Водихте ли детето на ортопед, след като проходи?

  • 2 843
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Не съм го водила на ортопед никога, когато се роди педиатърката му направи някакъв тест и преглед и толкова.

# 16
  • Мнения: 2 908
Водих я като беше на 2 месеца,но не знаех,че трябва и като проходи newsm78Тя не е проходила още-значи благодаря за инфото Hug
Какво значи да проходи-като се пусне сама ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
ами да сама и що годе стабилно...или съвсем стабилно...

# 18
  • Мнения: 5 401
Гласувах с трета опция. Още на първия преглед ортопеда ми каза, че като проходи е хубаво да заведа малкия отново, но педката не ще да ми даде направление. Според нея всичко е наред. Въобще не ми е за парите - веднъж вече плащах в Горна Баня. Причината е, че не ни остава време да се организираме.

# 19
  • Мнения: 2 616
Не. Не можах да гласувам, защото отговорът ми е не, не трябва. Освен това моят проходи на година и половина  Grinning Знам нежелателните последици от ранно прохождане и съм внимавала това да не се случва.

Какви са точно последиците и какво значи ''рано''? Моят син не ползва паяк и въпреки това вече пристъпва доста стабилно, сам се изправя, сам се предвижва-не го насилвам и не му помагам, какво трябва да му преча и да не му позволявам да ходи ли?

Водихме мелкия в края на първия месец и възнамеряваме до края на осмия му месец да посетим ортопед още веднъж-не съм гласувала, защото той все пак не е проходил още, а и прегледът няма да е свързан с прохождането му, а по-скоро превантивно-да видим как се развива.

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Нашият ортопед каза, че следващият ни профелактичен преглед е на 2 годинки. Не е споменавал нищо за прохождането. Моят син проходи преди няколко дни и за сега не смятам да го водя.

# 21
  • Мнения: 3 500
Да, водили сме я веднага щом проходи. Знаех, че трябва.

# 22
  • Мнения: 6 164
Блонди, защо не трябва?

Афродита, да, като се пусне.

# 23
  • Мнения: 4 406
не знаех, че трябва

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не съм го водила.Не знаех,че трябва.

# 25
  • Мнения: 2 498
Водих я, когато беше на 1 мес.....при прегледа доки ни каза да я заведем на 6 мес., когато започва да сяда и повече не ни е казвал...а като не виждаш проблем не мисля, че е необходимо...

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
малката имаше пукаша става. водила съм я два пъти преди да проходи. сега ще я заведа пак. задължително е ходенето ПРИ РАЖДАНЕТО НА ДЕТЕТО. за прохождането не знам...

# 27
  • Мнения: 1 053
Не. Не можах да гласувам, защото отговорът ми е не, не трябва. Освен това моят проходи на година и половина  Grinning Знам нежелателните последици от ранно прохождане и съм внимавала това да не се случва.

  Laughing ох малко се успокоих,понеже и моята дъщеря не ходи все още,ама като гледам има още време  Laughing

Иначе аз досега 2 пъти съм я водила на ортопед,първия път беше на 2 месеца,след това на 6 месеца и тогава ортопеда ни каза,че независимо кога ще проходи,следващия профилактичен преглед да бъде на 2,5 години  Rolling Eyes

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Знам че трябва,но не съм я водила.

# 29
  • Мнения: 2 677
Не съм го водила.

Общи условия

Активация на акаунт