Екзитпол.

  • 6 893
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 114
Във варненския Общински съвет ще е голям купон - 17 партии представени.
"Светата троица" Неделчо, Марешки и В.Данов ще обират точките...
добре дошли в "НАШИЯ ГРАД"

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Саня, на твоето мнение съм.
Да видим какво ще направи Йорданов, относно детските градини.
А на мен никой не ми предложи пари  Mr. Green И пред урната даже не ме "хванаха" да ме агитират. Изглеждам подозрително  Twisted Evil
Имаше групички от млади хора, за пръв път виждам да гласуват толкова младежи.

Анджи, и на мен ми направиха впечатление точно такива групички от млади хора  Shocked И аз за пръв път виждам толкова младежи да гласуват. Точно от такава групичка чух за 70-те лева и се вайкаха, че гласували за друг, дето давал по 40.  Shocked
Аз онзи ден минах по Гладстон. Детската градина беше почти готова, оправяха градинките в двора. Вътре не знам дали правеха нещо, но видях, че имаше закачени перденца по прозорците. Предизборно. Дано да не остане само с тая детска градина, че ако трябва да чакаме четири години за още една не знам каква ще я къдрим.

# 107
  • Мнения: 2 839
Във варненския Общински съвет ще е голям купон - 17 партии представени.
"Светата троица" Неделчо, Марешки и В.Данов ще обират точките...
добре дошли в "НАШИЯ ГРАД"
Чуден таратор сме си накълцали  Sick

# 108
  • Мнения: 1 072
Е, не бързайте да повръщате де.  Grinning
Неделкчо ще внася доста колорит в събранията на ОС.

# 109
  • Мнения: 393
  Що ,бе-аз си го харесвам(Неделчо де Mr. Green)-2 год.живях във ''Вашият'' град и ми е много мил спомен,та ви пожелавам да сте все по-добре!!!Пък и кмета не е лош-и на маса е скромен и не се превъзнася...Така че ,вие се уредихте hahaha
  Аз пък исках да се оплача,ам не разбрах къде,а и дали има смисъл newsm78за избора вчера.Късно е май,а?

# 110
  • Мнения: 2 839
Колорита, за да го внасяш, трябва първо да го притежаваш.

# 111
  • Мнения: 1 312

Кирил Йорданов беше нормална кандидатура,каквото и да влагаш в това понятие.


Имам предвид да гласуваш без да избираш по-малкото зло и защото вярваш във възможностите на кандидата.

А от К. Йорданов имам лични впечатления от началото на първият му мандат. Когато още не знаеше къде се намира. Изглеждаше земен. Но пък два мандата как променят хората.........

Ами аз вярвам във възможностите на кандидата,да.
Не си затварям ушите за обществените тайни,които се носят за него,но съм реалист и вярвам,че няма начин да останеш чист и неподкупен в политиката.Може да влезеш такъв,но не и да излезеш.
Винаги и навсякъде управляващите защитават нечии интереси и подпомагат за разрастването на бизнеса на определени фирми.Те от своя страна се отблагодаряват подобаващо.
Ако успееш да се абстрахираш от това да гледаш в кметската паничка или тази на "избраните",и видиш резултата то има шанс да забележиш положителните промени.
Ако ще и сицилианската мафия да е начело на градската управа не ми пука стига това да не накърнява моите интереси и като средностатистически гражданин да живея добре и да се ползвам от благата,с които ми замазват очите.
Ако тези блага са коледна украса,добро осветление,подобряване на инфраструктурата,изграждане на нови пътища,обновяване на детските площадки,създаване на нови увеселителни паркове и откриване на детски градини то ще бъда щастлива да гласувам и 4ти път за него.
Наблюдавам възход на града като цяло и съм по-склонна да отчета активите,които кмета носи със себе си.

П.П.В яслата на сина ми откриха нова група-обяснимо защо.Не спряха дотук.Ремонтираха всички останали и сега изглеждат повече от добре.Цялата сграда е с нова дограма,весели пердета с детски картинки,свежи и наситени тонове по стените,ламинат на подовете,нови решетки на радиаторите,пейки за децата,плочки и теракот в кухненските помещения,нови мивки,килими,апарати с минерална вода,осветления,домофонни системи-като нова е.Това ми пълни душата.И не сме единствените,ремонти текат цяло лято и на други места.

# 112
  • Мнения: 3 091
Тайна, моите родители ходиха да гласуват точно по същата причина. И те живеят в Красна поляна.

Много съм писала тук, че Батман не е моят политик, кмет, мачо! неустоимият му чар за мен е невидим... Ама на - гласувалите софиянци си го избраха! За мен по-голямото зло е, че в ОС ще преобладават веселяците от ГЕРБ... и Батман ще си управлява еднолично.

аз не успях да гласувам - щях да пусна бюлетина за Мартин Заимов.

# 113
  • Мнения: 9 990
Ламе, отново го закъсахме, аз оставам без думи.Всъщност съм така още от първия му избор Tired

# 114
  • Мнения: 3 091
Ламе, отново го закъсахме, аз оставам без думи.Всъщност съм така още от първия му избор Tired
Лопи, ще бягаме в чужбина! скоро...

# 115
  • Мнения: 1 952
Ламе, отново го закъсахме, аз оставам без думи.Всъщност съм така още от първия му избор Tired
Предпочиташ Бригадир или Слави Бинев?

# 116
  • Мнения: 1 045
Във варненския Общински съвет ще е голям купон - 17 партии представени.
"Светата троица" Неделчо, Марешки и В.Данов ще обират точките...
добре дошли в "НАШИЯ ГРАД"
Чуден таратор сме си накълцали  Sick
С повечко чесън ... И като знам на ГЕРБ кои са кандидатите за общински направо не знам какво ще става  Tired

# 117
  • Мнения: 9 990
Ламе, отново го закъсахме, аз оставам без думи.Всъщност съм така още от първия му избор Tired
Предпочиташ Бригадир или Слави Бинев?

Да съм ги споменала като вариант?Точно па Слави Бинев, аре нЕма нужда...За Бриго да не говорим...За Слави май само работещите под негово крило в МиГ груп са гласували?

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:39 от пенелопа

# 118
  • Мнения: 1 952
Еми остана Мартин Заимов, който пък въобще сам не знае кой е и за какво се бори.
Щял да подкрепя даже левите ... ае у лево.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Hakiba, щом една украса ти стига, за да гласуваш за Киро...
Не ти ли направи поне малко впечатление кога се "разработи" човека?! Миналото лято.
Понеже за моето дете няма място и все обикалям "прословутата нова ясла", да ти кажа как работи Кире. Цяло лято 5 мангала се мотаят, идат избори почва да се работи, ей много народ! Изборите вече са аха тук, Кире освещава новата ясла( не може да я открие, щото не е готова) и цъфва навсякъде. 150 места била, е ние още чакаме да ни вземат децата, местата май са наполовина.
Представям си колко работа ще свърши, да речем след 3 години, когато пак ще има избори.
Лично аз поради липса на разумен избор, пуснах за един мой преподавател Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт