Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
КОТЕ принцесата не дойде..аз добре ама сержи му стана криво..за кой ли път му вързва такава тенекия. Ама аз нали съм гадна като се обади следващия път, че ще дойде ще кажа, че имам работа..да е дошла когато е казала..не да лъже сина си. Естествено тя не се обади, че се е отказала и като не дойде до 12,30ч. сержи и звъня и тя с подобаващото си хилене на идиот му каза...ами няма да дойда...и следва хилене като...няма да казвам като какво Twisted Evil
Каква е тая жена незнам....
Съжалавам сержи защото той винаги търси връзка с нея..обажда и се пък тя..превъзнесла се в небесата...баси и козата чесно Tired Twisted Evil
Яд ме е че страда мъжкото. Tired

# 46
  • Мнения: 5 178
Хера, разбирам та идеално, ма мъжете ни са им деца и ги търсят. Мойте скъпи не се обаждат със седмици, ама като се обадят винаги намират за какво да мрънкат.
Свекървата е пенсия и аз търся детегледачка щото отказа да го гледа. Оня ден и казвам, че ако няма ДГ във Варна, ще го пращам на Разград, майка сутрин да го води и вечер да го зима.. пък тя ми вика "Ми аз да не съм умряла, че детето ще ходи на ДГ" Абе луда работа...
На мен казва едно, пред мъж ми казва, че такова нещо не е казвала никога.. Интригантства яко..
А свекъра много ме ядоса вчера. Разбрахме се за да не бързам да се прибирам той да ни закара, ама пътьом трябваше да минем за инхалация -10 мин трае цялата процедура. Ами седя в чакалнята и слуша малкия как се дере и дърпа, но не дойде в манипулационната да го успокои малко.. Хем чух сестрата като му каза "Влезте и вие да отвличате вниманието на детето"

# 47
  • Мнения: 669
Честит първи рожден ден на Николай и Алекс!
Да са весели, засмени, здрави и щастливи деца!

# 48
  • Мнения: 2 152
Хилоооооу Party

Ебаси якото време е навън.Става змея и газ на разходка newsm68

Анджи и на нас много липсваш Sad.Айде кво правиш в тая София. Идвай тук пак при нас. Цункай принцесата,много ми е домъчняло за нея и вечното й бърборене и натискане на Цеци Grinning Heart Eyes.Нагушкай яяяя Heart Eyes

Илиянка
, и за теб целувки. Той Сашито освен, че му е отпаднало, друго не разбира. Ама ти как се тревожиш и го мислиш Sad Hug Hug

Хери, при нас беше същото положение.Аз обаче поех нещата в свои ръце.Пълно и абсолютно игнориране Stop.Накрая очи в очи тежки думи. Сега ела да видиш. Прекрасна баба. Гледа го, пее му, куп играчки му купува. Непрекъснато идва, та чак досажда. Милата жена понеже още живее със свекърва си, ми обясни,че не е искала да ни притеснява, да се натрапва. Звучи смешно, но й вярвам и знам че така го е мислила.

Мира
и аз не давам. Каквото и да си говорим, всичко е ген. Ако е заложено да има здрави зъби,ще има.Не съм пила флуор едно време, не съм си мила редовно зъбите като малка,никакви грижи.Имам супер здрави зъби. Съпругът ми непрекъснато полага някакви грижи, но са му мнооого зле зъбите

Хайде чао от нас и приятни разходки Hug

П.С.  Таси ще те чакам навън. Когато се оправите звънни.

# 49
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Ники и Алекс!  bouquet  bouquet  bouquet
Ангелинка, добре дошла! Благун вече чака да нагушка и нацелува Ния  Wink!
Тетка, какви са тези работи, които правиш, браво на теб! Аз не мога да се организирам да домакинствам, свободното време все си го запълвам с всичко друго, но не и с готвене  Embarassed.
Херка, пълен игнор за тази фръцла! Горкото ти мъжле!  Hug Коте, и ти правилно си ги отрязала, стискам палци скоро да сте по разходки! Praynig
Илианка, дано Сашито се оправи по-бързо! Praynig
Вчера закарах змея при майка, че бях на театър. Оказа се, че са отложили представлението и на мен така ми докривя  Twisted Evil! Благун 2 дни не спря да разтребва къщата и току дойде да ме гушне и цунка. Явно много му липсвам. Утре свекърва ми ще го вземе за 2 дни и после пак ще си го взема за малко. Още да си призная ме е страх да съм сама с него по цял ден, неделята направих такова геройство и през нощта пак ме сви коремът. Сега с татито ще умуваме някакви варианти да ходи през деня при бабите, пък вечер да си го взимаме или да го даваме за не повече от 2 дни, пък те да ми помагат когато съм сама, че поне до януари не ми се ражда. Не мога съвсем да не го гушкам, той ме търси, пък да не говоря как сменяме пампите, то си е направо физкултура. Сега поне го научих да се крие с хавлията и той така си играе и мирува, но като цяло се изморявам доста.
Утре пък ще ми вадят мъдрец - проклетият, сега се сети да расте.
За маврудеца  - за всико помага - и за бебе и за зъбоол, да не говоря за лошо настроение  Mr. Green!
Лек ден и  Hug!

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 13:35 от evelinar

# 50
  • Мнения: 165
Здравейте,
Честит рожден ден на Николай и Алекс! Здрави и хубави детски спомени да имат.

Болничките да се оправят. Сякаш Мишо е първи, а другите да го последват. Колкото и да не ми се иска, сякаш сега започват тия неща. Дано ги карат по-леко.

Кръци, благодаря за темата  bouquet

ДБС, благодаря за резюмето! Тъкмо щях да питам и аз. По колко приблизително ще излезе задължителната консумация?

Хера, впечатлена съм от свекървата ти. Наистина поведението й е  неадекватно. Не бях чувала досега за такъв вариант.

Мира, не давам капки. И аз като Кръци вярвам в генетиката и се надявам детето ми де е наследило здравите зъби на баба си, щото иначе му се пише лошо.

Тетка, тия неща имат вид на неизядени. Помощ ще ти трябва ли?

Весе, не вярвам да се уморява чак толкова с баща си. Че те през повечето време спят. Нямам обяснение как става така.

Ася, честити християнчета. Чудесно е, ако го приемате така. А и на каката ще й остане спомен.

Евелина, пази се, че Благовест едва ли ще те пази - не разбира още. Чувала съм, че породени деца най-трудно се гледат, но вие ще се справите. После ще си ги гушкаш накуп двамата.

Ох, ставам, че ме викат. А ако някой открие как се научава детето да си спи в леглото да ми каже и на мен. Преди можех като го приспя да го сложа поне в леглото му и така 3-4 пъти на нощ, ама вече нямам сили да ставам и сутрин се събуждам с него при мене. Дори понякога не помня кога съм го прибрала в нашето легло.

# 51
  • Мнения: 289
Милички, благодаря ви за пожеланията! Дано са здрави, щастливи и безгрижни всички дечица!
Ние днес празнувахме само четиримката, понеже след ден таткото ни има рожден ден и в събота правим роднинско-приятелския сбор по двата повода!  bouquet

# 52
  • Мнения: 518
здравейте най-сетне и от нас с Васето !
 толкова време мина откакто не съм писала, не мога да му хвана края . нашият татко замина на дълга командировка в Гърция и мама се зае да оправя всички бакии , дето гореспоменатия е забъркал , като се започне с  компютъра , който съвсем несправедливо беше обвиняван в какви ли не мизерии .
буквално преди минути го включих и право тук !

явно всеки има различни критерии кога е проходило детето . Васето първо вървеше хванат за ръка , после правеше по 2-3 самостоятелни крачки , после по7-8 , докато един ден (18 октомври) просто се пусна и ходи без да спре поне половин час . обикаляше в голям кръг и май сам на себе си се кефеше !
една приятелка казва , че се счита за проходило дете , което кляка , сяда на пода  само се изправя и пак ходи . маймунчо се справя от по-рано с клякането , а преди около седмица го видях да се изправя и от легнел на пода .
прощапулник ще правим в новата къща когато стане , че сага върви ужасяващ ремонт.

поставям си за цел да се науча да качвам снимки и тогава ще ни видите тортата и купона за първия ЧРД.
спрях да кърмя няколко дни след рожденния ден . преди щях да кажа по "трудния начин ", но толкова бързо забравих  покрай другите битови проблеми , че сега ми се струва нищо работа.

имаме си фотоапарат ! още едно постижение на мама Оска за деня !
 
олях се , сега ще чета и ще пиша по- малко.

# 53
  • Мнения: 117
Хей,oska , добре дошла! HugИ аз съм си поставила за цел да се науча да качвам снимки.Ставаме две,даже ще се състезаваме коя първа ще смогне Mr. Green
Честит рожден ден на Ники и на Алекс!Да са живи и здрави!Да имат много късмет,много приятелчета и щастливо детство! newsm67  party023
Илияна,пожелавам на Сашко бързо,бързо да се оправи и да си навакса с игрите!
assia75,честити ти християнчета!
heart  bouquet
мира,аз не съм те поздравила за новия дом.Да ви е честит и много хубави,незабравими мигове в него!За зимафлуор-а мойта пед. каза да не се натискам,щото и той е химия!Кръц е права,то май си е до генетика... newsm78 И за косата ми казаха,че няма нужда да се стриже - не става по-гъста,а зависи от гена на детето.
Ние си оставаме в "долния клас" октомврийчета - 75см. и 8,3кг.
Хубава вечер от нас с Габи!И да спите дълго и спокойно! smile3524

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 21:51 от miki m

# 54
  • Мнения: 1 128
Честити рожденни дни на рожденниците от последните дни Йо, Калина, Габриела и Николай.Да радват много мама и тате и да правят безбрий бели.


