Дерматолог в София ?

  • 238 099
  • 279
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 289
Аз също съм ходила при Кадурина и ще разкажа при мен какво се случи. Първоначално ходех   на прегледи при един от докторите в екипа й. Той ми предложи да си запиша час при доц. Кадурина, тя да ме види. Първо за час за преглед съм чакала един месец. Тя не приема всички дни и както ми обясниха постоянно пътува по семинари и конференции .Да уточня, че става въпрос за форма на акне. Щом имаш проблемна кожа, значи е акне. И се започва едно умуване...... на хормонална основа? Да, ама не. Направила съм десетки изследвания на хормони. Всички в норма. После се започва с антибиотична  програма плюс мазила,  после пак мазила и така. Едни, втори, трети, десети. След като Кадурина одобри изписаните от колегите и кремове ми предложи да направя няколко IPL процедури от 4 до 6, които щяха да ми се отразят много добре. Направих само една единствена процедура. Цената на една процедура струва 150 лв. /цяло лице/. Освен, че ефекта беше нулев, а и кожата на лицето ми стана много чуствителна. Вече съм убедена на база многото срещи с дерматолози, че за проблемна кожа основно и задължително почистването на лице от козметик. Няма как да слагаш крем върху крем при положение, че кожата не е почистена. Последната ни среща приключи след като ми като ми препоръча да взема лекарство Роакутан като единствен вариант за моето лечение.  Като се разрових в нета и прочетох за както лекарство става въпрос категорично се отказах и с това приключиха срещите ни.

# 106
  • Мнения: 597
И така....нека ви разкажа за ходенето ми при д-р Паскова за снимките...
Отидох аз и тя много любезна-не се притеснявай казва,аз само леко ще те докосна с лазера,няма проблеми...само да те щракне фотографа....Ок,казвам,давайте!А съм излязла от работа в обедната почивка.Включи тя лазера и като замириса на изгоряла кожа....това добре,знам,че лазара гори кожата-такава е процедурата.Ставам,тя ми даде някаква термална вода и едно кремче да се мажа постоянно.Слизам в колата и си виждам кожата-какво ти докосване,тя ми беше изгорила половината буза с цел реклама.От там веднага се прибрах и не излязох цели 5 дни от вкъщи.
Но,всяко зло за добро-видях какво представлява процедурата-изгаря ти лицето,първо ставаш като на плюски,на втория ден вече имаш коричка,а на четвъртия-петия тя пада.Да,действително за 5 дни се възстанових,но не виждам кой знае каква разлика с останалата си кожа.
И така,това беше моя опит с лазерния пилинг!Определено видях,че не си заслужава да дам 1000 лева и след това да няма кой знае каква разлика.За тези пари ще си купя качествена козметика!!!
П.П. Обичам мъжа си-д-р Митов,защото стоя плътно до мен и ми позволи да направя поредния експеримент със себе си!!!

# 107
  • Мнения: 7 947
Ха, потвърди се мнението ми за д-р Паскова! За пилинга - след твоя горчив опит мила - никога NaughtyЕ, и аз продължавам в издирването на лек за перфектната кожа... Laughing

# 108
  • Мнения: 597
С качественият грим и бяла козметика,които ползвам, ще се задоволя с тази си красота Wink
За сега спирам с експериментите....но до кога???? Grinning

# 109
  • Мнения: 7 947
А би ли споделила нещичко за "качествения грим", който използваш... Embarassed

# 110
  • Мнения: 597
Не обичам да се хваля или да правя реклама и сори ако така ще прозвучи,но от както ползвам козметиката на Клиник и Ести Лаудер кожата ми се подобри значително.Ползвам ги от март месец.Е,естествено и аз имам периоди на "влошаване на кожата" и тогава ползвам Авен,защото е медицинска козметика.

# 111
  • Мнения: 3 794
Искам да попитам дали някой знае телефона на Цвети. Тя е козметичка и работеше на зад х-л Плиска в един козметичен салон.
Вчера имах записан час при нея, но тя била болна,а май после ще напуска Sad Беше някаква друга козметичка - не и знам името. Толкова жестоко ме настиска, че чак ми се плаче. Сега се мажа с всевъзможни кремчета да ми изчезне червенината. Стискала ме е на места,където нямам черни точки. Даже кожата ми беше много чиста и тя ми го каза ! А на какво ме направи нямам думи. В този салон процедурата включва и масаж. Това, което тя направи беше ужасно продължително и болезнено щипане ту по бузите, ту по челото. Даже масло не сложи, та си представяте за какъв "масаж" говоря  #Crazy Трябва да и забранят на тази да работи! По непрофесионално и некадърно почистване не са ми правили.
Моля, който знае телефона на Цвети да ми го напише на лични  Hug Благодаря предварително  Peace

# 112
  • Мнения: 4 784
Многократно съм я препоръчвала с две ръце - д-р Росица Йорданова. Кабинетът й се намира на Неофит Рилски, входа след Визаж, на първия етаж. Невероятни неща прави тази жена. Не взима никак скъпо, а резултатът е положителен.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 381
Искам да попитам дали някой знае телефона на Цвети. Тя е козметичка и работеше на зад х-л Плиска в един козметичен салон.
Пусни друга тема за това в Красива мама.  Wink

# 114
  • София
  • Мнения: 4 815
Искам да попитам дали някой знае телефона на Цвети. Тя е козметичка и работеше на зад х-л Плиска в един козметичен салон.
Вчера имах записан час при нея, но тя била болна,а май после ще напуска Sad Беше някаква друга козметичка - не и знам името. Толкова жестоко ме настиска, че чак ми се плаче. Сега се мажа с всевъзможни кремчета да ми изчезне червенината. Стискала ме е на места,където нямам черни точки. Даже кожата ми беше много чиста и тя ми го каза ! А на какво ме направи нямам думи. В този салон процедурата включва и масаж. Това, което тя направи беше ужасно продължително и болезнено щипане ту по бузите, ту по челото. Даже масло не сложи, та си представяте за какъв "масаж" говоря  #Crazy Трябва да и забранят на тази да работи! По непрофесионално и некадърно почистване не са ми правили.
Моля, който знае телефона на Цвети да ми го напише на лични  Hug Благодаря предварително  Peace

И аз се интересувам Praynig

# 115
sas mazna koja sam i sam mnogo obarkana .iskam da otida pri nqkoi koito naistina da mi pomogne.nezavisimo kolko struva .4e ve4e mi pisna sas papkite .otka4am.ne se ponasqm taka.moje li nqkoi da mi predloji newto efikasno i dobro.POMOWT
 Sad Sad

# 116
  • Мнения: 126
Момичета какво е мнението ви за Д-р Емил Бърдаров?
  bouquet

# 117
Д-р Маркова прави ли почистване или само консултации?

# 118
Za da ima6 dobra koja,vajno e dobroto po4istvane.Ne e zadyljitelno da hodi6 na kozmetik-moje da se postigne dobyr efekt s to4nata kozmetika.Az uspqh po tozi na4in.Hodih na kojen lekar i polu4ih instrukcii  s kakvo ,koga i kak da se poddyrjam i sym  :Dok.  D-r 4olakova -tel 9361227/v.238 sofiq kv Nadejda Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 2 181
Искам да попитам дали някой знае телефона на Цвети. Тя е козметичка и работеше на зад х-л Плиска в един козметичен салон.
Вчера имах записан час при нея, но тя била болна,а май после ще напуска Sad Беше някаква друга козметичка - не и знам името. Толкова жестоко ме настиска, че чак ми се плаче. Сега се мажа с всевъзможни кремчета да ми изчезне червенината. Стискала ме е на места,където нямам черни точки. Даже кожата ми беше много чиста и тя ми го каза ! А на какво ме направи нямам думи. В този салон процедурата включва и масаж. Това, което тя направи беше ужасно продължително и болезнено щипане ту по бузите, ту по челото. Даже масло не сложи, та си представяте за какъв "масаж" говоря  #Crazy Трябва да и забранят на тази да работи! По непрофесионално и некадърно почистване не са ми правили.
Моля, който знае телефона на Цвети да ми го напише на лични  Hug Благодаря предварително  Peace

И аз се интересувам Praynig
И аз се излъгах и отидох при тази.Мнооого груба таз девойка.За съжаление и аз не можах да взема телефона на Цвети.АЗ обаче съм доволна и от Илияна,така че сега питам кой е на смяна и само при нея се записвам.

Общи условия

Активация на акаунт