Екзитпол.

  • 6 902
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 072
Какъв премиер? Кмет на Сф си е най-доходоносно. Стефко Софиянчето може да потвърди.

Ох, моля те спри се! Ще ме разплачеш! И без това ми се плаче.


Освен, ако друг кандидат не ти е близък, място за сълзи няма. Общо взето е все тая.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 300
Крастав жаба, радвам се, че те радват днешния ден и те радват изборните резултати.
Мен не ме радват.
Все пак спокойно, знам какви ще са кометарите след 4 години  Mr. Green

не защитавам Бойко Борисов ... реагирам срещу прословутия български манталитет да са оплюва всичко и всички ... или пък обратното ... от осанна до разпни го ... добре, плюете го, плачете си, добре - но дайте примерите преди него - и хубавите и лошите, аргументирайте се смислено ... ама не - ние сме си недоволни по принцип ... но, както се казва - всеки народ си заслужава политиците...

# 77
  • Мнения: 193
Ох, моля те спри се! Ще ме разплачеш! И без това ми се плаче.

Ами поплачи си  newsm45
[/quote]
Важен е не моят плач, а този на няколкото милиона българи, които са останали в БГ след 2-3 години!
Не се чувствай длъжна да ми отговаряш. Даже въобще не ми отговарай!

# 78
  • София
  • Мнения: 2 300
Важен е не моят плач, а този на няколкото милиона българи, които са останали в БГ след 2-3 години!
Не се чувствай длъжна да ми отговаряш. Даже въобще не ми отговарай!

Да бе, и Бойко Борисов ще е виновен ...

# 79
  • Мнения: 193
Какъв премиер? Кмет на Сф си е най-доходоносно. Стефко Софиянчето може да потвърди.

Ох, моля те спри се! Ще ме разплачеш! И без това ми се плаче.


Общо взето е все тая.
Точно заради този начин на мислене сме на този хал. Хората не гласуват и позволяват на разни популисти да се намърдат в политиката.
Никога не слагам хората под общ знаменател по какъвто и да е повод и винаги намирам за кой да гласувам. Така ще бъде докато живея в тази държава.

# 80
  • Мнения: 1 072
Нещо си се напрегнала. Време е да си лягаш, май.  Grinning

Моят начин на мислене включва и тезата, че като не ставаш, който и да ти е кмет, все не ставаш. Ако ша ривеш безутешно, освободи ни от влагата, моля.

# 81
  • Мнения: 193
По-кротко с тона, моля! Очевидно не съм най-наппрегнатият участник в темата.
Моята логика, е че като не ставаш си избираш и кмет, който не става! Определено си лягам, интересните участници в темата май и те се спасиха! Лека нощ! 

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 00:44 от Elen

# 82
  • Мнения: 1 072
По-кротко с тона, моля! Очевидно не съм най-наппрегнатия участник в темата.
Моята логика, е че като не ставаш си избираш и кмет, който не става! Определено си лягам, интересните участници в темата май и те се спасиха! Лека нощ! 

...... не ти е много силна. Определено ти наложи тона. Легни си, може и да се върнат.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 300
По-кротко с тона, моля! Очевидно не съм най-наппрегнатия участник в темата.
Моята логика, е че като не ставаш си избираш и кмет, който не става! Определено си лягам, интересните участници в темата май и те се спасиха! Лека нощ! 

ай, това моме е доста напрегнато...айде тичай да броиш овцете 1countingsheep

# 84
  • София
  • Мнения: 1 188
Не се яжте и не се ядосвайте, наистина най-много си зависи от нас самите, само че при лошо управление, ще ни е по трудно.
Последните години все се надявам тези, за които не съм гласувала и са печелили с мнозинство, да ме опровергаят дотам, че следващият път да гласувам за тях, ама такова чудо все не се случва. Дано пък този път чудото се случи.
От много време не съм ходила с ентусиазъм да гласувам, някак "насила", заради упражняването на конституционното право. Иска ми се някой път да отида много нахъсана да пусна бюлетина, много впечатлена от някой.
При вас как е...?    

# 85
  • Мнения: 1 072
Не гласувам. Никога не съм гласувала. Имам предвид лично. Но може някой да ме отменя в този ангажимент.  Grinning Да, поемам цялата вина за състоянието на българските икономика, политика, общество, изкуство и култура, образование, спорт и последната криза на Ню Йоркската борса.

Не смятам, че докато политиката се води по този начин, ще се кандидатират свестни хора. Но пък и смятам, че пътят на развитие е предначертан отдавна. И е все тая кой ще е капитана, след като кормчията вече е определил курса.

Но пък наистина нарушенията са доста и сериозни - статия от медиапул. Чакам да видя как точно ще се изрече и приеме идеята за касиране. Онзи луд, Сидеров, май само ще се пеняви.

# 86
  • Мнения: 2 161
Във Варна беше ясно, че Кирил Йорданов ще спечели, но аз останах направо изумена, че Веселин Марешки е на второ място. Това, разбира се, е по социологическите проучвания, но все пак изобщо не вярвах, че Марешки може да бъде в първата петица.
Марешки обещавал по 70 лева,раздавал талони за безплатни лекарства,подкрепял учителите.На нерез прилича.

# 87
  • Мнения: 1 952
Скапана държава- скапани хора.
Евала на София.

# 88
  • Мнения: 5 370
Скапана държава- скапани хора.
Евала на София.
Кое му е точно евалата, че хич не схващам? newsm78
Аз гласувах....негативно. Не че на някого ще му "запука" особено.
Но имам възражение-повече хартия не можеха ли да спестят, барем да бяха направили бюлетините на целофан, че съвсем да са прозрачни? Laughing Mr. Green

# 89
  • Мнения: 193
По-кротко с тона, моля! Очевидно не съм най-наппрегнатия участник в темата.
Моята логика, е че като не ставаш си избираш и кмет, който не става! Определено си лягам, интересните участници в темата май и те се спасиха! Лека нощ! 

...... не ти е много силна. Определено ти наложи тона. Легни си, може и да се върнат.


Освен за кой да гласувам, много внимателно подбирам, и от кой да се напрегна. Дебелашката ирония и махленският речник не са атрибутите, които биха ме впечатлили.
Това, че не гласуваш е похвално. Не схващам силната логика обаче, да проявиш заинтересованост към изборните резултати, препитвайки форума за коментари.
За статистиката, гласувах за Мартин Заимов. Няма да се обяснявам на никого защо.

Общи условия

Активация на акаунт