Дерматолог в София ?

  • 237 362
  • 279
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 947
Аз отново ходих при д-р Паскова,тя ме помоли да участвам в едни снимки за процедурата,която ни предстои да правим-Лазарен рисърфисинг.Показа ми на една малка част от лицето какво представлява самата процедура-третиране с лазер за премахване на петна,белези от акне,свиване на порите....Определено,живот и здраве началото на декември щи отида да си направя цялата процедура.Трае 60 минути и между 7-10 дни се възстановява кожата.
Дай Боже да ви се похваля,че съм станала неутразимо красива!Очаквайте отзиви през януари!
А замисляла ли си се за възстановяването след това..., и каква инфо имаш за тази процедура?

# 91
  • Мнения: 3 743
И мен това ме интересува - възстановяването след това, трябва ли да се стои в къщи известно време? И каква е долу-горе цената на тази процедура?

# 92
  • София
  • Мнения: 2 968
И мен това ме интересува - възстановяването след това, трябва ли да се стои в къщи известно време? И каква е долу-горе цената на тази процедура?

И аз питам Simple Smile Много ме интересува.

# 93
  • Мнения: 7 947
До колкото ми е известно - препоръчително е да се поседи вкъщи поне 1 седмица, без излагане на пряка светлина и външни фактори...Аз лично - трудно бих го направила, просто защото ходя на работа! А и след това дълго време се ползват специални кремове, слънцезащитни и тн...поне това знам от моя позната, която едно време работеше в козметичен салон, но доколко е вярно...не зная! Оплакват се още , че после е възможна пигментация и др. подобни, защото кожата е без горния си защитен слой...Дали е така newsm78

# 94
  • Мнения: 597
Да,препоръчително е да се стои вкъщи тези 7-10 дни,когато трае възстановяването,лицето се промива със специална термална вода и се маже със специални кремове.На мен д-р Паскова ми даде днес едни малки мострички да мажа мястото,на което показва процедурата.Честно казано мен лично не ме притеснява,подготвена съм за манипулацията.Знам,че след това ще съм страшно червена и ще ми щипе кожата,за 2-3 дни ще се образува коричка,която сама ще се обели и от там нататък яко мазане с мазила и кремове.Аз лично ще изляза в болнични може би почти месец,за да успее максимално да се възстанови кожата ми и тогава да излизам навън.Не ме притеснява това,че не трябва да ходя на ски и на солариум после,просто защото не ходя Grinning
Знам какво представлява лазерния пилинг-изгаряне на кожата,но съм човек оптимист и вярвам,че ще има ефект.Който се притеснява и го е страх да не се подлага.

# 95
  • Мнения: 7 947
Мен не ме е страх, а просто съм внимателна в избора на манипулации с лицето си! Има доста теми в нета за тези процедури и честно казано - колкото положителни, толкова и отрицателни, затова събирам инфо и опит най-вече. Въпроса не е само в това да си вземеш болничен, а в цялостната грижа от тук на сетне след манипулацията, поне аз така приемам нещата. А явно е, че последващото възстановяване и грижи ще са доста и продължителни! Аз не бих се хвърлила просто защото съм оптимист човек...а претеглям плюсовете и минусите и тогава решавам.  Laughing

# 96
  • Мнения: 776
Аз отново ходих при д-р Паскова,тя ме помоли да участвам в едни снимки за процедурата,която ни предстои да правим-Лазарен рисърфисинг.Показа ми на една малка част от лицето какво представлява самата процедура-третиране с лазер за премахване на петна,белези от акне,свиване на порите....Определено,живот и здраве началото на декември щи отида да си направя цялата процедура.Трае 60 минути и между 7-10 дни се възстановява кожата.
Дай Боже да ви се похваля,че съм станала неутразимо красива!Очаквайте отзиви през януари!

Дай боже всичко да мине добре, пожелавам ти го! После задължително да пишеш отзиви в темата  bouquet Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 2 968
Аз отново ходих при д-р Паскова,тя ме помоли да участвам в едни снимки за процедурата,която ни предстои да правим-Лазарен рисърфисинг.Показа ми на една малка част от лицето какво представлява самата процедура-третиране с лазер за премахване на петна,белези от акне,свиване на порите....Определено,живот и здраве началото на декември щи отида да си направя цялата процедура.Трае 60 минути и между 7-10 дни се възстановява кожата.
Дай Боже да ви се похваля,че съм станала неутразимо красива!Очаквайте отзиви през януари!

Дай боже всичко да мине добре, пожелавам ти го! После задължително да пишеш отзиви в темата  bouquet Hug


Пиши, пиши Simple Smile

# 98
  • Мнения: 4 358
Момичета цялата тема прочетох.Исками се да отида на козметик, но......не понасям да ми стискат кожата.
Докато ви четох явно само това е нечина.Кожати ми е по скоро суха, усещам опъване след като си измия лицето, но в същото време ми излизат и пъпчици.
Искам някъкси да ми се почисти лецето, да светне, да се освежи, но това гадно стискане - ужас #Crazy

# 99
  • Мнения: 1 417
Моля ви ако някой е ходил или е чувал за Кадурина да сподели, че чета много разнопосочни отзиви и се чудя!
Моите отзиви са лоши, след нейната намеса се наложи да отида на хирург Twisted Evil

# 100
  • Мнения: 55
Моля ви ако някой е ходил или е чувал за Кадурина да сподели, че чета много разнопосочни отзиви и се чудя!
Моите отзиви са лоши, след нейната намеса се наложи да отида на хирург Twisted Evil

А пък аз направо бих я осъдила(ако знаех,че то това е възможно в БГ)!!! Излязох разплакана от нейния кабинет!

# 101
  • София
  • Мнения: 2 968
Моля ви ако някой е ходил или е чувал за Кадурина да сподели, че чета много разнопосочни отзиви и се чудя!
Моите отзиви са лоши, след нейната намеса се наложи да отида на хирург Twisted Evil

А пък аз направо бих я осъдила(ако знаех,че то това е възможно в БГ)!!! Излязох разплакана от нейния кабинет!



Ей, страшно звучи. Дайте повече инфо.

# 102
  • Мнения: 920
Да, наистина разкажете какво е станало

# 103
  • Мнения: 7 947
Момичета, споделете за тази д-р Кудрина, какво е станало, та да знаем и ние и да се предпазим евентуално от подобни случки!

# 104
  • Мнения: 1 417
Моля ви ако някой е ходил или е чувал за Кадурина да сподели, че чета много разнопосочни отзиви и се чудя!
Моите отзиви са лоши, след нейната намеса се наложи да отида на хирург Twisted Evil

А пък аз направо бих я осъдила(ако знаех,че то това е възможно в БГ)!!! Излязох разплакана от нейния кабинет!

А той и хирурга така ми каза, да снимам пораженията и да ги пратя в някоя медия, поне в Интернет щеще да свърши работа. Някъде бях писала след случая, ама сега не мога да го намеря, а  сега пък нямам време да пиша, но като съм по-свободна ще разкажа.

Общи условия

Активация на акаунт