Екзитпол.

  • 6 888
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 952
Слава богу, не гласувах за Мартин. Нямаше да го преживея..след изказването му, че ще подкрепи БСП Sick

# 91
  • Мнения: 1 072
Предварително белязани бюлетини, стройна циганска организация за покупко-продажба на гласове, изборен туризъм.......

добавяме целофанените бюлетини, злоупотреба с вота на група хора, дълго неупражняващи правото си на глас, поради огромна опашка за подаване в ЦИК на протоколите и бюлетините от районите, голяма част от представителите на избирателни комисии са се прибрали в къщи с протоколите............

Ако губещите сили не използват тези нарушения за да оспорят вота, значи тези резултати задоволяват всички.

# 92
  • София
  • Мнения: 15 489
Предварително белязани бюлетини, стройна циганска организация за покупко-продажба на гласове, изборен туризъм.......

добавяме целофанените бюлетини, злоупотреба с вота на група хора, дълго неупражняващи правото си на глас, поради огромна опашка за подаване в ЦИК на протоколите и бюлетините от районите, голяма част от представителите на избирателни комисии са се прибрали в къщи с протоколите............

Ако губещите сили не използват тези нарушения за да оспорят вота, значи тези резултати задоволяват всички.
Аз заради циганите отидох да гласувам, защото Цветелин Кънчев се беше кандидатирал за кмет на Красна поляна.Като видях колко много ги имаше там, направо се уплаших, че може и да го изберат.А не виждам как биха променили протоколите само председателите на комисиите, защо да не си отидат в къщи?Бюлетините не изчезват с магическа пръчица, могат да се проверят при съмнение.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Марешки е раздавал по 100 лева на учителите два дни през изминалата седмица. Можело да отидеш, да кажеш, че си учител, записват ти данните и ти дават 100лв. Вчера чух група младежи да коментират, че за подаден глас за него давал по 70лв. Тюхкаха се милите, че късно разбрали тая информация. Прецакали се за по-ниска сума, но не разбрах за кой кандидат, защото отминах.
И днес гледам-човекът бил втори по резултат.  Shocked На всичко отгоре преди няколко дни по ТВ даваха телефонен разговор, уличаващ го в купуване на гласове. И нищо  Shocked
Какво друго да кажа, освен това, че всеки народ си заслужава управниците.

Да ни е честит новият стар кмет и да внимава с детските градини.

# 94
  • Мнения: 1 072
Марешки е раздавал по 100 лева на учителите два дни през изминалата седмица.

Дамммм, БТV му посветиха обилен репортаж. Обещавал и безплатни лекарства на хр. болни, ако закарат семействата си да гласуват за него. Бяха хванали в една секция как жена търси застъпниците му за да я включат в списъка, преди да е гласувала.

А всъщност имаше ли интелигентен избор за Варна? Имам предвид нормална кандидатура.

# 95
  • Мнения: 1 520
Хм, политическите страсти са страшно нещо.

Аз гласувах, на който успях да повлияя да иде да си използва правото - повлиях, гласуваха.

Моята позиция си е такава: в крайна сметка не е еднозначно и едноцветно опропастяването на София в последните години. Едва ли и сините и червените и всички други разцветки работят умишлено за по-лош град. Просто само с инерция от обещания не става.

На тези избори за мен беше върха на лумпените за последните години.
Тити Папазов - няма какво да се коментира в тая битка.
Юлияна Дончева - също. Антония Първанова.
Всъщност ясно беше, че жена няма да се пребори.

За Мартин Заимов - нищо добро. Кампанията му беше най-професионална, и интересна на общия фон, но само това не стига. Той не изказваше осъществими идеи.
Всичко, което говореше беше балон.
Извинявам се, но смятам, че средно интелигентен човек с малко от малко знания за работата на общината вижда, че той говореше пълни глупости. А с колко неща изобщо не беше запознат. И за общинските фирми, и за концесиите, и за строежите. За работното време на служителите в общините.
А борбата и яростта, с която отстояваха десните общинската си листа. Майко. Кокалът е още вкусен явно.

Бриго Аспарухов - мъка.
Надменността, която демонстрира не му направи чест.
А и смятам, че човек, които е "по върховете" (така да се изразя) от 40, да не кажа повече години, при толкова промени в страната, не може да остане чист.
И не го чух да аргументира логично нападките и информациите, свързващи го с този Атанас Тилев.
Отделно, че той изобщо не се съсредоточи май и да обещава, беше се преангажирал да обяснява Бойко какъв е, къде е, какво е.

Слави Бинев - който си е дал гласа за него е НЕнормален.
Заявявам го категорично и се подписвам. Атака има интерес от сделка с него. Той си чисти имиджа, те явно така се финансират. Нали е евродепутат, какво се бута за кмет. А как е скъсал връзките си с БИАД и т.н. Някой вярва ли...

По-малките имена - няма какво и да ги отбелязвам. То е ясно, че те разчитат на роднинска подкрепа.

Бойко Борисов каза човека какво е направил. Каза за какво се подготвя почвата и в какви посоки ще се работи.

Смятам, че разумните хора им е ясно, че тия всичките обещания, идващи от всички страни са само обещания - и нищо не става с щракване на пръсти.
Не знам защо хората си мислят, че наистина кмета си взема решения и едва ли не "какво е общинския съвет".
Отделно, че почти половината, което обещаха - не е изобщо в правомощията на кмета.
Ама кой ли се интересува.

Не виждам и какво основание имат нападки от рода, че еди кой си кмет е от времето на Софиянски, друг от еди кога си.
Има хора, които наистина работят.
И има столични райони, които цъфтят на общия фон.
Не виждам основание някой работещ и действащ добре в ситуацията кмет или на друга длъжност да изхвърчи само защото вече не ни управлява Х, а У.
По-скоро съм за ценните кадри да бъдат оценени, независимо от политическата си украса. Звучи ми някак логично.

Ама нейсе. Нали все трябва да се оплюваме.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 10:49 от SmaRt

# 96
  • Мнения: 3 405

И днес гледам-човекът бил втори по резултат.  Shocked

Koй, Марешки ли?
Димо Гяуров обявиха снощи, за рази сутрин не знам.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Специално на г-н Марешки посланието му към избирателите беше "За да не поскъпнат лекарствата с 40%"  Shocked Малоумно отвсякъде. Къде се е чуло и видяло кмет да определя цени на лекарства? И изобщо да определя каквито и да било цени на пазара? Мисля си, че доста от възрастните хора са се подвели по това изречение и са гласували за него, без дори да си вземат 70-те лева. Много жалко.
А иначе е вярно, че в неговите аптеки лекарствата са на по-ниски цени. Не вярвам обаче, човечецът да се е отказал от печалбата си в името на хората. Още повече, че тия пари дето ги е раздавал са дошли от някъде. Сами си правете изводите.
А що се отнася до интелигентния избор-май нямаше такъв. Аз не избирах най-добрия. Аз избирах по-малкото зло. Или поне така си мисля.

Анджи, аз четох в ДИР-а. А и тази сутрин чух в автобуса едни девойки като коментираха, че бил втори. Господинът Ма(га)решки.

# 98
  • Шумен
  • Мнения: 559
Аз също гласувах.
Възмутена съм хората как могат да бъдат такива овце. В малкият град, в който живея временно / Панагюрище/ старият кмет е преизбран на ново. Ужас.  #Crazy При положение, че в града има доста пари, а в същото време не се прави нищо за него.  ooooh! Няма свестни детски площадки, мръсотия, асфалтиране на улица = 1 година  и мнооооооооооого още неуредици.
Е така е, когато циганите гласуват под строй, а на другите им е все едно кой ще е и не отиват да гласуват. Аз съм временно тука и се вълнувам, а местните не им пука. Странно.
  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 2 839
Специално на г-н Марешки посланието му към избирателите беше "За да не поскъпнат лекарствата с 40%"  Shocked Малоумно отвсякъде. Къде се е чуло и видяло кмет да определя цени на лекарства?
Е как бе, предупреждава човека. Ха не сте гласували за мен, ха съм вдигнал цените в аптеките си с 40%  Laughing
МНого грозна история, но закона е така написан, че не могат да го пипнат никак даже.
Срам ме е, толкова много, колкото ме беше срам на президентските избори, когато на балотаж останаха Първанов и Сидеров.
Най-лошото е, че може би ще вкара и най-много общински съветници. Евентуално може да е втори след БСП.  Ами онова недоразумение Неделчо Михайлов?? Той също вероятно ще вкара доста. Данов този път сякаш не беше толкова активен  newsm78

# 100
  • Мнения: 1 312

А всъщност имаше ли интелигентен избор за Варна? Имам предвид нормална кандидатура.

За мен-да.
Кирил Йорданов беше нормална кандидатура,каквото и да влагаш в това понятие.
Наистина история с предизвестен край,но нямаше силни опоненти.

# 101
  • Мнения: 3 405
Саня, на твоето мнение съм.
Да видим какво ще направи Йорданов, относно детските градини.
А на мен никой не ми предложи пари  Mr. Green И пред урната даже не ме "хванаха" да ме агитират. Изглеждам подозрително  Twisted Evil
Имаше групички от млади хора, за пръв път виждам да гласуват толкова младежи.

# 102
  • Мнения: 1 072

Кирил Йорданов беше нормална кандидатура,каквото и да влагаш в това понятие.


Имам предвид да гласуваш без да избираш по-малкото зло и защото вярваш във възможностите на кандидата.

А от К. Йорданов имам лични впечатления от началото на първият му мандат. Когато още не знаеше къде се намира. Изглеждаше земен. Но пък два мандата как променят хората.........

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 11:04 от Летящата крава

# 103
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Най-лошото е, че може би ще вкара и най-много общински съветници. Евентуално може да е втори след БСП.  Ами онова недоразумение Неделчо Михайлов?? Той също вероятно ще вкара доста. Данов този път сякаш не беше толкова активен  newsm78
На 99,7% обработени резултати засега са така: ГЕРБ, БСП, Неделчо, и чак тогава Марешки

# 104
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
После ми разправяйте, че само
мъжете мислят с оная си работа.
newsm20

Общи условия

Активация на акаунт