за мамите от Пловдив 10

  • 12 981
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Каспър , ще гледам и аз да съм на линия в 13.30ч.
Отпред ли ще се чакаме?

# 76
  • Мнения: 511
Каспър, пропуснала съм подготовката за днешното празненство, но ще се опитам да дойда, само незнам дали ще съм ви от помощ, защото мога да дойда с детето. Мисля че все ще свърша нещо с една ръка, по- добре без хич!
Снощи успях да направя малко картички за базара. После ще покажа да видите коя ви харесва най- много и да правя от нея повече.
Имам молба, трябват ми салфетки на коледна тематика!

# 77
  • Мнения: 2 577
Здравейте, мацки...
Чета, че и на вас мястото ви е проблем... И при нас е така... Няма нито едно подходящо място, мамка му Outta Joint С тези нови кметове става още по-сложно.
Май ще се ориентираме за летни базари - поне навън е ок!

# 78
  • Мнения: 6 206
Нека да е 13:40 отпред, защото все съм закъсняла!  Simple Smile

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте, мацки...
Чета, че и на вас мястото ви е проблем... И при нас е така... Няма нито едно подходящо място, мамка му Outta Joint С тези нови кметове става още по-сложно.
Май ще се ориентираме за летни базари - поне навън е ок!
Аз си мислих че само при нас е така.
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАКВО ТОЛКОВА ИМА ЧЕ ЩЕ ОТПУСНЕШ 2 КВАДРАТА МЯСТО ЗА 2 ДЕНА БЕЗВЪЗМЕЗДНО.

Нека да е 13:40 отпред, защото все съм закъсняла!  Simple Smile

Ок!

# 80
  • Мнения: 82
mili, ДБМ има ли си значки?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili, ДБМ има ли си значки?
Мисля че не. Поне тук в Пловдив не сме имали.

пп. Току що се прибирам от партито в Мария Луиза. Мина чудесно. Много усмивки, танци и игри. Снимки после, че сега веднага се изстрелвам за други задачи.

# 82
  • Мнения: 302
Надявам се, че рождения ден е минал чудесно, съжалявам, че не можах да остана, но малката е с предимство Laughing, не че имам някакъв избор newsm78. Радвам се , че поне един дом за деца изглежда нормално и предоставя на децата по-нормално съществуване.
Само не мога да разбера, защо и по другите домове не е така, както в Мария Луиза? Въпрос на желание, на ръководство, на намиране на нужните спонсори ли е, на какво?

# 83
  • Мнения: 6 206
Моите снимки са малко и размазани както винаги, добре че беше Миленчето!
Да, и аз съм впечатлена и от условията и от чистотата /все пак ходих и преди и не е било нагласена работата/ и от хората, които работят най-вече. Това са си интелигентни, млади хора, на които им личи, че милеят за децата. И най-вече от децата, възпитани, културни, да не кажа култивирани. Много добро впечатление ми направи колко задружни бяха и как си деляха всичко.
Мога само да кажа едно голямо браво на директорката, защото съм сигурна, че всичко идва от нея! Дано нещата навсякъде тръгнат в тази насока. За пръв път си тръгнах с надежда, че не всичко може да е толкова отчайващо.
Ами благодаря ви, че дойдохте! Благодаря и на съпругът на Мария /другите две момичета, които дойдоха после/, които осигуриха подаръците, на пицария Верди, които осигуриха пиците, на Даниелка и Мимито, които водиха партито и Таня, която опакова всичките подаръци и изнесе цялата организация и приготвяне. И на вас за украсата, Джони я взимаме на щат, ще я държим само акъл да дава!
А как се радваха на подаръците, леле, чак толкова не съм очаквала радост.
Чакам с нетърпение снимките.

# 84
# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Моите снимки са малко и размазани както винаги, добре че беше Миленчето!
 И на вас за украсата, Джони я взимаме на щат, ще я държим само акъл да дава!

Ей, уредих се значи и аз  Joy Каспър аз помня дъъъълго  да знаеш Wink

Мили - браво за фотото  Peace

Наистина домът е разкошен, пожелавам всички домове да достигнат това, което са направили в Мария Луиза. А пък най-добре ще е да няма домове и всички дечица да имат семейства Praynig

# 86
  • Мнения: 511
Браво!Много се радвам, че дойдох вчера, макар и за малко, но това което видях много ми хареса!
Тези дечица бяха доста по- различни от Асеновград, бяха усмихнати и весели!За базата наистина нямам думи Grinning
Снимките са страхотни!
Каспър, браво за инициативата, подаръците, всичко беше много професионално!

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 10:40 от diva nova

# 87
  • Мнения: 6 206

Наистина домът е разкошен, пожелавам всички домове да достигнат това, което са направили в Мария Луиза. А пък най-добре ще е да няма домове и всички дечица да имат семейства Praynig
Да, а видя ли как се търсеха братчета и сестричета... Това момиченце с очилата беше сестричка на Наско и като се раздаваха шоколадите, тя каза "ела, братчето ми, ще ти дам от моето." Това е прекрасно, че събират братя и сестри. Дано и за в бъдеще са си такава подкрепа.

# 88
  • Мнения: 5 608
Много трогателни снимки,личи си,че е бил хубав празник.Като порастне детенцето ми ще дойдем някой път с вас.   bouquet ,момичета! newsm10

# 89
  • Мнения: 6 206
Сетих се и нещо друго, онзи ден ми остана време да кача един репортаж от лятото за детския център. Малко си бях глътнала граматиката и не казах точно това, което имах предвид, но пак стана добре.  Simple Smile
http://www.zazz.bg/play:76e35a1f

Общи условия

Активация на акаунт