Хелоуин наближава вече,а догодина с костюм ще е и МАРТенското ни човече!

  • 14 159
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
прекрасна тема ! Зори справила си се както винаги много добре....а сега само трябва да се успокоиш и всичко ще е наред а ние ще чакаме да се върнеш тук и да кажеш как беше" почивката".... Hug  bouquet Grinning

# 16
  • Мнения: 1 710
Здравейте Мами! Да ни е честита новата тема  Laughing!
Понеже ми предстои скромно сватбено тържество има ли някой идея в какво точно мога да се спретна? Обикалях магазините и нищо не си харесах, по-скоро нищо не ми стана ... newsm78
Ако имате идеи - моля помагайте.

Искаш да кажеш, че няма рокли за бременни? newsm78 Аз като се жених, все такива си харесвах   Grinning и само те ми бяха пред погледа. Кои магазини си обикаляла? Ако си намериш магазини на асеновградски фирми, те със сигурност ще ти предложат модели, ще ти вземат мерки и ще ти ушият. Обикновено няма разлика в цената на готова и ушита по поръчка рокля.
Ако пък се чувстваш добре, защо не отидеш до Асеновград. Там наистина магазините са страшно много. Няма начин да не намериш точно това, което искаш.

# 17
  • Мнения: 50
Дея* аз всъщност си търсех рокля, която да не е булченска, тъй като тържеството ще е скромно и без присъщите за сватбите церемонии. Може би затова срещам трудности.

# 18
  • Мнения: 1 037
Честита ни нова темичка Simple SmileМного весело е украсена Crazy Браво,ангелче!  bouquet Дано е изпълнена само с хубави новини Grinning
Да се похваля и аз вече си имам първия бременнски панталон и много му се радвам,пък и така ми е удобен... Flutter
Дея*,хич не се кахъри за цвета,ще видиш как като го погледаш още някой-друг ден ще му свикнеш Wink

# 19
  • Мнения: 0
Калина78,мен ме чака същото ноември месец,нямам търпение всичко да мине по-бързо,никак не съм въодушевена от тези церемонии.Макар това ми мнение и също тесния кръг от гости аз си взех рокля от Асеновград,бяла.Съгласна съм с ДЕЯи също да допълня,че там се предлагат не само булченски рокли,а и абитуриентски,което значи,че по твоя идея ще стане както ти им я поръчаш,семпла,натруфена и т.н.Ако се наканиш да ходиш там ще ти дам координати на една фирма,доста добри модели на добри цени.УСПЕХ

# 20
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
пожелавам хубава седмица и много приятни емоции на всички
Зори , имаш един тиквеник и от мене темата е страхотна , чакаме те да се прибереш и да ни съобщиш хубави новини

# 21
  • Мнения: 50
Дима, моля те дай ми координатите. За сега не се каня да ходя (много е далеч, аз сам във Варна), обаче ако няма накаде ..... Колко вървят по-семплите рокли горе-долу?

# 22
  • Мнения: 2 132
Калина78 ходи и по магазините, които не са точно за бременни. Ей такива модели могат да станат и за бременни


Тези специално са от сайтове за бременни, но има и по другите магазини такива модели- разкрояващи се под гърдите. Може да си вземеш и едно болеро например ако е без ръкави роклята, че да не ти е студено Simple Smile За абитурентските рокли от Асеновград - лично аз рядко харесвам абитуренстки рокли на бг фирми, ама на теб може и да ти хареса нещо и предполагам, че ще могат да ти я преправят като за теб.

Аз си търся панталон за йога/спорт. Айде ако някой е виждал някъде нека каже. Пловдивските мами също да споделят дали са виждали, че утре заминавам пак към Пловдив. Wink

Дея* не може ли да направиш някаква декорация с друг цвят боя или пък да сложиш нещо по стената?

Ама нещо много почвам да забравям какво искам да кажа и да напиша  newsm78 Laughing

# 23
Здравейте на всички и честита ни нова темичка. Както винаги Зори и този път се е постарала страхотно  newsm10.
Относно роклите - ами и аз не бях с така наречената булченска рокля. Харесах си модела от един сайт за булки и шивачката се постара да го направи. Но когато питах в сватбените салони, всички приемат да ти ушият рокля по твой модел. Така че мисля че ще се съобразят и с това че вече си имаш сладко коремче и ще ти я ушият така, че да не стяга на бебко, а и на теб самата да ти е удобно/
За срешата съм съгласна да я направим тази седмица, а и още ще съм в болнични, така че ще мога да дойда рано. 

# 24
  • Мнения: 575
Честита ни нова темичка, само хубави новини да се пишат Simple Smile
KikiNiki чакаме новини от твоето амнио Praynig Hug
Дея имам го същия проблем, оня ден боядисахме с тонирана боя и машини апартамента в който скоро ще се нанесем. Аз като видях цвета на хола и тотално се разочаровах, въпреки че сама си го избирах. И сега съм в същата чуденка като теб..какво да правя Confused
JeniB в спортните магазини има много хубави екипи за гимнастика. А за йога има специални серии на Найк и Адидас, който са удобни и за големи кореми Mr. Green

# 25
  • Мнения: 50
JeniB, тези модели изглеждат страхотно. И аз нещо такова си търсих, но уви не успях да намеря. Всичко беше вталено. Ще продължавам да търся и ако нищо не намеря ще се наложи да си ушия.
Сигурно в София избора е голям, обаче във Варна е голяма мъка ...

# 26
  • Мнения: 198
Благодаря на всички за пожеланията!
В събота си изкарахме страхотно. Вярно бяхме малка групичка кумувете с тяхната сладурана и сестричката, но беше хубаво.
Дея можеш да звъннеш в НОИ и да попиташ какво ти става с болничния, на мен така ми бавиха един болничен, като проблема се оказа, че трябва да се предостави декларация, че става въпрос за едно и също лице(тъй като съм с четири имена след сватбата) и така болничният си отлежаваше при тях няколко месеца. Също в страницата на НОИ може да се провери колко е сумата от болничния и кога е изплатена, трябва само да си знаеш личния код и егн-то.
Лек ден от мен

# 27
  • Мнения: 1 710
Хей, да ви се похваля, вече преполових бременността. Знам че другите мами не се хвалят като мен, ама мноооого бавно ми минаха тия 20 седмици, така че много се радвам. Една приятелка каза, че към средата ще забравя, че съм бременна, ежедневието ми ще е каквото е обикновено и няма да мисля непрекъснато за това, че става нещо вътре в мен, както през първите седмици.
Нищо подобно - и за секунда не спирам да мисля за бебчо. Ставам и лягам с тази мисъл, дори сънувам големи коремчета, детски креватчета и др. такива. По някога си мисля, че умът ми все в тая посока препуска, защото не ходя на работа и няма кой знае какво друго да правя. Но аз и докато работех само двете чертички на теста ми бяха в главата, непрекъснато се усмихвах и въобще не можех да се съсредоточа, както преди това. Е, имам доста голям напредък - в началото броях всеки изминал ден, а сега с учудване виждам, че е минала поредната седмица.  newsm03

# 28
Оооо Дея, аз съм същата. Само че аз сънувам как си къпя бебката, как го обличам, как ходим да му пазаруваме дрешки и все такива от тоя роди и ми става едно такова милно ... smile3541

# 29
  • Мнения: 0
www.rosi-87.vibs-bg.comКАЛИНА това е фирмата.Само да те предупредя,че нет-страницата им е особено бедна.Но ако стигнеш до Асеновград непременно се отбий там.А адреса е много лесен в смисъл,че е на самия главен булевард.Има и друго,което се сещам,цените на всички стоки са доста по надолу,отколкото в Пловдив примерно.
моята рокля е точно с висока талия,както ти прелага Джени и е 170лв.,със сакенце,понеже ще ни е студено на нас зимните булки.

Общи условия

Активация на акаунт