как разтоварвате...

  • 1 950
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
здравеите,мами.Искам да ви питам как разтоварвате и разнообразиавате деня си,когато малките мишленца ви надуят главите и какво правите,когато ви писне от това еднообразие всеки ден? Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.

# 2
  • Мнения: 4 451
Правя си чаша горещо кафе и излизам да подишам свеж въздух на терасата. Когато не съм с детето, чета книга, приятно ми е да се видя с приятелки, сърфирам из нета... Все приятни за мен неща. Grinning

# 3
  • Мнения: 741
Оставям ги на таткото или който се появи друг вечерта пръв с извинението, че спешно трябва да се купи нещо. Излизам навън и се разхождам пеша поне един час, ходя, разглеждам витрини (обикновено е късно и магазините са затворени). Друг вариант е след като всички легнат да спят, се настройвам, че имам време 1 час поне само за мен- вземам вана, чета си нещо или си пускам филм и зарязвам домакинските задължения.

# 4
  • Мнения: 919
На мен също ми се е случвало просто да вдигна ръце и да кажа, че трябва да купя нещо и да ме няма час. Хоенето ми действа много успокояващо. Обичам също да се кача в колата и да покарам малко без посока, особено вечер.
Ако става дума за в къщи - чета си из нета, гледам филм...ей такива неща Peace

# 5
  • Мнения: 4 053
шопинг  Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 891
Като я приспя вечерта правя си салатка и една ракийка и пуша една цигара с кеф.И ако се събуди малката мъжа ми бяга при нея щото аз разтоварвам Grinning

# 7
  • Мнения: 27 524
Излизам всеки ден навън, с него или без. Оставям го за час-два на баща му и се отдавам на книга, вана или мое си хоби, говоря с приятелки, пийвам чаша хубаво вино, ставам много рано сутрин и се наслаждавам на часове сама със себе си или съответно лягам много късно, пак поради тази причина.

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз се разтоварвам с форума/сърфирам из интернет, разходки и нощно време гледам филми. За сега не ми остава време да чета книги, а много ми липсва!  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 4 590
Интернет, разходки, книги, филми, срещи с приятели, но навсякъде и по всяко време с малкия, защото няма на кого да го оставяме. Разтоварваме, когато спи или е спокоен. Grinning

# 10
  • Мнения: 8 999
Преди да тръгнат на ясла/дет.градина, не съм се отделяла от тях. Никой не ми е помагал в отглеждането. Но пък си имах чудесна компания в нашата градинка - 10 тина майки с деца на почти една възраст. Всеки ден се виждахме, а когато времето  беше лошо, си ходехме на гости. Децата си играят, а майките имат време да изпият по едно кафе и да поклюкарят. Не ми е било скучно, нито досадно.

# 11
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Среща с приятелки, шопинг или зяпинг, аеробика, масаж, книга .... ЕЕЕЕЕХХХХХ  Joy

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
същото  bowuu

# 13
  • Мнения: 867
Ръчкам във форума или излизам по магазините и си купувам нещо. Това са най-приятните ми занимания. Понякога се отпускам и когато върша нещо механично без да мисля, напр. сгъвам пране или мия чинии.

# 14
  • Мнения: 5 026
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
Абсолютно по същия начин  Peace

# 15
  • Мнения: 1 186
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
И при мен е така Peace....или пред компютъра или някъде навън Peace

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако няма кой да го гледа, се навикам едно хубаво и сядам на компютъра.Когато има кой да го гледа, излизам.

# 17
  • Мнения: 3 376
Гледам да излизам общо взето...ама не по магазини,ами обичам да седна някое хубаво заведение с приятелка или мъжа ми и просто да не мисля за нищо.Иначе и разходките ми липсват,преди бяхме всеки ден навън с количката.
Сядам да си чета нещо,имам толкова книги започнати и недовършени,сега са 3 до леглото ми...
И обожавам да си говоря с близките ми които са далеч по Скайп,много разтоварващо ми дейтства Peace

# 18
  • Мнения: 230
...зяпинг .... ЕЕЕЕЕХХХХХ  Joy
Култово! Не го бях чувала досега, а ми е любимо!
Слагам бебето в малката количка и по магазините. Много харесвам тези като Била или Пикадили - там и Влади се кефи защото го качвам в количките предназначени за деца и пада голямо бръмчене.
Вися във форума, зяпам сериала "Какво ще кажат хората!".
Ако има кой да бави Влади, правя кекс или палачинки, или пък кисна в банята - там най-добре релаксирам. Много ми се плува, но ме е страх от гъбички.
По-рядко, защото все има по-належащи неща, оставям бебето на татко му и излизам на дълга разходка с кучето, че и то душа носи и има нужда от внимание.

