Стопляща майчиното сърце реплика

  • 4 177
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
моето е още много малко, но споделям с вас тази ситуация -
на ясла е, отивам да го вземам, той не ме вижда, играе си, спокоен е, в момента в който ме фиксира забравя всичко и хуква към мен с "мама, мамаа, мамаа' но с такава интонация, че как да ви опиша, сърцето ми се радва и къса едновременно(все още се обвинявам с ранното си тръгване на работа)...невероятно чувство!

# 16
  • Мнения: 3 034
Другите майки са най-повече хубави, а ти си най-повече смешна"....звучеше като комплимент.

и от вчера : "Ти си супер-майка" /рекламите действат, нищо че не използвам прах за пране за супер-майки/...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Всяка вечер чувах: "Обичам те до фоерверките, ама не тия дето светят, а тия дето гърмят."  Joy Понякога съкратена само на прегръдка и: "До фоерверките дето гърмят" /ако много й се спи.

А сега /научена от баба си/ ми казва: "Обичам те от тук до небето и още толкова."

Но най-много ме разтапя, когато ме прегърне и целуне сама без да я моля, изнудвам, подкупвам  Embarassed

# 18
  • Мнения: 623
ох, разчувствах се  Embarassed

на 1г8м за първи път ми каза: "мила моя мамо" /от песничката явно/

...на около 2г или там някъде ... като го питах колко ме обича ми отговаряше: "ацки ногу да" или "ацки ногу не"  Mr. Green според зависи

на 2г8м ми каза "Мамо ти си най-върховната!" /от Феноменалните - много любимо филмче/
направо се просълзих....разхождахме се двамата само.... и естествено веднага звъннах на баща му да се похваля  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 640
"Мамо,бичам те!Ти си добричка!Ти си мойта майка!Не карай се,моля те!"-лек шантаж и манипулация,ако е сгафила нещо,та с тази тирада гледа да предотврати последствията.Иначе всеки ден/без повод/ ми казва ,че ме обича и ме притиска силно към себе си.

# 20
  • Мнения: 2 161
Мамо,имаш най-хубавата и най-сладката ръчичка-и я целува.
Мамо,ти си най-добрата готвачка-притоплила съм й нещо готово.
Обичам те до Луната и обратно.
Ти си ми най-добрата приятелка.


# 21
  • Мнения: 3 456


Но най-много ме разтапя, когато ме прегърне и целуне сама без да я моля, изнудвам, подкупвам  Embarassed
Да, така е   Two Hearts Two Hearts

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Ти си ми най-добрата приятелка.

Виж, това ако и когато го чуя ще бъда много щастлива! Тя и сега ми казва, че сме приятелки, но друго е когато се каже в по-голяма възраст съвсем осъзнато. Моят стремеж е да чуя и да видя точно това!

# 23
  • Мнения: 2 161
Щом се стремиш,ще го чуеш.Едно разбрах,докато работиш върху децата си,всъщност работиш върху себе си.

# 24
  • Мнения: 6 417
"Винаги съм искала да имам майка като теб"  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Щом се стремиш,ще го чуеш.Едно разбрах,докато работиш върху децата си,всъщност работиш върху себе си.

Ооо, да! Аз непрекъснато работя предимно върху себе си.  Grinning
Дано да бъда най-добрата й приятелка  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 888
-Мамо,не ми се карайййй - нали сме най - добрите пл'иятелкиии Joy

# 27
-Мамо знаеш ли колко много те обичам?
-Колко мамо?
-Колкото един грамадаааански великан, целия в мравки!

 Laughing на мама скицата тя

# 28
  • Мнения: 516
Мамо, ти си най- красивата от всички майки.
естет е детето Wink

# 29
  • Мнения: 1 753
Имайки предвид тръвдението на Майка Тереза, че децата са най-добрите учители... съм съгласна, че ние се учим с тях. От както имам деца съм се научила на толкова неща, на колкото никога до тогава през целия си живот!

Преди няколко дена Ани ми каза, че съм й най-добрата приятелка  Mr. Green Направо ме размаза  Heart Eyes Инае съм чувала много пъти, че ме обича ейййййй толкова - и си разперва пръстчетата на ръчичката  Simple Smile А също така като я попитам колко ме обича казва, че ме обича чаааааак до морето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт