Моите десет неща

  • 2 780
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 993
1.Мрънкам
2. Правя му забележки, когато крещи
3. Разхвърляна съм много
4. Не готвя
5. Тормозя го нарочно Mr. Green
6. Стоя много на пц. Слава богу, вече имаме два компютъра, та тая точка ще отпадне.

# 31
  • Мнения: 1 045
Thinking Rolling Eyes Thinking
постоянно мрънкам, че пак е разхвърляно
не му вдигам капака на тоалетната чиния
не се сещам за други Rolling Eyes
Той сам не може ли  Shocked

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
1. И най- дразнещо за него: Обичам да го юркам. То с юркане нещата стават бавно, та без него...
2. Много съм подредена, а той е фен на хаоса. Втълпява ми, че бил организиран хаос. Да бе Crazy
3. Викам за чорапите му. И му ги ритам под неговата част от леглото. Ами има си кош, да си ги слага вътре!
4. Понякога го оставям без вечеря. И Асан е хора, все пак. Даже готвачите имат почивен ден Crossing Arms

Май няма друго, съвършена съм във всяко отношение. Дори кусурите ми са ответна реакция  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 510
Бравос! Успокоих се! Не само аз не готвя и разните му там други неща  Mr. Green Само дето нямаме още лаптоп да влизам с него в тоалетната  Joy Но като си го познавам, той ще влезе с него /лаптопа де/ в 00 и аз ще го овикам  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 6 993
Ама аз не нарочно, аз просто не мога да готвя Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 759
                    Засега нищо не е споделил... ама пък за сметка на това ми е още живичък, миличкия  Heart Eyes.

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Все още пуша. 4 цигари на ден, но пуша.
Това му стига не за 10, за 110, защото когато забременях и двамата спряхме цигарите, а ето сега аз пак съм пушач.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
1. И най- дразнещо за него: Обичам да го юркам. То с юркане нещата стават бавно, та без него...
2. Много съм подредена, а той е фен на хаоса. Втълпява ми, че бил организиран хаос. Да бе Crazy
3. Викам за чорапите му. И му ги ритам под неговата част от леглото. Ами има си кош, да си ги слага вътре!
4. Понякога го оставям без вечеря. И Асан е хора, все пак. Даже готвачите имат почивен ден Crossing Arms

Май няма друго, съвършена съм във всяко отношение. Дори кусурите ми са ответна реакция  Mr. Green
Чорапите да се заменят с трохи. Другото е същото.  Laughing

# 38
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Thinking Rolling Eyes Thinking
постоянно мрънкам, че пак е разхвърляно
не му вдигам капака на тоалетната чиния
не се сещам за други Rolling Eyes
Той сам не може ли  Shocked
може Simple Smile, но си мисли че така е правилно- капака да е вдигнат Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 123
Еми моя не мрънка все още.Като замрънка ще пиша..

# 40
  • Мнения: 1 254
моя мрънка за всичко..ама аз спирам да го слушам в такива моменти, щото ще се скараме лошо  Mr. Green
еми тъй, не мога да кажа нито 1 нещо Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 312
Честолюбива съм Rolling Eyes.
Искам обяснения за всяка казана волно или неволно дума накриво,за всеки поглед,който ми отправя с дълбоко закодирано послание Thinking.
Иначе съм супер Sunglasses
много си се харесвам Flutter
Аааа,да не забравя-и съм зодия Лъв Crazy

# 42
  • Мнения: X
1. Постоянно съм недоволна от нещо и малко повечко викам
2.Все подреждам и накрая нищо не си намира
3. Не съм му прибирала чорапите по чифт (а те са едни и същи, само дето едните са по-дълги с около см, аз да не ходя с линийката)
4. Говоря по 30 мин по телефона, когато е гладен и иска да слагам масата (че да не е малък)
5. Когато излиза с приятели, го моля да не се прибира слад 5 сутринта
6.Ръчкам го, когато захърка.
7. Още не съм се научила да пия от тъпата му ракия и да му правя компания.
8. Че записах магистратура и сега кой ще чисти и готви, сакън!
9. Не се сещам, пък и бебето се събуди
10. Иначе съм си пирфьектна  Laughing

# 43
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
1. Най-много се дразни, че не желая всеки ден да вечерям с многобройните му роднини.
2. В къщи било "като в Народната библиотека"- понеже не говоря много. То на повечето жени, не мож' им затвори устата. Да си е взел такава, пък.
3. Че съм "финансово независима кучка"
4. Че ходя на тийм-билдинг.

Ако го попитат него, сигурно е са 120 неща, ама аз само за тези се сещам.

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
1. като тръгнем да излизаме някъде все аз съм последна и ме чака мноооого
2. говоря на ден по 5 пъти или с майка ми, или със сестра ми
3. понякога малко повече викам ако искам да стане на моето Embarassed
4. като сме в колата го навигирам на ляво - на дясно, пусна ли фаровете, даде ли мигач, а не съм шофьор  Embarassed
5. режа салата, домати и краставици много на едро
6. изсипвам почти половин бутилка оцет в салатата
7. обичам да пия малко по-студено кафе, че и него карам
8. не гладя
9. ходим да пазарим без предварително направен списък като преди да излезем от къщи уж съм наясно какво трябва да се купи, но винаги после нещо липсва и той трябва да ходи до кварталното магазинче, щото аз съм изморена Embarassed
10. доверчива съм, върша услуги на много хора и все се намира някой да ми забие нож в гърба

абе, аз май хич не съм за траене newsm78 ще се променя bowuu

Общи условия

Активация на акаунт