как разтоварвате...

  • 1 942
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
И при мен е така Peace....или пред компютъра или някъде навън Peace

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако няма кой да го гледа, се навикам едно хубаво и сядам на компютъра.Когато има кой да го гледа, излизам.

# 17
  • Мнения: 3 376
Гледам да излизам общо взето...ама не по магазини,ами обичам да седна някое хубаво заведение с приятелка или мъжа ми и просто да не мисля за нищо.Иначе и разходките ми липсват,преди бяхме всеки ден навън с количката.
Сядам да си чета нещо,имам толкова книги започнати и недовършени,сега са 3 до леглото ми...
И обожавам да си говоря с близките ми които са далеч по Скайп,много разтоварващо ми дейтства Peace

# 18
  • Мнения: 230
...зяпинг .... ЕЕЕЕЕХХХХХ  Joy
Култово! Не го бях чувала досега, а ми е любимо!
Слагам бебето в малката количка и по магазините. Много харесвам тези като Била или Пикадили - там и Влади се кефи защото го качвам в количките предназначени за деца и пада голямо бръмчене.
Вися във форума, зяпам сериала "Какво ще кажат хората!".
Ако има кой да бави Влади, правя кекс или палачинки, или пък кисна в банята - там най-добре релаксирам. Много ми се плува, но ме е страх от гъбички.
По-рядко, защото все има по-належащи неща, оставям бебето на татко му и излизам на дълга разходка с кучето, че и то душа носи и има нужда от внимание.

# 19
  • Мнения: 4 496
През деня мисля за вечерта, когато баща им ще се върне и ще му се метнат на врата.А аз пред компа с мартини... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 941
Нищо не ме разтоварва така както шопинга.Или ходя на фризьор.Или ходя до работата и пия кафе с колегите,много ми липсват

# 21
  • Варна
  • Мнения: 478
Пред НЕТ-а в общи линии.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
спорт,среща с хора навън  Peace

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Срещам се с приятели или се отдавам на чисто женски занимания които са ми приятни!

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
---------------

# 25
  • Мнения: 1 335
Още не разтоварвам много... имам кой да ми помага - бабата на мъжа ми... но пак ми е кофти да оставям бебчо за повече от час... и то ако се случи изобщо е веднъж на седмицата. И  се разтоварих като ходих до центъра за да взема акта за раждане... много ми  беше гот - не бях слизала към прекрасния софийски център от ...хмм раждането Simple Smile Иначе разтоварвам вечер като бебчо заспи.... като извара шишетата, пусна пералня... оправя набързо  ииии така ми се доспива че разтоварвам спейки в прегъдките на любимия съпруг Simple Smile Дневното разтоварване е разходката навън Simple Smile

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
във форума
ако имам повечко време шия гоблен

# 27
  • Мнения: 337
Ами общо взето това става като ги преспа - сядам пред компа и си пускам ТВ - Сървайвър, Lost и т.н. Гледам сериалчета и реалити шоута и се ровя във форума.

# 28
  • Мнения: 2 677
Вися пред компа.

# 29
  • Мнения: 3 069
Нямам време за разтоварване.
Вики не е гледан от никой дори за 1 час от както съм го родила.
Успявам да влезна тук и за друго няма време.
Иначе много обичам билярда....липсва ми..

Общи условия

Активация на акаунт