грижи за момченеце

  • 1 125
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
Това е важна част от хигиената на момченцата. Моят син вече е голям и сам се справя с това. Но като беше малко бебче и мен така ме беше страх и нищо не правех по въпроса. И при един преглед при педиадърката тя така грубо му дръпна кожичката #2gunfire ..но пък не беше за гледане това, което излезе оттам. Така, че по -добре вие да я свършите тази работа.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз започнах лекичко от втория месец, до края на първата година би било хубаво да се свали до долу според лекарите.


Да, така е най-добре.

# 17
  • Мнения: 107
и ние започнахме след 1месец но до 1 год нищо не можахме да направим... намеси се доктор ..сега уж всичко е на ред (имам предвид вече 2 год) след това но имам съмнения че моето дете е стресирано макар че беше  само на годинка и го боли когато му го забелвам защото почва да пищи и да се дърпа но това си е само наше мнение...... Tired

# 18
  • Мнения: 385
Мойто момченце вече е на 9 години,но и аз като всяка мъжка майка се погрижих за тази толкова важна част от тялото му.Още от втория месец се придърпва пишката по малко,за да не го боли и то си става в един момент.Беше на около годинка когато се наложи да го заведеме на уролог заради бактерии в урината,доктора каза,че сме се справили отлично със забелването. Wink

# 19
  • Мнения: 2 005
Моето мнение е като стане на 6м. да го заведете на специалист-уролог , той ще  свърши най-добре манипулацията Rolling Eyes Ние така направихме и за сега нямаме проблеми Peace

# 20
  • Мнения: 474
На около 1 месец започнахме да дърпаме бавно и внимателно, но явно при моя син кожичката не беше така еластична и на 1 год. ходихме на хирург. Не мисля, че детенце си спомня нещо.
Успех!

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз го дръпвам по време на баня, но не се е забелило! Tired

# 22
  • Мнения: 2 755
Дърпам го всеки ден от раждането, не много силно, колкото до го почистя. То по силно и не мога. До сега няма никакъв резултат. Забелен си е колкото да пиша и е както си беше в началото.

Общи условия

Активация на акаунт