много ме разтапя, когато ме прегърне и целуне сама без да я моля, изнудвам, подкупвам  Embarassed
Да, така е   Two Hearts Two Hearts

# 22
  • София
  • Мнения: 13 211
Ти си ми най-добрата приятелка.

Виж, това ако и когато го чуя ще бъда много щастлива! Тя и сега ми казва, че сме приятелки, но друго е когато се каже в по-голяма възраст съвсем осъзнато. Моят стремеж е да чуя и да видя точно това!

# 23
  • Мнения: 2 161
Щом се стремиш,ще го чуеш.Едно разбрах,докато работиш върху децата си,всъщност работиш върху себе си.

# 24
  • Мнения: 6 417
"Винаги съм искала да имам майка като теб"  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 13 211
Щом се стремиш,ще го чуеш.Едно разбрах,докато работиш върху децата си,всъщност работиш върху себе си.

Ооо, да! Аз непрекъснато работя предимно върху себе си.  Grinning
Дано да бъда най-добрата й приятелка  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 888
-Мамо,не ми се карайййй - нали сме най - добрите пл'иятелкиии Joy

# 27
-Мамо знаеш ли колко много те обичам?
-Колко мамо?
-Колкото един грамадаааански великан, целия в мравки!

 Laughing на мама скицата тя

# 28
  • Мнения: 516
Мамо, ти си най- красивата от всички майки.
естет е детето Wink

# 29
  • Мнения: 1 753
Имайки предвид тръвдението на Майка Тереза, че децата са най-добрите учители... съм съгласна, че ние се учим с тях. От както имам деца съм се научила на толкова неща, на колкото никога до тогава през целия си живот!

Преди няколко дена Ани ми каза, че съм й най-добрата приятелка  Mr. Green Направо ме размаза  Heart Eyes Инае съм чувала много пъти, че ме обича ейййййй толкова - и си разперва пръстчетата на ръчичката  Simple Smile А също така като я попитам колко ме обича казва, че ме обича чаааааак до морето  Laughing

# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
"Мамооо, много те обичам!"-винаги придружено със силна прекгъдка и целувки. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 15 263
Когато два чифта ръце почти ме задушават и от две страни чувам "Аз те обичам повече!" . 

# 32
  • Мнения: 1 520
Ох, много са. Особено откакто говори членоразделно.
Но много ме разтопи когато за първи път ми каза "Много те обичам".
Също като ми вика "Милоо...." (Чул е че така си викаме с баща му, и той да не изостане Simple Smile )

Иначе много са ми мили и някой по ежедневни реплики, които понякога вкарва в употреба.
От ония дни се вайкаше и каза "Няма да ме оставяш на вятърт." А идеята беше да го оставя на театър.

Много ми е мил и когато вечер като го взема от градината и питам как беше днес деня той с един особен тон винаги казва: "Аа, много добре беше."

# 33
  • Мнения: 2 309
Всичките му реплики ми стоплят душата... Hug Heart Eyes
Чувствам се прекрасно,като показва любовта си към мен...
"Много бицам,много слусам,мамо..."

# 34
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Синът ми още не говори.
Преди няколко дни обаче, застана сериозно към мен и ми каза ''Кора'' Blush(така се казвам)Стана ми много мило и приятно, но и си помислих ''брей мамо май няма да чуя'' Blush
Научил се е и да ме прегръща, много силно и да се гушка в мен.Това ме побърква и радва повече от всяка дума, която ми е казал Blush

# 35
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми, докато гледа как се обличам: "Мамо, тия гащи са ти много хубави. Може ли да са за мен след като умреш?" Аз: "Да, разбира се миличка, ще бъдат за теб." Тя /след кратък размисъл/: "Ама аз не искам да умирааааааш!" /Избухва в сълзи и се налага да я успокоявам, че няма скоро да умра, но, ако чак толкова много й харесват гащите, ще й ги подаря, когато порасне. Тя: "Ама като ми ги подариш, нали няма да умреш веднага?" И пак рев, и пак прегръдки, целувки и успокояващи думи....

# 36
  • София
  • Мнения: 6 999
........."Мамо, тия гащи са ти много хубави. Може ли да са за мен след като умреш?" .........

 hahaha hahaha Joy Joy

Напиши си завещанието и не забравяй да включиш гащите.  hahaha

# 37
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Много са, ежедневни от малката и по-рядко но много ценни за мен от големия. Днес Сиси ми каза, че като умра ще направи музей. Ходехме си из центъра и аз недоразбрала питам какъв музей а тя ' музей на най-добрите майки и ще носи твоето име'.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 877
"Много се радвам, че точно ти си ми майка".

И от вчера:

"Много обичам Нескуик, но тебе те обичам още повече".

# 39
  • Мнения: 185
"Мамо, ти си малка мама!"

При едно от гостуванията на сестра ми, успокоява леля си: "Лельо, няма страшно, мама готви вкусно!   chef  newsm53

Не можах да се сетя за други, нали знаете, всеки ден - нови оригиналности...
Едно разбрах,докато работиш върху децата си,всъщност работиш върху себе си.
newsm26

# 40
  • Мнения: 3 323
........."Мамо, тия гащи са ти много хубави. Може ли да са за мен след като умреш?" .........

 hahaha hahaha Joy Joy

Напиши си завещанието и не забравяй да включиш гащите.  hahaha

Ох, подсети ме...
-Мамо, баба кога ще умре?
-Не знам, защо?
-Да и взема GSM-а и колата.... и твойте маратонки с връзките, ама ти не бързай....

# 41
  • Мнения: 8 769
Всекидневно ми се обяснява, колко много съм обичана. Особено зачестяват любовните обяснения, когато има направена беля Grinning
Има и откровения от рода на:"Ей, много те обичам, когато си толкова добра!"
Обаче комплиментите от рода на "Мамо, много са ти хубави цицките! Искам и аз да имам такива големи, когато порастна" просто ме хвърлят в тъча! Shocked Crazy Flutter Grinning (Далеч съм от представата за хубави цицки Blush Mr. Green).
Един от тези, които ме кефят е, че моите манджи са по-хубави от тези в дг и на баба й. Flutter

Дребосъка е още само на фаза: "Мамо, много те обичам!" И това признание от около 2 месеца.

# 42
  • София
  • Мнения: 15 249
Иво ми казва, че много ме обича, между 5 и 100 пъти на ден. Много е мило.
Но най-впечатляващото нещо, което ми каза преди няколко дни беше: "Точно такава майка и точно такъв татко съм искал.".   Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 9 531
Споделете реплики на децата,които са ви трогнали Heart EyesДнес синът ми каза:,,Мамо,много те обичам,благодаря ти,че си ме родила".Много мило ми стана.
Когато се роди бебетои го доведохме в къщи, преди 3г., синът ми тогава ми каза:
"Благодаря ти, мамо, че ми роди такова хубаво бебе!" Simple Smile

А иначе за "Обичам те, мамо"- си го чувам всеки ден от дечицата. Wink

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Моята дъщеря още е на фазата" Много те обичам, мамо!". Понякога ми казва, че съм хубава.

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 12:52 от Тарталета

# 45
  • Мнения: 5 877
А, и любимото ми: Мамо, ти не си голяма! Ти си само дълга!

# 46
  • Мнения: 595
"Мамо,усмихни ми се!"-когато и се скарам
"Мамо,сгуши ме!"-да я завия така,че да и се вижда само лицето
Мамо,хайде да си поговорим!"-когато я сложа да спи
"Искам тримата да се прегръщаме и целуваме!"-...ох,много са Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 2 567
-"Мамо, ти щастлива ли си?"
-"Да!"
-"Искам винаги да си щастлива и да се усмихваш!" Heart Eyes

Много хубава тема!  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 470
Вчера бебо,като ме видя че се връщам от някъде си,от радост ми изподра лицето...Той не говори много,но затова пък като го гушна и почва да ме стиска за гърлото с всичката си сила,или да ръкомаха и да ме пощипва бързо бързо,и обикновенно все пострадвам от неговата любов...А големите не ми казват вече обичам те,но когато искат по някакъв начин да го покажат,например вечер ни оправят кревата с баща им,и идват едни хрисими,хрисими,и в стаята мирише просто на обич и уважение...Но това се случва все по рядко Sad...

# 49
  • Мнения: 14 133
Моите любими реплики:
"Мамо, искам да те гушкам!!!"
"Мамо, много те обичам!!!"

# 50
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Мамо, имам голям късмет, че се родих тук и попаднах на теб.
Мамо, целувка?
Много те обичам.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 261
"Мамо,обичам те коооооооооолкото Балкана!"и разтваря ръце.Направо ме разтапя. Или като ме види ядосана "Мамо,моля те усмихни се,толкова си хубава като се смееш!"

# 52
  • Мнения: 339
"Ти си супер майка! Откакто съм се родил, по-добра майка не съм имал."
"Мамо, нали като станеш на 50 години пак ще бъдеш така хубава? И пак ще си така слаба? И пак ще носиш същите дрехи?"Simple Smile Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 553
С мъжа ми най-обичаме, когато дъщеричката ни, която е на 2 г. и 2 м. каже с най-прекрасната си нейна интунация:"ТООООООЛКО ОБИЧАМ МАМА" или "ТООООООЛКО ОБИЧАМ ТАТИ" и когато ни даде по една от най-сладките целувки на света  Grinning

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Така трогателни са тези наши малки деца....в любовта си, в искреността си..
Малкото ми момче още не говори като хората, но не спира да ми казва, че  ` бича мама Каси
Докато Денис - о,той е неизчерпаем източник на мили думи.
Истински ме трогна един ден, когато ми беше доста мъчно за нещо и се бях просълзила. Тогава дойде при мен, хвана лицето ми с шепички и гледайки ме продължително в очите каза "Не плачи мамо, аз ще се погрижа за теб!"
Казва ми, че съм неговото момиче, че съм неговата кралица. Редовно ме милва по косата с думите, че имам най-красивата коса и как хубаво мирише....Казва ми,че съм неговата добра мама, а също и че се гордее с мен.
Ей такива неща...постоянно ги измисля  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 26
" и аз те обичам" , или когато ме целува по бузите казва "колко хубаво миришеш", "колко си мъничка и сладичка" Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 762
Моето момченце порастна и имам хиляди реплики, които мога да цитирам, но сега се сещам за една- Мамо, много ми е мъчно, когато ти течат сини сълзички / явно съм била със синя спирала/  Laughing................... Прекрасна тема  Peace Толкова мило ми стана и така се радвам на всички тези мили думички   bouquet

# 57
  • Мнения: 453
Още е малък, но ми е казвал "Мама гуши инаги" и като види някъде да имам раничка (или изцапано от лютеница по устата) се втурва да ме прегръща и целува, след което победносно казва "Минааааа"!  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 512
Подобно на детенцето на Янечек моята щерка ме гледаше един ден, докато се обличах в стаята след душ и каза "Мамооо, колко са ти дебели краката, искам да имам и аз такива дебели крака, като порасна"  Joy
Редовното "Аз те обичам най-много от всички деца на света".
Но най - стоплящото е нейната силна прегръдка, когато се прибирам от работа и, колкото и банално да звучи - за миг отнема и умората, и напрежението от мен.  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 3 268
Наскоро дъщеря ми /5 г/ ми каза:"Мамо,татко и батко ги обичам от тук до Луната..не,до Слънцето ги обичам.А теб,мамо,те обичам колкото цяяяялото небе!"Голяма любов!

# 60
  • Мнения: 385
"Мамо много те обичкам,ти си най-красивата майка.Хайде да ми родиш бебе,че искам да се грижа за нещо."И сега работим по въпроса с таткото,след като така ни помоли детето,как да му откажем???!!! stork-girl thumbsup

# 61
  • Мнения: 4 841
Сина ми е много любвеобилен и не пропуска случай да ми каже, че ме обича без повод, или да ме целуне с някакъв комплимент (като например "Мамо, много си красива днес!" - това събуждайки се, преди да съм си измила очите и да се среша  Crazy ). Разтапящо е, определено.
Снощи обаче ме "разстреля" със следната реплика: "Мамо, аз много те обичам, дори и когато ужасно ме ядосваш!" - каза го около 10 минути след като имахме поредната разправия за прибирането на играчките и разтребването на стаята   Crazy

# 62
  • Мнения: 524
Най-малката:
- Обичам те много. Ти си любимата ми майка... Crazy (Баща й с право някой път на шега ми казва, че децата ми не са от мен  Laughing)
Към баща си:
- Където ти е порязано пръстчето? Дай да го целуна!  Мина ли ти?...

