Антивиагра - писна ми

  • 3 286
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
nassko76, направо на поезия ще го избиеш след малко - хубаво си го написал  Wink

ebus, май мъжете са ти го написали много точно. Ако всяко докосване, милване, усмивка, виц, всичко това е намеци за секс, на жената не няма да й се прави, а няма да иска и да чуе за такова нещо. Притискането в ъгъла с непрекъснато мрънкане, молене, сърдене и т.н. убива всякакво желание не само за секс, но и за каквато и да е близост. По-добре опитай известно време да не показваш физическото си желание. Поне при мен това върши работа. Всеки си има моменти, когато не е на кеф, но ако го притискат моментите стават цели периоди. Обичай я и бъди до нея, желанието й само ще дойде  Wink Peace

# 16
  • Мнения: 138
nassko76, направо на поезия ще го избиеш след малко - хубаво си го написал  Wink
Еее , ако поезията би помогнала защо пък не ...
BTW -Всеки в душата си трябва да съхранява строфа  поезия  , звън серенаден  и бляскавост от звездите .., за жалост все повече и повече вкаменели души има ...

# 17
  • Мнения: 386
има един чилийски филм в нета, май в замунда, казва се sexo con amor, гледай го  Peace

# 18
  • Мнения: 135
някои жени може да си помислят даже че ги използват предимно за секс и от това още повече да не искат.

Според мен не трябва да се насилват нещата - като за начало, колкото и трудно да е.
Що се отнася за пиене - не бром, а билки!

1. риган (сутрин)
2. маточина (обед)
3. лавандула (вечер)

ако е сложно с трите, пробвай коя ти действа най добре.


# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Проблема е точно в твоята заетост,това,че не прекарвате време заедно през което просто да "галиш сетивата и",без сексуални намеци ,както се изрази някой по-напред.Според мен жена ти се чувства обидена,пренебрегната и самотна и се е отчуждила от теб .Липсата на емоционална близост е пагубна за желанието. Може и да е уморена,ако имате деца и тя се занимава основно с тях. newsm78

# 20
  • Мнения: 824
Мъж ми страда от твоята "болест".Аз също мноооооооооооооооого обичам секса,но откакто си смених работата много се изморявам и ми е трудно да съчетавам работа,домакински задължения,секс...Но той винаги успява да ме настрои на неговата вълна.Така че бъди по-търпелив с нея.Може би тя също се изморява повече от преди...Или ти претупваш нещата на бързо.

Общи условия

Активация на акаунт