Цъкате ли по сайтовете за запознанства?

  • 3 042
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Не. Нямам време за това, а и не ми е нужно да си търся друг. Моят ми стига на този етап.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не никога не са ми били интересни.

пп.ама сега от любопитство ще взема да цъкна Mr. Green

# 32
Аз позъквам от времв на време, тайно от жената. Но ми прави впечатление че е пълно с дами които вечно търсят "стабилна връзка", не искат "женени мъже" и прочие. А всъщност, понякога женения мъж също има нужадата да поговори с други жени освен жена си, а защо не и да се види на кафенце с някоя...
Комуникацията с някой от подобен сайт не е непременна изневяра... Аз лично изпитвам огромна нужда да комуникирам с жени... Може би защото като малък съм бил много с бабите и съм установил че женската част от земята е готина и с нея се разбирам добре...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 654
Не си губя времето  Stop

# 34
  • Мнения: 46 520
Не изпитвам нужда.

И необвързана да бях, пак нямаше да влизам, страхувам се от такъв вид запознанства.

# 35
# 36
# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Запознахме се в такъв сайт и досега от време на време влизам - по веднъж на месец-два, просто от сантименталност. Не разглеждам профили, освен неговия, не пиша, не отговарям ако са ми писали. Той също влиза в месеца веднъж, но не съм гледала какви ги върши Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 888
Цъкам от време на време като ме налегне скуката, ама бързо ми минава, щото рядко изпада  интелигентен екземпляр, които не  търси настойчиво   омъжена дама с цел да си облекчи оная работа.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чий да го диря там? newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 625
Аз цъкам само тук Mr. Green
Нямам работа на други места Heart Eyes

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 3 042
Не. Даже и не знам, кой са тези сайтове и какво точно представляват. Нямам какво да търся в тях. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт