Да украсим храната с храна

  • 183 163
  • 488
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 091
Лебедуна, чудесно е!!! Много ми хареса! А каква е тази желирана салата?

# 226
  • София
  • Мнения: 1 163
браво за темата, ако знаех  щях  да снимам и аз да покажа какво съм правила

# 227
  • Мнения: 560
Страхотни неща

# 228
  • Мнения: 812
Лебедуна, чудесно е!!! Много ми хареса! А каква е тази желирана салата?

Салатата е страхотна! Опитай я! Рецептата е ето тук

# 229
  • Мнения: 7 091
Ето тази салата правих за Св. Валентин:

Откраднах идеята от Марта Стюард ( за сърцата), но самата рецепта за салатата си я измислих аз- зелена салата, сушени червени боровинки, сирене фета, филирани бадеми с дресинг от портокал, горчица и зехтин.

Това ни беше основното:

Катино мезе за канапе, отгоре е качамак във формата на сърца с лют червен пипер, идеята за яйцата с морков откраднах от Лебедуна, листата са зелен пипер.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 05:08 от Tandoori

# 230
  • София
  • Мнения: 1 762
Tandoori , приеми моите комплименти. Чудесно изглежда всичко.    bouquet

# 231
  • Мнения: 2 441
Довечера смятам да изненадам домочадието като украся шопската салата с палми от маслини, само че смятам да ползвам клечки за зъби.

# 232
  • Мнения: 1 505
За да не е само запис(защото не искам да ви изгубя-тази темичка е много готина),ще покажа какво направих за Св.Валентин.Не е много окрасено,но го правих за обяд и нямах много време.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210134&view=1&photo=9

# 233
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Купата от тесто ми хареса много  Party
Би ли дала линк, как се прави?

# 234
  • Мнения: 1 505
Извинявай,че ти отговарям сега.Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261270.0 първия постинг(само аз си ги направих във форма на сърце иначе цялата рецепта копирах и стана вкусно).

# 235
# 236
  • Мнения: 3 456




 
                                                                             
Някой може ли да ме ориентира, какви са тези риби? Първо помислих, че са скумрии, но гледам че две риби ( широката им част) са влезли в една чушка. newsm78, значи трябва да са някакви по-дребни от скумрии.

# 237
  • Мнения: 5 001
Oбувките са изрязани от чушки и са сложени върху опашките на рибите.Така,че не се съобразяваш колко са ти големи рибоците(става със всякакви риби).Отгоре е половин чушка която е голяма и като се разреже наполовина става като пола....

# 238
  • Мнения: 3 456
Oбувките са изрязани от чушки и са сложени върху опашките на рибите.Така,че не се съобразяваш колко са ти големи рибоците(става със всякакви риби).Отгоре е половин чушка която е голяма и като се разреже наполовина става като пола....
Абе, такава голяма чушка, че да обхване две скумрии ? newsm78 Иначе идеята ми е ясна. Аз затова я и избрах, защото е лесничка, а оригинална.

# 239
  • Мнения: 7 091
Този тип чушки са големи, тук съм виждала като бебешки главички направо. Ако ги пълниш 500 гр кайма отива в една.  Peace Не са обикновени червени пиперки.

Общи условия

Активация на акаунт