Мигрена и гадене

  • 88 781
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Блазя ти, че вече си добре. Май и при мен е нещо като наследствено, защото баща ми е с вечно блавоболие, но той не взима никакви мерки.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Блазя ти, че вече си добре. Май и при мен е нещо като наследствено, защото баща ми е с вечно блавоболие, но той не взима никакви мерки.

Ааа, отивайна доФтор, с татко ти барабар  Grinning Аз имах най-гадното главоболие като ми се възстанови цикъла след раждането. После хормоните явно се наместиха и се поуспокиха нещата Wink

# 17
  • Мнения: 463
Точно от тогава го имам и аз най- силно! Ааа, баща ми с танк не можеш да го накараш да отиде на лекар.

# 18
  • Мнения: 68
http://bolimeglava.com/ - тук намерих лекар,който ми помогна.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:25 от Vache

# 19
  • Мнения: 433
Аз съм с класическа мигрена от дете - с всички симптоми - болка в дясното слепоочие, световъртеш, дразнене от светлина и шум, гадене и повръщане. Лекарста не м помагат. Ходих и на невролог. Предписа ми едно лечение с гингобилоба и се бъгнаха много нещата, почна и глават а ми изтръпва. Затова нищо не правя вече по върпоса.

Едно нещо, което ме облекчава, а и както видях крмиш и неможеш да пиеш лекарста - по време на болка влез под душа и се обливай с концентрирани душове - топло, студено, на главата. Студеното олекчава симптомите. Успех, дано ти помогне.

# 20
  • Мнения: 103
Чай от бял равнец облекчава моментално болката при мигрена

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
http://bolimeglava.com/ тук намерих лекар,който ми помогна.

Лелее, ще падна! И такъв ли сайт имало... Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:24 от Vache

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Направо избиха рибата с този сайт:)
Съветвам авторката докато кърми да взима парацетамол. Това ми даваха на мен да взимам докато бях бременна и веднага след като родих. Аз пък пиех на своя глава течен аналгин при силни болки. Не знаех че отива в кърмата.
След като спрях да кърмя една много, много глупава лична лекарка ме караше да пия нимезил и аулин  като си правя десетдневни курсове с него заради болки в кръста - всеки ден по едно прахче. Кръста не ми мина, но пък получих арелгична реакция към лекарството и сега не мога да го пия независимо колко силно ме боли нещо.
Обикновено в началото на пристъпа пия два аналгина и се оправям. Ако изпусна началото и започне много да ме боли пия сарифезон.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Направо избиха рибата с този сайт:)
Съветвам авторката докато кърми да взима парацетамол. Това ми даваха на мен да взимам докато бях бременна и веднага след като родих. Аз пък пиех на своя глава течен аналгин при силни болки. Не знаех че отива в кърмата.
След като спрях да кърмя една много, много глупава лична лекарка ме караше да пия нимезил и аулин  като си правя десетдневни курсове с него заради болки в кръста - всеки ден по едно прахче. Кръста не ми мина, но пък получих арелгична реакция към лекарството и сега не мога да го пия независимо колко силно ме боли нещо.
Обикновено в началото на пристъпа пия два аналгина и се оправям. Ако изпусна началото и започне много да ме боли пия сарифезон.

Какъв е тоз Сарифезон?

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Гледам в сайта са дали д-р Тотева от МЦ "Св. Пантелеймон". Аз съм ходила при д-р Мишков там. Нямам идея дали сега продължава да работи в клиниката им.  Wink Ама сайта като цяло е много полезен, харесва ми  Grinning

И вътре намерих нещо, което напоследък често ми се случва. При промяна на режима на съм, напр. в събота и неделя веднага се провокира криза. Напоследък често ми се случва точно това. От около година живота ми е по-напрегнат и всяко "преспиване" ми се отразява зле  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 606
И аз страдам от мигрена с повръщане. Помага ми само Адвил - американско лекарство. Нищо друго!

# 26
  • Мнения: 463
Да се похваля, че вчера се оправих с малко почивка, много плодове и душ.
За парацетамола знам, че може и съм пробвала , но не действа кой знае колко при това.

# 27
  • Мнения: 463
Цитат
Гледам в сайта са дали д-р Тотева от МЦ "Св. Пантелеймон". Аз съм ходила при д-р Мишков там. Нямам идея дали сега продължава да работи в клиниката им.   Ама сайта като цяло е много полезен, харесва ми 

И вътре намерих нещо, което напоследък често ми се случва. При промяна на режима на съм, напр. в събота и неделя веднага се провокира криза. Напоследък често ми се случва точно това. От около година живота ми е по-напрегнат и всяко "преспиване" ми се отразява зле 

Хора как влязохте в този сайт? На мен не ми го отваря!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
При промяна на режима на съм, напр. в събота и неделя веднага се провокира криза. Напоследък често ми се случва точно това. От около година живота ми е по-напрегнат и всяко "преспиване" ми се отразява зле  Rolling Eyes

При мен се получава абсолютно същото - преспя ли в събота и неделя, съм с криза.

# 29
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Хора как влязохте в този сайт? На мен не ми го отваря!!!

махни минуса накрая

Общи условия

Активация на акаунт