Кога децата ви престанаха да спят през деня?

  • 1 628
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пепи си спи сериозно на обяд. По 2-3 часа. Племенницата е на 5 и половина и още спи на обяд.

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Дъщеря ме спеше след обяд до 5-6 годишна възраст. Брат и още спи, не много за 1-2 часа, но пак е добре.

# 17
  • Мнения: 524
Големият ми син малко преди да навърши 6 години спря да спи на обяд, малката спи на обяд, но по някога пропуска. От психо-невролог знам, че децата трябва да спят обеден сън до 6 годишна възраст. Но с малката май няма да се справя.

# 18
  • Мнения: 3 456
Още спи- на 3,4 години е

# 19
  • Мнения: 27 524
Моето още спи... засега... когато махна сутрешното спане, започна да спи до обяд и все още е така.  После ляга в 2 и спи до 6. И така всеки ден  Party

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Моето също спи още, веднъж за ден между 10 мин и 3-4 часа....според зависи...
Може при вас да е просто период...въпреки, че аз от много алка мразех да спя следобяд....та всеки си е различен

# 21
  • Мнения: 5 391
Надявам се дълго време още да спи през деня.

# 22
  • Мнения: 62
Дъщеричката ми спря да спи, когато отиде на градина. Но по принцип и сега АКО заспи през деня - спи по 3-4 часа!!!

# 23
  • Мнения: 7 201
Още спи на обяд - поне два часа - не по-малко
PeaceИ Дани спи все още наобяд.

# 24
  • Мнения: 2 908
Още си спи.

# 25
  • Мнения: 3 214
Ох, моят син беше така, та знам за какво иде реч  Crazy Приспивах го по 1 час, а той дремне 40 минути и хоп станал. И ако е дремнал наобяд, вечер не заспиваше по-рано от 12 ч.  ooooh! Та в един момент реших, че няма смисъл да се мъчим и просто спрях изобщо да го приспивам (това към 2-годишен), и вечер заспиваше към 21.30. Искрено се надявам сестра му да е по-поспалива, макар че се съмнявам  Crazy

# 26
  • Мнения: 5 140
М/у 3 и 4 год, но понякога си иска и си спи на обяд, а в детската ще си подремва, ще не ще...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Синът ми е на 2,8 г. и все още спи на обяд.

# 28
  • Мнения: 3 069
между 5 и 6 години.

# 29
  • Мнения: 842
Моят спеше през деня докато не стана на 4 години някъде. Сега спи само в градината, вкъщи не иска. Но всяко дете си е много различно. Племенницата е на 5,5 години и все още без обеден сън не може.

Общи условия

Активация на акаунт