как разтоварвате...

  • 1 952
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 271
Фотошопирам!

# 31
  • Мнения: 6 164
Шляпам с мамите навън с децата, клюкарим и се лигавим, говорим простотии и кисна във форума.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 603
И при мен положението е като при emoli, само дето не умея да играя билярд, та поне той не ми липсва  Laughing. Снощи точно си мислех, че ако не ме отмени някой поне за 2-3 часа  да си подам носа от градинката пред блока ще се пръсна.

# 33
  • Мнения: 535
Ходя на аеробика.
А когато спят децата и нямам да чистя или готвя, шия гоблени.

# 34
  • Мнения: 122
интернет,както е в момента,докато тя спи,книги,филми...

# 35
  • Мнения: 4 406
плета за разтоварване

# 36
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Денем:
Моят мъж работи по цял ден и няма как да му метна бебешкия в офиса.
- излизам с малкото на разходка и по магазините наоколо
- мотая се по центъра, пак с малкото
- срещам се с приятелки навън (и с малкото)
- каня гости в къщи.
- разбира се - нета!  Laughing

Вечер:
- излизаме тримата с малкото. То си спи по кръчмите, винаги в салон за непушачи.
- имаме гости. Ние рядко ходим на гости.
- говорим си с любимия на чаша бира
- чета книги
Понякога зарязвам мънинкото на татко му и ходя на кино, на бира с приятелки или на парна баня. Последното ми се отразява много добре на кърмата.

Уикенда:
- пътуваме почти всеки уикенд.
- когато сме си в Сф, излизаме по магазините с малкото
- отново гости

# 37
  • Мнения: 474
Говоря с приятелки или колежки по телефона, ровя се в нета... Преди обичах да се разтоварвам с каране на колата, но вече в това не виждам никакво удоволствие.

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Излизам от стаята ако ми писне,правя си кафе,като си дойде баща и я оставям малко на него и си щъкам на компа,гледам телевизия.Това с шофирането също ми доставя голямо удоволствие и име успокоява безумно много Hug

# 39
  • Мнения: 2 159
най-често се лепвам за пц-то, когато много ми писне излизам с приятели вечер и оставям малката на мъжо, доста помага Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Слушам високо музика за "радост" на комшиите, оставям ги на свеки и излизам на пазар или на кафе с приятелка.

# 41
  • Мнения: 189
Когато съм насъбрала много нервички и така нататък се качвам на колелото и спортувам.Въртя яко 30, 40 минути и после един топъл душ и лягам да почивам малко.Това всичко го правя когато малакат заспи на обиад.После се чувствам супер!

# 42
  • Мнения: 1 477
Понеже бабите са работещи и двете няма на кой да оставям зверко през седмицата.Събота и неделя го оставям на таткото и обикалям с приятелки кафета и магазини.А иначе през другото време само вечтая да дойде края на седмицата.

# 43
  • Мнения: 528
кеса тук

# 44
  • Мнения: 1 479
Ровя се из НЕТА,свалям филми,клипове....За сьжаление нямя желаещи да гледат децата,че да се юрна по магазини и приятелки.

Общи условия

Активация на акаунт