В Париж за Коледа

  • 2 514
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
И за да не ми е гузна съвеста ще кажа нещо и на Chanel  Mr. Green Не знам дали сте ходили преди в Дисни Париж, но за мен беше голямо разочарование точно това - тълпи народ, буквално блъсканица. И явно е така през цялата година, щом така беше края на Ноември, което е никакъв сезон, а също и края на Март, пак никакъв сезон. Представям си какво е на Нова година ooooh! Обаче пък гаранция шоуто тогава е грандиозно. Ти празнуване точно на 31ви в Дисни ли имаш предвид? В техните хотели?

# 16
  • Мнения: 2 161
И за да не ми е гузна съвеста ще кажа нещо и на Chanel  Mr. Green Не знам дали сте ходили преди в Дисни Париж, но за мен беше голямо разочарование точно това - тълпи народ, буквално блъсканица. И явно е така през цялата година, щом така беше края на Ноември, което е никакъв сезон, а също и края на Март, пак никакъв сезон. Представям си какво е на Нова година ooooh! Обаче пък гаранция шоуто тогава е грандиозно. Ти празнуване точно на 31ви в Дисни ли имаш предвид? В техните хотели?
Най-накрая ми обърнахте внимание и на мен. Simple SmileНяма да празнувам там Нова година.За няколко дни само около Коледа.Ще бъдем две жени с четири деца,двете поотраснали.Децата ми са били в Дисни и преди,аз не.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 977
Съвсем отекохме от темата, но намерих нещо за Лана
Изкарва ми 125евро за твоя период, със SkyEurope. Доста са кофти връзките, обаче. По 7-8 часа на Виена  Confused

Извинявам се на Chanel за спама  Praynig.
Благодаря, явно трябва и на други сайтове освен официалните да се гледа Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 161
Спамът не ме притеснява,пишете и разисквайте каквото ви се хареса.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Искам да използвам темата да попитам нещо. Ще разполагаме с 1 ден в Париж и ще трябва да се предвижим сами от летище Шарл Де Гол до града. Може ли някой да ми каже с какво можем да го направим и на какво разстояние е летището от града. Били сме там преди няколко години, но трансфера ни беше организиран и нещо ми се губи Embarassed.
Илит ние сме били в Мулен Руж и много ни хареса. Сега ако ни остане време може да посетим Крейзи Хорс. Те всички кабарета са на една улици и като отидете може на място да си изберете. Спомням си, че ние сами се придвижихме до там с метрото.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
Има удобен транспорт от Шарл дьо Гол до града с  шатъл: Cars Air France . Шатъла спира в центъра , на триумфалната арка и Porte Maillot, билета е 13 евро, двупосочен - 20 евро, пътува се около 30 мин. Мисля, че интервалът през който пътуват е 20мин.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Илит благодаря. Във френската тема една мама ми каза, че таксито излиза около 40евро. Значи с тези автобусчета е по-евтино. А да ли се движат по-всяко време, че нашия хотел ще е в района на летището. newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Не съм сигурна, предполагам че са съобразени с полетите, т.е. би трябвало да се движат почти без прекъсване.

Общи условия

Активация на акаунт