# 19
  • Мнения: 4 496
През деня мисля за вечерта, когато баща им ще се върне и ще му се метнат на врата.А аз пред компа с мартини... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 941
Нищо не ме разтоварва така както шопинга.Или ходя на фризьор.Или ходя до работата и пия кафе с колегите,много ми липсват

# 21
  • Варна
  • Мнения: 478
Пред НЕТ-а в общи линии.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
спорт,среща с хора навън  Peace

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Срещам се с приятели или се отдавам на чисто женски занимания които са ми приятни!

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
---------------

# 25
  • Мнения: 1 340
Още не разтоварвам много... имам кой да ми помага - бабата на мъжа ми... но пак ми е кофти да оставям бебчо за повече от час... и то ако се случи изобщо е веднъж на седмицата. И  се разтоварих като ходих до центъра за да взема акта за раждане... много ми  беше гот - не бях слизала към прекрасния софийски център от ...хмм раждането Simple Smile Иначе разтоварвам вечер като бебчо заспи.... като извара шишетата, пусна пералня... оправя набързо  ииии така ми се доспива че разтоварвам спейки в прегъдките на любимия съпруг Simple Smile Дневното разтоварване е разходката навън Simple Smile

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 956
във форума
ако имам повечко време шия гоблен

# 27
  • Мнения: 337
Ами общо взето това става като ги преспа - сядам пред компа и си пускам ТВ - Сървайвър, Lost и т.н. Гледам сериалчета и реалити шоута и се ровя във форума.

# 28
  • Мнения: 2 677
Вися пред компа.

# 29
  • Мнения: 3 069
Нямам време за разтоварване.
Вики не е гледан от никой дори за 1 час от както съм го родила.
Успявам да влезна тук и за друго няма време.
Иначе много обичам билярда....липсва ми..

# 30
  • Мнения: 2 271
Фотошопирам!

# 31
  • Мнения: 6 164
Шляпам с мамите навън с децата, клюкарим и се лигавим, говорим простотии и кисна във форума.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 603
И при мен положението е като при emoli, само дето не умея да играя билярд, та поне той не ми липсва  Laughing. Снощи точно си мислех, че ако не ме отмени някой поне за 2-3 часа  да си подам носа от градинката пред блока ще се пръсна.

# 33
  • Мнения: 535
Ходя на аеробика.
А когато спят децата и нямам да чистя или готвя, шия гоблени.

# 34
  • Мнения: 122
интернет,както е в момента,докато тя спи,книги,филми...

# 35
  • Мнения: 4 406
плета за разтоварване

# 36
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Денем:
Моят мъж работи по цял ден и няма как да му метна бебешкия в офиса.
- излизам с малкото на разходка и по магазините наоколо
- мотая се по центъра, пак с малкото
- срещам се с приятелки навън (и с малкото)
- каня гости в къщи.
- разбира се - нета!  Laughing

Вечер:
- излизаме тримата с малкото. То си спи по кръчмите, винаги в салон за непушачи.
- имаме гости. Ние рядко ходим на гости.
- говорим си с любимия на чаша бира
- чета книги
Понякога зарязвам мънинкото на татко му и ходя на кино, на бира с приятелки или на парна баня. Последното ми се отразява много добре на кърмата.

Уикенда:
- пътуваме почти всеки уикенд.
- когато сме си в Сф, излизаме по магазините с малкото
- отново гости

# 37
  • Мнения: 474
Говоря с приятелки или колежки по телефона, ровя се в нета... Преди обичах да се разтоварвам с каране на колата, но вече в това не виждам никакво удоволствие.

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Излизам от стаята ако ми писне,правя си кафе,като си дойде баща и я оставям малко на него и си щъкам на компа,гледам телевизия.Това с шофирането също ми доставя голямо удоволствие и име успокоява безумно много Hug

# 39
  • Мнения: 2 159
най-често се лепвам за пц-то, когато много ми писне излизам с приятели вечер и оставям малката на мъжо, доста помага Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Слушам високо музика за "радост" на комшиите, оставям ги на свеки и излизам на пазар или на кафе с приятелка.

# 41
  • Мнения: 189
Когато съм насъбрала много нервички и така нататък се качвам на колелото и спортувам.Въртя яко 30, 40 минути и после един топъл душ и лягам да почивам малко.Това всичко го правя когато малакат заспи на обиад.После се чувствам супер!

# 42
  • Мнения: 1 477
Понеже бабите са работещи и двете няма на кой да оставям зверко през седмицата.Събота и неделя го оставям на таткото и обикалям с приятелки кафета и магазини.А иначе през другото време само вечтая да дойде края на седмицата.

# 43
  • Мнения: 528
кеса тук

# 44
  • Мнения: 1 479
Ровя се из НЕТА,свалям филми,клипове....За сьжаление нямя желаещи да гледат децата,че да се юрна по магазини и приятелки.

# 45
  • Мнения: 15 712
Когато вече съвсем съм луднала и нервите са ми пред скъсване оставям детето или на баба ми или на мъжа ми, паля колата и отивам при една моя приятелка. Обикновено тя ми прави кафе, пуша 5-7-9 цигари и ми минава. После вече спокойна се прибирам вкъщи и първото, което правя е да нагушкам малкия.
А иначе разтоварвам пред РС-то или ходиме с мъжа ми на кино

# 46
  • Мнения: 773
Еех, от известно време си мечтая за три часа релакс. Искам да се прибера вкъщи, да съм съвсем сама ( свеки е там, ама аз ще си представя, че я няма Wink), да си направя един хубав обяд - пържола, салатка, вино.....,а после да легна и да се наспя една хубавоооо. Ееех, кога ли ще стане това. newsm78

# 47
  • Мнения: 2 663
Имам си жена, която ми помага, мога  да разчитам на мъжа ми по всяко време ако много яхна метлата и не искам да чувам детски глас.
 Иначе отделям време за себе си всеки ден-обикалям с колата безцелно, седя пред компа, минавам през козметичния салон, излизам с  приятелки или ходя на пазар. Ако не ми се излиза  разтоварвам пазарувайки по интернет-голям кеф и голяма зарибявка!

# 48
  • Мнения: 1 440
Май пред компютъра най-вече.

# 49
  • Мнения: 100
Като я приспя вечерта правя си салатка и една ракийка и пуша една цигара с кеф.И ако се събуди малката мъжа ми бяга при нея щото аз разтоварвам Grinning

Искам и аз така,но като спра да кърмя smile3521
Засега разтоварвам в нета или на кафе с приятелки.

# 50
  • Мнения: 5 362
По най-различни начини съм разтоварвала.Стига да има на кого да я оставя Wink
Обикновено разчитам на мъжът ми и на майка ми.
Излизам с приятелки,ходя по магазините,на фитнес,на дискотека,и т.н. Или просто,докато спи вися в нета Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 1 228
По принцип съм човек, който много цени личното си време и го ползвам с удоволствие.
Сега оставям вечер мъжете самички за малко и тегля тегели из квартала, пазарувам. Освен това, напоследък в 10:30 всички са си легнали, аз стоя докъм 12 и обръщам внимание на себе си. Понеже малкият е много малък още и се кърмим на 2,5 - 3 часа, не мога да отида на цяло кафе с приятелки или да посвиря на китара с народа, както правех редовно преди, но и това ще стане, отсега съм се наточила на служебния коледен купон  Crazy
Докато спи дребния - ровя из интернет, дори служебната поща си преглеждам и почиствам  Crazy Смятам да си извадя и китарата  Wink
Ние баби нямаме наблизо, но пък лятото или уикендите можем да оставим баткото (друг е въпросът, че откакто имаме бебе той не иска да се отлепи от майка си...), ще дойде време и двамата да започнем да оставяме.
На мен лично ми е много разтоварващо и клюкането с мами по градинките, докато бутаме количките, с първото си дете това ми беше голямо разнообразие и още сме си приятелки с мамите оттогава. Сега времето е по - гадничко, а и квартала ни е сравнително нов, но смятам, че ще се оправим и тук, и то скоро  Laughing

# 52
  • Мнения: 159
мечтая за момента,в който ще падне един плътен,хубав бял сняг и ще отидем с децата на ски!е,малката е едва на 10 м.но дори и само зимният пейзаж ми действа успокоително.засега се задоволявам само с мечтите си!

# 53
  • Мнения: 2 646
През седмицата единственото ми разтоварване е да вися по форумите.Събота и неделя свекърва ми(ако не е на работа)взема и двете деца и ако имам късмет и мъжа ми да е на работа-тогава ми е истинското разтоварване Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт