Бихте ли се омъжили с подобна рокля?

  • 31 501
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Да, бих...Само че не точно с такава. Карчева горе е казала за роклята на Стефани от клипа на Гънс. Тя ми харесва. А и не държа на църковна венчавка, така че не би ми било неудобно! Crazy

# 16
  • Мнения: 93
С тази точно не,но с предна къса част-да бих,имаше идин клип на Guns & Roses-November rain,там участва Стефани Сиймор с подобна рокля и още тогава си казах че искам да се омъжа с такава рокля някой ден. Grinning
А ето го и клипа-November rain
О тази е стахотна !!! с такава и аз бих се омъжила!!!

# 17
  • Мнения: 624
Не бих се омъжила с такава рокля,не защото не ми харесва,а защото за такава рокля са нужни дълги крака Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 1 645
Отговорих с да,но точно с тази на снимката не бих.
По принцип не намирам нищо лошо в късата булченска рокля.

# 19
  • Мнения: 5 393
Роклята нарочно копира тази от клипа на Guns Четох статия за сватбата им и пишеше,че булката си мечтаела за такава рокля, откакто видяла клипа.
За себе си не съм сигурна дали бих избрала такава.

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз вчера минавайки поркай Свети Седмоцикленици

Ох, сори за офф-а, но така прихнах с тези Седмоцикленици, че събудих чайвето  Joy Joy Joy

Т@ня, изрично подчертах отговорите да не се влияят от наличните ви крака и фигури  Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тази точно рокля не ми харесва...
но на мацката от клипа на Guns роклята ми харесва.... Peace

# 22
  • Мнения: 3 425
И аз не,та дори и да имам физическите данни и да не се омъжвам в църква  Peace

Но аз съм традиционалистка и не бих влязла в църква с голи рамене и голи крака  Naughty

Но хората са различни  Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 255
Точно тази рокля не ми харесва, а иначе късо или дълго - зависи от модела. Даже и дълги крака си имам. Joy

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
роклята стои като защипана в гащите, като да е бързала без да я доизвади! не ми харесва както е висяща тук-таме!

# 26
  • Мнения: X
Ами... точно тази рокля не е мой тип, но съм ОК с идеята за къса сватбена рокля. В същност моята рокля на сватбата ми беше къса, доста къса. Не че беше одобрена от роднините, ама на моята си сватба ще се обличам както аз си искам.
Като решим да правим църковен брак ще си помисля дали пак на къса рокля ще заложа. Определено не мисля че само дължината на полата те прави да изглеждаш неприлично. 

# 27
  • Мнения: 1 288
бих се омъжила. харесва ми роклята. не съм фен на приличащите на сметанова торта рокли.

# 28
  • Мнения: 865
Къса рокля за църковна венчавка не бих избрала.Макар ,че не съм чула някоя булка да са я върнали заради дължината на роклята или ,че циците и преливат от деколтето.

# 29
  • Мнения: 583
аз бих, но никой не ми е предложил брак #Silly

Общи условия

Активация на акаунт