За 90 дни - фиданка стани - тема 4

  • 18 277
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
закуска- кафе +банан
обяд - парче баница
следобедна закуска- 2 малки ябълки, 3 сладки
вечеря - половин порция макарони с лютеница
 Peace рапорт даден

# 16
  • Мнения: 1 130
Вечерен привет мацки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
вечерен привет Мами 73  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес хич не ми беше трудно, но да не забравяме че това е едва първия ден - следват още 89 - време за прегрешения бол  Mr. Green И аз искам също да попитам задължително ли е каквото е менюто за обяд, такова да е и за вечеря  newsm78 за количеството вече разбрах, че трябва да е по-малко! Гледам че не при всички е така  newsm78 Абе Убава си е диетката има си манджорно не е като без хич  Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Мнения: 160
Честита нова темичка! Hug
Днес да се отчета бях на плодове и .. за сега съм добре.. единственото ми прегрешение е, че като излизах и пих чай с мъъъъъничко сметанка Blush Няма да се повтори Whistling

Lindita, то пише на белтъчния ден кои зеленчуци за позволени тогава и кои не и задължително мисля само задушени Simple Smile
За кренвиршите мисля, че не може. Те така и така не са много полезни.. Пък и нямат грам месо в тях dontknow

Scorpi, попринцип е хубаво да се яде същото(1/2) за вечеря, но ако нямаш възможност просто яж това, което ти е позволено за деня, но в малко количество Wink

Добре дошли на всички ново-слабеещи! Пожелавам ви да ви е добър кантара и много минуси да има ppp
 Peace

# 18
  • Мнения: 45
Привет и от мен момичета! Hug
Напоследък нямам време да пиша,само прочитам на две на три.
Да ни е честита новата темичка и много минуси в килограмите за всички Peace
При мен килограмите са в застой.Заковаха се на 58 и не мърдат.От 21,10,07г. е така.Смятам да се претегля след първият ми воден ден/02,11,07г./.Дано да има повод да ви се похваля Praynig
Успех на всички и лека вечер!
Добре дошли на всички новопостъпили в диетата!  bouquet

# 19
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!  bouquet
Честита нова темичка и много килограми в минус!
Днес бях на сварени картофи и  малко зелева салатка!

# 20
 HugЗдравейте момичета,вчера не бях в състояние да пиша.Бях на избори,прибрах се в 02.00ч. и познайте как се става в 05.45ч. сутринта и се тръгва на работа ooooh!Не знам как съм съм с килограмите в цикъл и сигурно съм задържала течности,така че ще ви пиша за кг. допълнително.  bouquet

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цъ, цъ, цъ, чак кога виждам темата! Я бърз запис и от мен!

Иначе много хубава таз тема! Браво!  bouquet

Сега да се отчета за вчера - като изключа бирите които поех (ама пък как ми влизат ако знаете... Mr. Green) си карах по режима и дори не съм яла много, но пък не ядох само супичка, ами и си запекох за обяд едно горно бутче с моркови и сметана - стана невероятно вкусно, а на вечеря тъй като ми изядоха другото бутче ядох салам (беше отвратителен и едва хапнах 2 парчета) и пак задушени моркови със сметана. Днес ще хапвам зелен фасул, че много го обичам (също като царевицата, граха, боба, абе добро прасе съм си).

Сега да се отчета и за лимоновата - днес си изпих 2та лимона и за сега съм добре, само се чудя дали да намаля водата и да си пия лимона чист (че ми е по-вкусен) или да започна да разпределям лимоните за целия ден, че няма начин за една сутрин да изпия 6 чаши вода  Shocked, а на 6ия ден точно това се очаква от мен. Не съм се мерила и за резултати ще докладвам най-рано в неделя.

 Я аз да ви питам има ли някой от вас който ще ходи на срещата на 17? Ако има да се запознаем там.  Flutter

Добре дошли на новите момичета, много минуси и усмивки!  bouquet

Лек, приятен, успешен, ползотворен, усмихнат и тн. ден желая на всички! Hug

# 22
  • Мнения: 10 758


 Я аз да ви питам има ли някой от вас който ще ходи на срещата на 17? Ако има да се запознаем там.  Flutter


Аз досега съм пропуснала само една среща, че бях на море Mr. GreenОсвен на общофорумските, ходя и на спамските Flutter
Така че, май няма смисъл да казвам дали ще ходя Joy

# 23
  • Мнения: 842
Здравейте, момичета!
Малко ме е срам да си кажа, но се отказвам от диетата  Embarassed Не са за мен тези диети. Не мога така. Пък и нищо не можах да сваля. Добре, че беше лунната та да сваля едни килце, иначе с тази диета само буксувах, то по-добре да си ям каквото ми се яде.
Пожелавам ви успех и много минусчета с тази диета! И не се отказвайте като мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Кренвирши може да ядете във въглехидратния  ден . На мен днес ми е първия воден ден . Стискайте ми палци момичета . Дали е уместно да си направя един фреш . От утре ще я комбинирам с лимоновата мисля за по добър ефект пък ще видим кво ще стане   bouquet

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 156
 Sad  ох, вляза с хъс да събирам воля за четвъртък и хоп! някой се отказал !
почвам да се колебая  Thinking

# 26
  • Мнения: 10 758
Sad  ох, вляза с хъс да събирам воля за четвъртък и хоп! някой се отказал !
почвам да се колебая  Thinking
Изобщо не се отказвай Naughty

# 27
  • Мнения: 533
Кренвирши може да ядете във въглехидратния  ден . На мен днес ми е първия воден ден . Стискайте ми палци момичета . Дали е уместно да си направя един фреш . От утре ще я комбинирам с лимоновата мисля за по добър ефект пък ще видим кво ще стане   bouquet

Стискам ти палци , трудничко е цял ден да си като водна жаба , но ще се справиш.Прасни един фреш , па каквото сабя покаже- няма да ходиме на конкурс за манекенки .Добре дошли на всички нови дебеланки, сладуранки.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 765
Хайде и моя милост да се запише в новата чудесна тема!  Heart Eyes

Анелиз много благодаря за изчерпателния отговор, изчетох всичко, каквото намерих, взех си на Чико серум "Анти - стрес..." нещо си...довечера ще потърся и масло от макадамия, масло от карите и ще се плескам здраво... Sick

Какво ядох днес?

Закуска: 1 ябълка и чаша кафе посладена с мед...не мога горчиво и това е...
Обяд: Крем супа картофи, без крутоните и половин салата зеле с моркови
За вечеря мисля да направя императорски ориз ( от този Boil in bag ) овкусен с бульон или соев сос...най-много да похапна още някоя ябълка между яденията...
Снощи не се претеглих, но днес вече ще го сторя...иначе 2 кг за 13 дни, някак си малко ми се струва...ама аз съм сигурно най-голямата издънка, та пак е добре, че свалям...

За кренвиршите и аз мислих, и в крайна сметка хапнах малко "фрнакфуртерчета"...

ОФФ: Каква е тази среща на 17...аз пак не съм разбрала...не че се скъсвам да ходя де, но бих се запознала с вас  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 10 758


ОФФ: Каква е тази среща на 17...аз пак не съм разбрала...не че се скъсвам да ходя де, но бих се запознала с вас  Rolling Eyes
5годишнина ще честваме на БГмамма Peace

Общи условия

Активация на акаунт