А някой гледа ли Горещо?

  • 16 601
  • 188
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 958
Като гледам хората отдавна спряха да спорят с теб.Май е време и аз да спра да се занимавам с дървени философи.

# 106
  • Мнения: 3 674
Никоя  нормално мислеща жена  не би завиждала  на красавиците. Не бих искала да водя техния пуст и безсмислен живот.По цял ден да се чудиш кой тоалет да облечеш, пазаруваш безмислени неща и се грижиш само за себе си ....да нямаш време за детето си,и то да е отгледано от детегледачка...за какво раждат  деца тогава такива жени, след като нямат време да са с децата си?
И постоянно са в "устата" на хората, на пресата или на телевизията...егати и живота.... Tired

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 21:43 от roza66

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Като гледам хората отдавна спряха да спорят с теб.Май е време и аз да спра да се занимавам с дървени философи.


Чудесна идея да спреш да спориш с мен. Нищо, че понятието "дървен философ" също не ти е ясно.

# 108
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 352
Ха, вие хубаво си ги обсъждате Ирен и Христо, ама на тях изобщо и не им пука, че някой някъде нещо казал за тях. А и лошата реклама май е най-добрата реклама.

# 109
  • Мнения: 413
е стига де!!!!   Naughty

# 110
  • Мнения: 1 312
Защото жените винаги,ама абсолютно винаги са настроени враждебно към красивата жена и са далеч по-благосклонни към неверният съпруг.
Ох, тя пък Ирена една красавицаааа! Simple Smile И една вярност струи от погледа ииии. И тя и Сираков са абсолютно един дол дренки. Жалко, че не са се взели - щяха да са "идеалната" двойка. Мъчно ми е за детето...

Ей за това говоря.
И за киселото грозде.
Но всичко е въпрос на вкус/казала котката и си облизала дупето/...
На мен ми харесва много като визия.Не я познавам,не мога да я коментирам като човек.
А за верността незнам как са ти настроени радарите,но по погледа надали може да се определи.Не забравяй,че работата и налага да гледа влажно ако щеш.Всичко е поза,няма смисъл да го анализираме...Само който е водил подобен на техния живот,заобиколен от фалш и лицемерие би бил компетентен да се изкаже по въпроса.
Аз не съм.
За което не съжалявам.
Предполагам и ти.

# 111
  • Мнения: 263
Защото жените винаги,ама абсолютно винаги са настроени враждебно към красивата жена и са далеч по-благосклонни към неверният съпруг.
Ох, тя пък Ирена една красавицаааа! Simple Smile И една вярност струи от погледа ииии. И тя и Сираков са абсолютно един дол дренки. Жалко, че не са се взели - щяха да са "идеалната" двойка. Мъчно ми е за детето...

Ей за това говоря.
И за киселото грозде.
Но всичко е въпрос на вкус/казала котката и си облизала дупето/...
На мен ми харесва много като визия.Не я познавам,не мога да я коментирам като човек.
А за верността незнам как са ти настроени радарите,но по погледа надали може да се определи.Не забравяй,че работата и налага да гледа влажно ако щеш.Всичко е поза,няма смисъл да го анализираме...Само който е водил подобен на техния живот,заобиколен от фалш и лицемерие би бил компетентен да се изкаже по въпроса.
Аз не съм.
За което не съжалявам.
Предполагам и ти.

Значи, редът на мислите ни, горе-долу е еднакъв с малки отклонения. Не мога да се възхищавам и да харесвам жена, която се издържа от влажни погледи. И не мога да съчувствам на жена, която сама и съвсем умишлено и целенасочено се "бута" в, както ти го описа правилно, живот заобиколен от фалш и лицемерие. Що не се махне от там като и е толкова лошо? И нейната "драма" в момента е точно на принципа "каквото повикало, такова се обадило". А да не говорим, че, ако е истина това, дето го пишат за Сираков (а именно, че е отървал присъди за две убийства) то Ирен хич не ща да я мисля... Та като заключение, чеша си езика с нейната "драма" и хич не ми е съвестно да го правя, щото тя сама се бута между шамарите, но тъпото е, че истинската драма е при детето. Стискам му палци да се разрешат нещата в негова полза.

# 112
  • Мнения: 1 312
Amira,хич  не и се възхищавам на Онтева.Нито си мечтая да водя живот като нейния или този на останалите от нейното съсловие.Харесва ми как изглежда като жена и нищо повече.

# 113
  • Мнения: 263
Amira,хич  не и се възхищавам на Онтева.Нито си мечтая да водя живот като нейния или този на останалите от нейното съсловие.Харесва ми как изглежда като жена и нищо повече.
Ох, чак сега вникнах в това, какво имаш предвид. Извинявам се за словоизлиянията тогава Simple Smile

# 114
Мария Сиракова е над 50.


стига бе, на 49 е жената, освен това от 100 години не живеят заедно!

# 115
  • София
  • Мнения: 3 447
Мария Сиракова е над 50.


стига бе, на 49 е жената, освен това от 100 години не живеят заедно!
Е, съжалявам, че я състарих малко, бях с убеждението, че е на 52.
С кого не живеят заедно?
С Христо или Алберто?

# 116
  • Мнения: 385
Като чета постингите много ми стана любопитно как повечето от съфорумките обясняват,че не искат живота на манекенките или на хората от тази индустрия,че вие откъде знаете как живеят?Има и такива които не се набиват непрекъснато в хорските очи и си живеят съвсем нормално-работят, гледат си децата и всичко което правят останалите "нормални" жени.Голяма глупост е да се поставят всички в един кюп.

# 117
  • Мнения: 263
Като чета постингите много ми стана любопитно как повечето от съфорумките обясняват,че не искат живота на манекенките или на хората от тази индустрия,че вие откъде знаете как живеят?Има и такива които не се набиват непрекъснато в хорските очи и си живеят съвсем нормално-работят, гледат си децата и всичко което правят останалите "нормални" жени.Голяма глупост е да се поставят всички в един кюп.
Ние говорим за тея дето се бутат в хорските очи постоянно Simple Smile

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 919
........пп. Пожелала да и направят секцио в седмия месец, за да не си развали фигурата, без да мисли за последствията за детето.  ooooh!
Ако това е истина, то .... еее нямам думи!!! Тази е срамно да се нарече майка! Няма по- голям грах и зло да посегнеш на детски живот. А да извадиш бебче в 7-ми месец без да е наложително е точно това. Чак ме догнусява като си помисля за такава жена.
Колкото до спора между тях и аз не съм категорично на едната или др. страна. Единият вечно заобиколен с манекенки и прочие с чаша в ръка, другият по лъскави коли и двамата все по заведения, коктейли и др.събития. Просто 'разкошни" родители.
И не виждам защо да не ги обсъдим, след като вечно се стремят да си излагат личния живот на показ. За да са актуални.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 12:10 от stenly

# 119
  • Мнения: 2 652
........пп. Пожелала да и направят секцио в седмия месец, за да не си развали фигурата, без да мисли за последствията за детето.  ooooh!
Ако това е истина, то .... еее нямам думи!!! Тази е срамно да се нарече майка! Няма по- голям грах и зло да посегнеш на детски живот. А да извадиш бебче в 7-ми месец без да е наложително е точно това. Чак ме догнусява като си помисля за такава жена.

Това е точно така, едно към едно. Не срамно, не гнусно, ми.... не знам и аз - подсъдно е дори, заслужава в затвора да влезне тая плюнка.

Общи условия

Активация на акаунт