Списъкът на Шиндлер!

  • 2 027
  • 11
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Гледали ли сте го? Страхотен филм, тази вечер ще го гледам по БТВ за незнам кой път. Препоръчвам ви да го гледате.

# 1
  • Мнения: 3 622
Гледала съм го 5 пъти и тази вечер ще го гледам

# 2
  • Мнения: 10 982
Ще го гледам, не помня вече за кой път.

# 3
  • Мнения: 843
             Рядко добър филм.
        не,  няма да го гледам отново. Есенно  ми е и без това.
         

# 4
  • Мнения: 738
Един от най-големите филми, гледам го в момента.

# 5
  • Мнения: 8 769
Гледала съм го. Един път ми е достатъчне за този филм. Grinning

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 4 148
 Снощи го гледах за четвърти път.Първият беше на голям екран.
 Има един момент от филма само,който ме дразни-когато О. Шиндлер в края на филма брои,колко хора е можел още да откупи.Изкуствено ми е,някак.
Много харесвам Лиъм Нийсън,а Бен Кингсли е направо велик.

# 7
  • Мнения: 15
Филма е направо страхотен,гледала съм го няколко пъти и никога не ми омръзва,а пък колко съм ревала на него.

# 8
  • Мнения: 985
Надявах се да заваря днес тема за филма на Спилбърг "Списъкът на Шиндлер". В събота вечерта, вместо да поспя един час повече (нали върнахме стрелките на часовника), останах до среднощ да изгледам и последната буквичка на екрана. Гледам филма за втори път. Трети едва ли скоро ще има. Накрая плаках като дете, та се наложи мъжът ми да ме успокоява. Никога не съм си мислила, че рекламните паузи могат така да ми се усладят. Определено спадаше напрежението, макар че разните каки с буйни коси, пастите и четки за зъби ми се струваха тооооооооооооолкова мънички, нищожни и безсмислени. Нашият живот се е превърнал в една безсмислица. О(без)ценен е до звънът на монетите. И до сега не мога да си обясня как един човек може да причини на друг човек толкова гадости и унижения. Дано никога вече няма подобни поводи за филмиране.
Много добър филм. Изключителна актьорска игра. Точно подбрани похвати за въздействие (черно-бяла лента е все пак) Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Надявах се да заваря днес тема за филма на Спилбърг "Списъкът на Шиндлер". В събота вечерта, вместо да поспя един час повече (нали върнахме стрелките на часовника), останах до среднощ да изгледам и последната буквичка на екрана. Гледам филма за втори път. Трети едва ли скоро ще има. Накрая плаках като дете, та се наложи мъжът ми да ме успокоява. Никога не съм си мислила, че рекламните паузи могат така да ми се усладят. Определено спадаше напрежението, макар че разните каки с буйни коси, пастите и четки за зъби ми се струваха тооооооооооооолкова мънички, нищожни и безсмислени. Нашият живот се е превърнал в една безсмислица. О(без)ценен е до звънът на монетите. И до сега не мога да си обясня как един човек може да причини на друг човек толкова гадости и унижения. Дано никога вече няма подобни поводи за филмиране.
Много добър филм. Изключителна актьорска игра. Точно подбрани похвати за въздействие (черно-бяла лента е все пак) Peace

Споделям мнението ти, този филм ме кара много да мисля, докато го гледах си повтарях постоянно - Дано никога, никога повече не се налага на никой да преживява такъв ужас!

# 10
  • Мнения: 5 977
Не съм го тледала, а вчера забравих, но ще си го изтегля...щом казвате че е хубав

# 11
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Много добър филм. Изключителна актьорска игра. Точно подбрани похвати за въздействие (черно-бяла лента е все пак) Peace

 Peace  И аз го гледам за втори път. Наистина невероятен! Ако беше цветен, нямаше да създаде същата уникална атмосфера...и толкова силния (и решаващ) момент с единственото цветно петънце във филма - палтенцето на малкото момиченце..

Общи условия

Активация на акаунт