А за мажете и пръ...то.

  • 16 632
  • 200
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 559
Та защо тез мъже постояно трябва да пър... и вопще не им е неодомно.Мойчкият преди без да иска после нарочно сега детето било ,така ми се причува,плочката скърцала и др.Като му кажа ,че и аз ще правя така .Добре(но аз естественно няма да го направя )или жените неможело да пряват така.С моя приятелка си говори ме и нейния мъж така правиа.Та ние жените (ВСИЧКИ)сме по саобразителни от тях.Вие дами какво ще кажете.

ние пък нямаме такива проблеми,всеки си го пуска без притеснения Mr. Green.Кво няма да ставам да се крия от него hahaha....ние къде ,къде по мръсни неща правим Laughing,та това въобще не ми прави впечатление. Wink

# 106
  • Мнения: 4 053
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

знам я,знам я  Party

# 107
  • Мнения: 474
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire
Ех, как им завиждам на тях - ама кажи я клекни ти в някои храсти де, докато свършиш работаааааааа, пък и боцка...... Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

знам я,знам я  Party
Вече ме е яд, че не съм я заварила...... Crossing Arms Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 1 680
Преди да се оженим моя ме предупреди , че щял да пърди и да мирише на чесън така, че да съм си помислела добре, а не после да правя забележки.
Сега не го прави или поне не пред децата, защото синчето един ден разправял в детската градина колко звучно пърдял баща му и това госпожата ми го каза. От тогава моя не взима сина от детската и не ходи на родителки срещи-срам го е. А те децата каквото им е в главата, това им е на устата Joy

# 109
  • Мнения: 474
Svetlaa - Гошето направо ги е разбил..... Joy

# 110
  • Мнения: 23 197
Темата за шундите е шедьовър във форумската култура... Crazy

# 111
  • Мнения: 474
Напишете нещо по спомен, че довечера няма да спя от зор.........   smile3507

# 112
  • Мнения: 2 978
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire


Буба беше пускала такава тема Laughing

# 113
Култовите теми не бива да се трият.
А да се сложат на специално място, например "Нещата, за които никой не говори". newsm12

# 114
  • Мнения: 2 498
Цитат
Преди да се оженим моя ме предупреди , че щял да пърди и да мирише на чесън така, че да съм си помислела добре, а не после да правя забележки

Още какво ли ще доживея да прочета  Crazy....това като предбрачно споразумение ли?

# 115
  • Мнения: 474
Култовите теми не бива да се трият.
А да се сложат на специално място, например "Нещата, за които никой не говори". newsm12


На твоето мнение съм  Wink ще бъде много ценен кът Laughing

# 116
  • Мнения: 3 914
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy
Е как да я пропусна,че аз нея я набарах през друг форум Joy
Ама тая ме довърши,втори ден ми е смешно Joy
А линковете за видовете пръдня и как да я споделим .............е това е направо за анкета Joy-кой ,как го прави Mr. Green

# 117
  • Мнения: 2 652
дайте линк за шундите

# 118
  • Мнения: 3 537
Аз съм съгласна с мнението на Монда Laughing , ние сме от тези без задръжки, но само в къщи пред външни хора-не разбира се,на никой от нас не му правят впечатление тези неща, все пак е нещо напълно нормално, нито мен ме е срам от него ,нито пък обратното Crazy

Аз темичката за шундите нещо не я намирам с търсачката....тя пък си е направо шедьовър Laughing Mr. Green

# 119
  • Мнения: 474
Ми да възкресяваме темата за шундите тогава и давайте да пръцкаме......... Whistling
Де я Дона - да идва веднага....

Общи условия

Активация на акаунт