Цъкате ли по сайтовете за запознанства?

  • 3 039
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Не,но на мен ми досаждат разни чужденци по Skype и ми писна вече.
От както написах в скайпа "Женен с дете" 2 месеца никой не е искал оторизация  newsm78 ....
а преди на 3-4 дена по някоя как се обаждаше да си "поговорим".....
Аз пък съм чувала обратното  Crazy Даже Уил Смит беше казал в едно интервю, че откакто се е оженил, едвам се отървава от ухажорки, а като ерген никой не го бил търсил Joy

# 16
  • Мнения: 121
НЕ ЦЪКАХ...Ама по4нах-видях от мъжа ми,запитах се какво търси женен мъж в подобен сайт  ThinkingShockedта ве4е разбрах...Така,4е по-добре не влизайте,ако сте обвързани,4е става лошо,стига се и до развод,знам от ли4ен опит.Е,то си зависи и от 4овека-ако наистина оби4аш и държиш на някого,това не би било пре4ка,мисля,но определено съм против Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Пиша си по такива сайтове,ама не с цел интимност,а просто за разговор. НИКОГА не бих излязла с мъж от такъв сайт!

# 18
  • Мнения: 3 622
Не и не ми е интересно  Naughty

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не Naughty

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не!

# 21
Онзи ден научих, че мъжът, с който моята приятелка живее на семейни начала от доста години / нямат деца/, се е регистрирал в такъв сайт и търсел неангажираща връзка за разнообразие. И се чудя дали да и намекна по някакъв начин, но сърце не ми дава. Вие бихте ли казали?

# 22
# 23
# 24
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Не,но на мен ми досаждат разни чужденци по Skype и ми писна вече.

напълно споделям същото

# 25
# 26
Кой е с отговор ДА няма да пише  Mr. Green тука , та да му се карате Laughing

# 27
  • sofia
  • Мнения: 249
ДА и много се забавлявам понякога-слу4вало се е със сълзи да се смея на някои писания rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 28
  • Мнения: 660
цъкам да понякога,говоря си с разни хора там....

# 29
Кой е с отговор ДА няма да пише  Mr. Green тука , та да му се карате Laughing
Е, Laughing има и такива, нали. И какво като ми се карат, всеки решава какво да прави или не прави.

Общи условия

Активация на акаунт