На болничките, стискаме палци за скорошно оздравяване Hug
Кръц, благодарско за прекрасната темичка както винаги.
Днес бяхме на електрото за съня.Спа там човека един час и му лепнаха по главата сто хиляди кабели.Резултатите ще ги имаме другата сряда, стискайте палци.
Момичета, утре няма да мога да ползвам компа, та предварително черпя за рождения ми ден.Че и юбилей даже имам таз година Mr. Green

Честито предварително  и на Тетка, да си много обичана и щастлива  bouquet

# 55
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честит празник на всички които са празнували тез дни

Днес гледах едни обувки на Капчица ( и не само ), та искам да питам как се слагат тез работи на краката на децата  newsm78 , как ли не ги мъчих, 4 модела пробвахме от 19 до 21 номер, е не става и не става и сега още сма с буйките

Аз го отказах от нощното кърмене от 1 седмица не е спал при мен, само към 5-6 се събужда и тогава ако не заспи с биба го вземам да цока и така си откарваме до 9-10, само дето вечер си плаче смотно в леглото 2-3 мин докато заспи

# 56
  • Мнения: 1 264
Калима, и аз така се чудех за обувките на К & K. Тръгнахме да му купуваме обувки, уж скъпи хубави, измерихме всички модели на К & К в магазина (над 10), по-малки, по-големи.... е не влиза и не влиза това краче. После друга марка, ама не помня каква, същата работа и накрая му купихме Чипо (ако не се лъжа). Обух му ги от раз! Продавачката твърдеше, че не били хубави като другите, е ... ама те на половината и цена на останалите де. Аз не разбрах какво не им е хубавото, естествена кожа, удобни са му, тича като разпран с тях.  newsm78

# 57
  • Мнения: 5 178
Kali, максимално разтваряш връзки и лепки и така.. Е и думичката "муш" върши чудна работа Simple Smile диването натиска ли натиска


Честито на всички празнували и празнуващи..!!
  ura Tada  4uu

Нямам много време да чета и пиша.
Диването оздравява, имаме напредък и с яденето по 100 мл мляко 3 пъти на ден+ 1/2 от супата и яденето на кухнята

# 58
  • Мнения: 393
Честито и на Никълчето  Heart Eyes Да е жив, здрав, щастлив и много лъчезарен. Май двамата с Алекс са последните октомврийски октомврийчета  Mr. Green
Фрики, честито!  bouquet Бъди жива, здрава и щастлива!!!
Оска, радвам се, че най-сетне сте налични и виртуално  Hug
Мики, това не е "долен клас" а си е една елегантна госпожица.  Simple Smile
Кали, както ти е казала Коте, отваряш всичко максимално и като сложиш крачето леко въртиш на петичката, а влезе ли тя слагаш Митака прав на земята и готово. В магазина продавачката ни обясни така и по този начин сложи крачетата на Ема в обущетата. Каза, че имат инстинкт да си свиват пръстите, който с времето отзвучава. На мен лично ми е по-удобно и по-бързо с лепки.
за нощното кърмене, ние сме махнали решетката на креватчето и сме долепили спалнята си до него. Целта е да не ставам и да не я вдигам, пък и на нея й е по- лесно да прилазва вместо да плаче.  Снощи давахме водичка и до към 2:30 вършеше работа, а от две вечери татко й спи от към нея. Вероятно ще се справим!!!

# 59
  • Мнения: 322
Здравейте момичета минавам на бързо докато мойто малко торнадо не се е събудило  на име САШКО Hug
Да ви почерпя за рожденият ми ден с  и с тези 2 тортички вие вече сте ги виждали вече
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НА FRIKI!ДА СИ МНОГО ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И НАЙ-ОБИЧАНАТА ЖЕНА!
По-късно  като сготвя хапването ще черпя както подобава с хапване че това си е жив десерт виртуален newsm03.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА МАЛКИТЕ СКОРПИТА ГАБИРИЕЛА,ЙО,КАЛИНА И НИКОЛАЙ!БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИЛИ ДЕЧИЦА!

Общи условия

Активация на акаунт