А някой гледа ли Горещо?

  • 16 595
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 862
Не съм сигурна дали е истина това, доста време се говореше, че на един от прегледите лекарите са забелязали увита пъпна връв около вратлето, и бебето е можело да се задуши, затова се било наложило по спешност да го извадят. Ето информацията в интернет:
Неотдавна тя разкри, че е имало реална опасност да загуби детето си още преди раждането. Само навременната реакция на лекарския екип спасява Кристиян, който е можел да се задуши от увитата около врата му пъпна връв. Манекенката дълго време кри този факт, но когато станаха две години от раждането призна за ужаса, който е преживяла пред медиите. Основа фондация “Кристиян и Франчи”, кръстена на името на нейния син и на дъщерята на новия й приятел. Целта й е да помага на други майки, които имат подобни проблеми.

# 121
  • Мнения: 2 652
Ц, имам позната в нейните среди - категорична е, че собственото й телО (на Онтева) било от по-голямо значение. Може би щото с него си вади хляба.

# 122
  • София
  • Мнения: 3 862
Не знам, възможно е, просто се чувствам длъжна да покажа, че има и друга версия, не знам коя от двете е по-близо до реалността.

# 123
  • Мнения: 2 652
Не знам, възможно е, просто се чувствам длъжна да покажа, че има и друга версия, не знам коя от двете е по-близо до реалността.
Ъф корс. И аз съм на мнение, че винаги има 2 страни на медала, ама в случая съм сигурна, че е достоверно. Без да се натрапвам на никого, естествено.

# 124
  • Мнения: 636
Мисля, че Ирен е родена 1972 г.

Имам някакви мътни спомени за 1979-1980 newsm78
Da традиция е хубавиците да си крият набора Laughing

# 125
  • Мнения: 5 462
Мисля, че Ирен е родена 1972 г.

Имам някакви мътни спомени за 1979-1980 newsm78
Da традиция е хубавиците да си крият набора Laughing
1975 год. е родена , няколко пъти вече е писано в тази тема кой набор е .

# 126
  • Мнения: 636
Изобщо не ме интересува кой набор е въпросната. Мисълта ми беше, че е тъпо и смешно да се представят за по-малки. Просто ми е ставало весело като се опитат да се представят за тийнейджърки Laughing

# 127
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
Основа фондация “Кристиян и Франчи
Оф,4ак пък и фондация.Айде у лево.След 2 години се сетила.
Тия на кой ги приказват?И си вярват. ooooh!

# 128
  • Мнения: 7 201
А някой знае ли кой ще е гост довечера? Thinking

# 129
  • Мнения: 413
А някой знае ли кой ще е гост довечера? Thinking
Гост 6те е певицата АКСИНИЯ Peace

# 130
  • Мнения: 5 462
А някой знае ли кой ще е гост довечера? Thinking
Гост 6те е певицата АКСИНИЯ Peace
Ухххххххххх аман с тоя турбо фолк певачкитееееееееее ейййййййййййй кафа...........

# 131
  • Мнения: 413
А някой знае ли кой ще е гост довечера? Thinking
Гост 6те е певицата АКСИНИЯ Peace
Ухххххххххх аман с тоя турбо фолк певачкитееееееееее ейййййййййййй кафа...........
това  е  положението........ Tired

# 132
  • Мнения: 413
ето и част от разговора.....
http://www.goreshto.com/index.php?TPL=30000

# 133
# 134
  • Варна
  • Мнения: 815
А някой знае ли кой ще е гост довечера? Thinking
Гост 6те е певицата АКСИНИЯ Peace
Ухххххххххх аман с тоя турбо фолк певачкитееееееееее ейййййййййййй кафа...........
това  е  положението........ Tired
Абе тази Аксиния не беше ли от шоуто Стар академи, тя май не е фолк-певачка.

Общи условия

Активация на акаунт