# 63
  • Мнения: 3 268
"Ти си най-най-красивата мама!Няма да ходиш в Пълна промяна,нали?".Това е най новото,от снощи.

# 64
  • Мнения: 2 161
"Тате,на 100 години си,а толкова си силен."Горкичкият,една-две секунди нищо не успя да каже.
"Много работи си ми донесал този път,бе сладур!"Към баща си,който току що се е прибрал.

# 65
  • във фурната
  • Мнения: 596
Днес ми каза,,Егати готината жена"

# 66
  • Мнения: 1 479
Големият ми син,като ми каже:"Аз ного бичкам тебе мамо."

# 67
  • Мнения: 8 769
"Ти си най-най-красивата мама!Няма да ходиш в Пълна промяна,нали?".Това е най новото,от снощи.
Лелей, представям си какво чудо на чудесата са показали, та са уплашили детето! Mr. Green

А моята щерка ми казва от време на време "Мамина сладка" Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 134
"Обичам те до края на всичките звезди!"
"Не плачи, аз ще се грижа за теб винаги!"
"Егати майката!"

...и още много все така двусмислени:)))

# 69
  • Мнения: 15 703
Моят син е още малък, но една сутрин като се събуди се изправи, погледна ме, извика "ГЕ" /така ме нарича мен/, скочи върху мен, прегърна ме и ме стисна много силно. Толкова миличко ми стана, че очите ми се напълниха със сълзи.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 071
Освен, че ми топи сърцето, ме стопява и от вина: "Мамо, аз много те обичам, а ти всеки ден ходиш на работа"

# 71
  • София
  • Мнения: 2 840
"Ах...колко си вкусничка..." ми е дно от любимите, защото е много злояд по принцип, та това си е чисто обяснение в любов Mr. Green

"Искам да съм ти пак в коремчето и да те гушкам постоянно отвътре, и да те гъделичкам...." Grinning

# 72
  • Мнения: 1 931
Когато му кажа:"Много те обичам,миличък",той отговаря-"Аз бичам" .Казва още "Яди могни мами тото ного бича мами"т.е Влади ще помогне на мама защото много я обича ".Дори сега като пиша се просълзявам-обожавам сина си!

Да са ни живи и здрави дечицата,майчета  bouquet

# 73
  • Мнения: 332
"Мамо, много си хубава", като ме гали по лицето.  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 8 285
"Не се карай на мама, мама е послушна" - обяснява ми нещо мъж ми от другата стая и Мити решава, че ми се кара.

# 75
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
"Това мойто мама. Мама паятел." (Това е моята мама - Мама ми е приятел.)
И ведъж едно тъжно "Мамо, винявай" (Мамо, извинявай)

Ух, много ми е приказлива малката маймунка, ама е и много инатлива.

# 76
  • Мнения: 623
напоследък:
"ще те изям!откъде да започна?...." Heart Eyes Heart Eyes

"ти си мойта златна мама, щот си много златна!".....  Embarassed

и едно, което много ме зарадва:
"мамо, ти си мойто йо-йо!"  Heart Eyes

толкова е миличък!

# 77
  • Мнения: 240
Ами ние сме още малки и не говорим, казваме само думички, но " мам " при нас е бибата. А аз съм " котееееее", защото така ме нарича баща му. Mr. Green

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Най- новото от онази вечер- Мамичко, ти си най- добрата мамичка на света  Heart Eyes

# 79
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ой,убава мамо,адка,добитка=Хубава мамо,сладка,добричка и ме прегръща и целува. Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 4 390
- Мамо, боли ме сърцето.
- Защо?
- От обич! Heart Eyes


# 81
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Тези гъби какви са?
Печурки.
Много са красиви.
.........
Ама ти си по-красива! Joy

Общи условия

Активация на акаунт