за мамите от Пловдив 10

  • 12 936
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Нашето парти, живот и здраве, също смятаме да е на 7-ми. Само днес да се доуточня с възпитателките в дома. Изглеждат ми много свестни и загрижени, каквото и да съм ги помолила реагират на момента... Ще го направим от 15 до 17 часа, значи ще отидем още към 13:30 да украсяваме. Желаещи да дойдат?
Каспър аз съм на линия до 15.30часа за украсата, че в 16ч. точно вземам Алекс от градина Laughing

За 11.11 още нямам отговор, ако успея ще присъствам и аз.

# 61
  • Мнения: 786
Уфф, а ние сме на рожден ден извън града Cry
При мен има една торба с шишарки от миналата година.Мили ще се уговорим да ти ги донеса преди неделя.
Норче ,а и всички - извинете ме че закъснявам със снимките от Асеновград / от апарата на Норчето / .Може би утре или в сряда най-късно ще ги кача.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Здравейте!
Искам да попитам кой ще събира нещата за благотворителния Коледен базар. Имам някои готови неща- две шалчета и една плетена кукла:


Дано се харесат!

# 63
  • Мнения: 302
На 11 и аз съм на линия може би ще съм с една моя приятелка-ентусиаст!
На 7-ми за украсата също ще дойда, може би с малката, но на самия празник не знам дали ще мога да остана. Ако съм без дребната, ще остана.
Поздрави на всички!

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте!
Искам да попитам кой ще събира нещата за благотворителния Коледен базар. Имам някои готови неща- две шалчета и една плетена кукла:


Дано се харесат!
Много са хубави нещата,браво  bouquet
Нещата ще се събират на срещите които ще организираме за Коледния базар. Сегашната ще е на 11.11.07г. от 15ч., адреса мога да ти го пусна на ЛС. Ако нямаш възможност да дойдеш там ще ти напиша телефона ми и ще се уговорим нещо друго.

# 65
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
искам да пускам днес картичките за печат.
по колко броя искате? по 5 от картичка стигат ли ви?

те са 9 картички, това означава 45....

може ли бързичко отговор искам да пускам днес поръчката Simple Smile, за да ги донеса в Бг другата седмица.

# 66
  • Мнения: 606
мили, моля те прати ми адреса на срещата на ЛС!!!
Благодаря

# 67
  • Мнения: 606
Скъпа asyalein,
Благодарим ти за отзивчивостта!
За бройката на картичките те оставяме ти решиш!
Аз мисля че ще се продават!
Така че и по 10 бр. да са, пак ще е добре, мисля че ще се продадат.
Но въпроса е колко може ти да си позволиш да направиш, това е твоя воля!

Благодаря ти !
Бъди здрава!
искам да пускам днес картичките за печат.
по колко броя искате? по 5 от картичка стигат ли ви?

те са 9 картички, това означава 45....

може ли бързичко отговор искам да пускам днес поръчката Simple Smile, за да ги донеса в Бг другата седмица.

# 68
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Но въпроса е колко може ти да си позволиш да направиш, това е твоя воля!


уви не зависи от волята ми Joy, а от финансовото ми състояние. Картичките не са само за Пловдив, а и за други градове, затова търсе приблизителна бройка.

доброволец да се види с мен да му дам картичките? между 14 и 17.11?
най-удобно ми е на центъра.
таман и срещата ви ще е минала и ще има повече яснота. Hug

в Пловдив съм с нет, така че комуникацията е възможна. Peace

nora13 няма за какво толкова да ми благодариш.  Wink

# 69
  • Мнения: 3 504
мамчета, гледам, че има реклама за Коледен базар в панаира
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=195687 в този линк има рекламно пано.

Картички мога да се опитам да пробвам на принтера да принтирам това, което ви трябва.

Чакайте сега да прочета какво точно сте писали, че в къщи нямам нет.

Мога да пробвам за среща на центъра в определените дни! Мога да помогна и с принтирането, умишлено още не зареждам цветния принтер с нови тонер касети.
На срещата ще се уточним.

Вече имам и адреса.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 17:04 от Rossoneri

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 Rossoneri , тази година няма да можем да сме в Панаира, понеже собствениците са други, политиката им също. В момента работим по други варианти, като имаме конкретнти отговори веднага ще пишем.
В неделя ще уточним какво ще има за печат. Ще трябва да помислим и върху флаерите.

# 71
  • Мнения: 511
Здравейте момичета,
аз също ще дойда в неделя, само mili.m ако можеш да ми пратиш адреса на ЛС. Миналата година бях, но надали ще го намеря пак. Ще донеса малко картички, а ако имам време и други неща.
Rossoneri, ударихме на камък тази година с панаира, за което мен много ме е яд, но какво да се прави капиталисти  ooooh!
Дано поне в Гранда да излязат хора, ако не пред пощата, баси, може ли в Добрич, Видин, Варна, София да има, а в Пловдив да няма!
Миленче, ако искаш да пуснем една молба за всеки случай в панаира, не  знам вече  Thinking

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
diva nova , в момента изчакваме отговор от един търговски център. В случай на отказ ще се обърна към общината.

# 73
  • Мнения: 606
Поли можеш ли да пишеш на asyalein на ЛС да направите връзка да остави картичките в твоя център.
Тя ще си идва 14-17 мисля ноември!
Благодаря
Елеонора
Ти свърши ли работа в Диното!

Изчисти си кутията за ЛС!! ПЪЛНА Е.....

# 74
  • Мнения: 6 206
Пиша чак тази сутрин, защото по-рано просто не се усетих, приготвяй това, приготвяй друго и реших, че по телепатия знаете всичко. Simple Smile
Партито за децата от Мария Луиза е днес. Ще отидем там към 13:30 да украсим залата, която е уютна и ще свърши перфектна работа, в 15 часа започваме, в 15:40 ще пристигне пицата, осигурена любезно от пицарии Верди   bouquet, всеки момент ще пристигне и тортата. Всичко друго е готово.
Джони ще дойде при нас в 13 часа, мамаТ, ако има възможност и тя, и ако прочете, че телефона нейния ми е вкъщи.
Всичко ще бъде наред, ще пусна снимки после.

Общи условия

Активация на акаунт