Идва студ. В Стамболийски ще сме на бадеми, уиски и барут!

  • 16 380
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
 hahaha Оплачи се, където му е мястото. И линк съм дала.
Аз пък бях на Корнера онзи ден. Разминали сме се. Tired

# 16
  • Мнения: 4 451
В Черния списък във форума на Стамболийски и аз се оплаках от Корнер-а. Жалко, хубаво заведение, може би най-хубавото в града, но обслужване и кухня под всякаква критика.

# 17
  • Мнения: 26
Ааааа за обслужване не ми говори. Снощи едно младо сервитьорче за втори път ми къса нервите. Много нагло. А и на всичкото отгоре ми надписа сметката с едно кафе. Изяде си бакшиша така.

# 18
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен.Поздравления за новата тема Марианка smile3525 и заглавието е оригинално. smile3501 smile3501Нямам почти никакво време да влизам че в къщи е лудница.Нали ще се гледаме до януари заради ремонта(може и да съм го казала но вече не помня).По цял ден игри и веселба и никой не иска да спи ooooh!Мислиме си вече за Дядо Коледа и ще подготвяме писмата LaughingЕли като прочетох това което си написала направо се разплаках SadДобре че е бил малкият дявол.Наистина може да им запалиш по една свещичка за здраве.А между другото кое е това заведение Корнер-а нещо ми се губи това име от заведенията в Стамболийски да не е ново. newsm78

# 19
  • Мнения: 23
Чакайте че пропуснах вие нещо от много рано сте се разпили днес Joy забравих да го напиша а тъкмо са ме оставили децата за миг че после знам ли кога ще е  Rolling EyesПриятен ден  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 451
stanka, това е новото заведение на ъгъла до Яслите. Ама ние вече такава реклама му направихме с Gepard че да не смееш да стъпиш. Mr. Green
Подпийнахме от сутринта, Gepard ме почерпи и аз не посмях да му откажа Blush Joy
Gepard, същото това сервитьорче връщахме 5 пъти за прибори. На шестия ни ги донесе.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 26
Снощи го забелязах че като оставяше оливерника се загледа нещо в него, но не обърнах внимание. После се оказа че и двете шишета са пълни с олио. Незнам какво му пречеше да провери след като се осъмнил.
Първия път като бях там не ме обслужиха. Сервитьорката 5 пъти идва на масата и не се сети да ме попита дали искам нещо, при положение че тя ми даде менюто.  Crossing Arms
Иначе от отрицателни мнения за заведенията в Стамболиисйки мога книга да напиша.

# 22
  • Мнения: 23
Брей че то и с екстри това заведение. Joy.Когато идвам на Стамболийски ще намеря време и аз да го посетя може пък да остана доволна аз WinkРазбрах че кафето срещу гимназията А и Б-то където беше са го направили много хубаво вътре.Вие какво ще кажете така или иначе сме започнали за заведенията да говорим поне да обиколим повечето Laughing

# 23
  • Мнения: 4 451
stanka, за мой срам  Embarassed от теб научавам, че това кафене работи. По-добре Gepard да се произнесе, че той скитори.  Mr. Green Ние сме вече лелки, гледаме деца и си стоим у дома. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 26
На Станка информацията от колко време е?

# 25
  • Мнения: 2 481
Давайте говорете аз не ги знам заведенията,на баща ми жената (приятелката) работи в едно като сервитьорка но не знам точно  в кое! newsm78 Имай само събота и неделя че през другото време нямало хора! Thinking

Аз съм с алергия!Знам си я отдавна де към прах и подобни,но сега се бях забравила и килим си купихме и с одеала се завивам и я втасах!Днес ходих на УНГ да си вадя сливиците а той ми каза че не са за вадене имам алергия изписа ми един спрей и сега съм добре,навих килима ще го продавам Cry изпрах одеалата ще ги продам и тях имам още цяла спалня отдолу пълна с одеала,като ги изкарам на пазара и ще съм сергия най голяма!
  И така днес ще пада чистене от одеве 2 пъти минах пода ,сега почвам мебелите!

Марианка някъде в някаква тема за хомеопатия те бях чела че имаш позната роднина хомеопат,ооо в на Лала темата беше,тя е от нашите отчетни,та я ми дай тел. координати да ходя да се лекувам с хомеопатия! Praynig

Друго ново нъие Naughty

Бай

И дали ще мога да пия уиски с хомеопатията, така де вино, ракия?Кво да правим вечер с мъжа лекуваме се! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 891
Здравейте на всички  Grinning
Днес имам имен ден.
Пийнете по едно за мое здраве  :



За заведенията в Стамболийски няма как да дам мнение, защото не излизам.
Както казва mari_anka и аз съм от "лелките"  Mr. Green

Опитвам се от 2 дни да се регистрирам във форума на Стамболийски, но нещо не успявам.
Не ми приема имейл адреса за валиден.  newsm78

# 27
  • Мнения: 26
Мисля си вместо да ходя и да се ядосвам по заведенията да си сипя една водка в къщи и да си отворя бурканчета пък каквото ще да става.  Joy


# 28
  • Мнения: 4 451
Gepard, защо ме разсмиваш бе човек, в тези късни доби?! hahaha Смях се от сърце на твоите бурканчета. Хубава трушийка. Joy Ми то освен за нас краставици и домати, пък за тебе третия буркан. hahaha

# 29
  • Мнения: 4 451
dimi, Честит празник, миличка!
Желая ти от сърце много щастие, сбъднати мечти и любов в изобилие!




Eli, утре ще ти пиша на ЛС за хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт