успокойте ме малко моля ви

  • 2 039
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Да, сигурно са подготвителни контракции. При разтягането на матката може само леко да те опъва. А газовете са повече, защото матката натиска червата. Не се безбокой, но задължително се консултирай с лекар.
Стискам палци за леко раждане!!!

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не бих се осланяла на писанията за подготвителни контракцци, ами бих отишла на лекар!

# 17
  • Мнения: 12
Пиеш ли но шпа те помагат много ине са вредни за бебчо така че пробвай с тях ще те отпуснат пък утре за спокойствие си отиди на лекар

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз не бих се осланяла на писанията за подготвителни контракцци, ами бих отишла на лекар!

Съгласна съм. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
това са си напълно нормални контракции, които могат да се предизвикат и от много ритане на бебето, поне при мен беше така. В един момент корема ти се стяга и става твърд като камък нали? Това трае около минута, въпроса е да не са болезнени. Родилните контракции са съчетание на силна болка и такова стягане. Газоветв нямат нищо общо с това. Все пак гинекологът ти ще прецени дали ти трябва нош-па или магнерич.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 478
Забележи болките дали са ти около датата на цикъла всеки месец -може и да са от  това.

# 21
  • Мнения: 143
Щом това те притеснява най-добре се обади на док, но и аз мисля че няма да има повод за притеснение и всичко ще бъде наред. Успех и леко бременеене   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 671
Обади се утре на лекаря си. Най-вероятно са подготвителни контракции, но още е рано да усещаш болка. Ще ти изпише нещо (сигурно магнезий и но шпа), за да се успокои матката.

# 23
  • Мнения: 1 251
Не се тревожи, на много от нас се е случвало това, но ти все пак си говори с лекаря. Успех и пиши за резултата!  bouquet А газовете си останаха при мен до края, чак сред като родих ми олекна, иначе беше страхотия. Blush

# 24
определено кажи на докторката и тя ще ти предпише нещо с магнезий и го пии задължително  Peace аз не го пих редовно-само при нужда,но при всеки е различно.ако имаш повече стягания на матката го пии редовно.
леко бременеене   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 069
Овулация по време на бременност не може да има.
Това стягане мисля, че са контракции и би трябвало да се обадиш на лекаря си да не стане някоя беля.
Аз от 5-я месец съм непрекъснато с контракции и бях на Магнерот до края на бременноста.Казаха ми в болницата, че не трябва да имам повече от 10-на контракции за 24 часа.

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Аз не бих се осланяла на писанията за подготвителни контракцци, ами бих отишла на лекар!

Съгласна съм. Peace

 Peace

# 27
  • Мнения: 306
Ако контракциите са болезнени, задължително трябва да отидеш на лекар! Подготвителните контракции не са съпроводени с болка.
определено кажи на докторката и тя ще ти предпише нещо с магнезий и го пии задължително  Peace аз не го пих редовно-само при нужда,но при всеки е различно.ако имаш повече стягания на матката го пии редовно.
леко бременеене   bouquet
Ако ти предпише магнезиев препарат, той се пие редовно, защото ефекта му идва от натрупването му в организма, а не е с бърз ефект като но шпа например, който отпуска матката.
Успех Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
А1 дано си се успокоила вече и да си ходила при док  Simple SmileОт 1 месец съм така на магнерод и нош-па заради тези подготвителни уж newsm78 контракции  Thinking

# 29
  • Мнения: 197
здравейте бях на лекар всичко е на ред бебка е добре и аз съм добре следователно  Laughingзабраниха ми да пия газирано защото допринася за подуването и най вече за газовете ми  Embarassedблагодаря на всички че ме успокоихте вчера  Hug радвам се че има такъв форум благодаря  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт