ВАРНА - 29

  • 15 696
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 178
А Дилянке май много си спала, имаше сняг.. сутринта и аутомобила имаше сняг.. ама мъжото го рина, нали той го заползува Crossing Arms

# 286
  • Мнения: 3 971
Ша мъ извините ама съм станала в 7,30ч и сняг не видях Mr. Green

Yanina голям сладур Peace

Вержи що не дойдеш при нас в темата за начинаещи фотошопки Peace имаме и контролно Mr. Green

# 287
  • Мнения: 985
аз видях малко сняг на керимидите отсреща. Peace

# 288
  • Мнения: 290
Хелоу, има ли място във Вашия уютен подфорум за още една мама. ето инфото:
Район Чаталджа, Елина 27 г. , имам дъщеря Димана, родена на 16.11.2006 г. и двете сме върли скорпионки за радост на татито ни Mr. Green
Чета Ви когато имам време и сте много фреш и положително настроени та се надявам и за напред да се забавлявам във вашата компания Hug

# 289
  • Мнения: 3 971
Хелоу, има ли място във Вашия уютен подфорум за още една мама. ето инфото:
Район Чаталджа, Елина 27 г. , имам дъщеря Димана, родена на 16.11.2006 г. и двете сме върли скорпионки за радост на татито ни Mr. Green
Чета Ви когато имам време и сте много фреш и положително настроени та се надявам и за напред да се забавлявам във вашата компания Hug

Заповядай ,заповядай  Hug  bouquet
Още повече че си  в района Mr. Green

# 290
  • Мнения: 2 960
Хелоу, има ли място във Вашия уютен подфорум за още една мама. ето инфото:
Район Чаталджа, Елина 27 г. , имам дъщеря Димана, родена на 16.11.2006 г. и двете сме върли скорпионки за радост на татито ни Mr. Green
Чета Ви когато имам време и сте много фреш и положително настроени та се надявам и за напред да се забавлявам във вашата компания Hug

и ние сме в района на Чаталджа-Спортна зала.Така ,че срещите предстоят. Simple SmileКато се поочовечи навън.Давай знаци-на рояци..хи-хи.

# 291
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

# 292
  • Мнения: 376
Ели мама добре дошла   bouquet

Районната поспалана, димек DVV вие що не споделихте с какво нагостихте гостите на рождения ден на синът ви?  Crossing Arms То ако бях там щях да знам де.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт