Козметика без парабени

  • 120 767
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
Козметиката на Planters се води такава.Не съм ползвала техни продукти.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
има и българска фирма произвеждаща крем без парабени и консерванти на основата на колаген,масло от жасмин ,жожоба и др.фирмата е "мота6"или по известна като колагена има магазин в централни хали-Пловдив на 2 етаж.

Не ми се вярва да нямат. Знам ги и са си съвсем обикновена БГ козметика.

# 17
  • Мнения: 812
д-р Хаушка Peace

# 18
  • софия
  • Мнения: 33
Ето още една натурална козметика www.mirrabg.com/ аз съм я ползвала и съм доволна

# 19
  • Мнения: 78
кремовете на RoC също доколкото знам нямат парабени и оцветители....

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
Кремовете на Roc са пълни с химия.Едва ли са се отказали от парабените.

# 21
  • Мнения: 56
Аз ползвам козметиката на Аквасорс. Казва се Нейтчъръл биинг, изцяло с натурални съставки и без парабени. Скъпичка е, но пък е икономична и се ползва доста дълго време.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз съм ползвала един крем за лице, наистина дооооста време се ползва. По 75 мл. са. Изцяло натурални  Peace

# 23
  • Мнения: 824
кремовете на RoC също доколкото знам нямат парабени и оцветители....

Четох,че след анализ за токсичност на повечето козметични марки RoC i Avon водят класацията за тревожно съдържание.

# 24
  • Мнения: 375
продуктите на хеннаплюс са без парабени .
www.verdesbg.com

# 25
  • Мнения: 776
Аз ползвам козметиката на Аквасорс. Казва се Нейтчъръл биинг, изцяло с натурални съставки и без парабени. Скъпичка е, но пък е икономична и се ползва доста дълго време.

Бях се ориентирала към околоочния крем на тази козметика, но 80 лв. ми се сториха доста пари за марка, чието име все още не е утвърдено на българския пазар и потребителите не са достатъчно информирани за качествата на козметиката. Прочетох почти целият "дистрибуторски пакет" на мацката, която ми предлагаше да закупя продукти. Всичко е много хубаво обяснено и написано с тази разлика, че никъде няма мостри Confused А все пак не говорим за крем на Ейвън за 18 лв., би било добре представителите на фирмата в България да помислят по въпроса Peace, ако искат да спечелят клиенти.

# 26
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 аз ползвам продуктите на alverde.
от ökotest имат много добра оценка.
използват само растителни продукти с контролиран произход. единствения животински продукт е пчелен восък Peace

ето този крем з … 80;це си взех и съм доволна.

цените не са толкова високи. дневният крем е  под 4 Е.
дерзайте, скоро DM  идва и в БГ Sunglasses (поне така чух....)

# 27
  • Мнения: 3 830
Я да се запиша. Peace

Това за хроничното възпаление на кожата ме потресе. #Crazy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Интересувам се от темата. А освен споменатата марка бълг. козметика, няма ли друга - натурална, без парабели и консерванти?

# 29
  • Мнения: 215
http://www.sephora.com/browse/section.jhtml;jsessionid=4RVWEJFMH … categoryId=C17824

Тези марки тук и изобщо повечето които се водqт "Natural" ili "Organic",etc. се предполага че са без такива химични гадории, а само със съставки извлечени от растениа примерно. Някои от фирмите ги има и в Саса и Ягодата.

Общи условия

Активация на акаунт