А за мажете и пръ...то.

  • 16 682
  • 200
  •   1
Отговори
# 90
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet

# 91
  • Мнения: 10 758
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet
Ето една малка пръдничка Mr. Green

А вие знаете ли, че има няколко видя пръцня Joy

Е това е вече връо Joy
Ще спра до тук, но при добро желание мога да ви залея.....с няколко пръцни Joy Joy

# 92
  • София
  • Мнения: 1 324
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet
Според някои Одата е от Христо Смирненски.

# 93
  • Мнения: 636
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!
Именно Peace

# 94
  • Мнения: 985
Как да споделим радостта от пръднята?
http://slackpack.net/?q=node/467
и видове пръдни:
http://bglog.net/Poroci/10123

сълзи ми потекоха rotfImbo

# 95
  • Мнения: 3 326
ние с моя си правим съревнования Mr. GreenДругата седмица има шампионат и сега тренираме усилено.

Всяко семейство - да излъчи фаворит! След това, втори тур - по под-форуми. И накрая победителите на Световен форумски шампионат по надпр....., нали, де - такова...

# 96
  • Мнения: 13 512
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

# 97
  • Мнения: 10 758
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy
...из целия свят Joy Joy

# 98
  • Мнения: 4 451
Момичета, уморихте ме от смях и не ми иде музата да я свърша тази хубава работа.
 hahaha
И аз съм изтървала темата на Дона. Crossing Arms Давай, monda, линк. Praynig

# 99
  • Мнения: 985
тая тема на Дона се убих да я търся,ама я били изтрили Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 2 498
 Laughing Laughing Laughing
Уморихте ме от смях.....

# 101
  • Мнения: 1 186
 smile3511 rotfImboЕгати и пръдливата тема..... newsm62 Направо ми иде и аз да пусна една пръдня от смях

# 102
  • Мнения: 17 546
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Скъсах се от смях!
Ама да ви кажа на мен пък кооолко ми е трудно с моите четирима мъже в къщи... newsm50   Най-пресния случай от преди няколко часа: аз съм в кухнята и чувам мощен залп от към хола, синовете ми избухват в кикот и единия вика на другия "Абе простак, как можа бе!" а този му отговаря "Трай бе! И дай да пръскам с нещо, че мама ще ме утрепе! И отваряй вратата!" А мама  Sneaky, демек аз, се скъса да се хили на "гадните" си дечурлига от към кухнята Joy  След 1 000 000 000 забележки по този повод ето това постигнах - пръскат! А на една приятелка баща и все казваше като бяхме деца и хич не му пукаше от нас: Чист човек мръсотии не държи в себе си! Mr. Green

# 103
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
тая тема на Дона се убих да я търся,ама я били изтрили Crossing Arms
Срамота...  newsm11 smile3512

# 104
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт